Jaki mężczyzna jest według kobiet uosobieniem ideału? Wysoki? Szczupły? Oczywiście są gusta i guściki, a o tym nie powinno się już dyskutować. Jednak facet posiadający określone cechy może zwrócić uwagę zdecydowanej większości kobiet.

 

SPIS TREŚCI:
1. Pewność siebie
2. Poczucie humoru
3. Zaradność życiowa

4. Pasja, hobby – czyli sposób na wolny czas
5. Bycie liderem
6. Własne zasady we własnym życiu

 

 

1. Pewność siebie

Pewność siebie to przede wszystkim świadomość własnej wartości i trzymanie się własnych, ściśle określonych zasad. Mężczyzna pewny siebie nie szuka poklasku w otoczeniu, bowiem sam wie, na co go stać, i nie bierze pod uwagę krytyki osób trzecich, nawet gdy zamierza osiągnąć coś, co dla przeciętnego człowieka całe życie pozostanie jedynie marzeniem.

 

Pewność siebie to także umiejętność radzenia sobie z sytuacjami losowymi. Prawdziwy facet nigdy nie poddaje się, bo np. jest nieakceptowany przez współpracowników, którzy widzą w nim zagrożenie i na każdym kroku chcą mu podciąć skrzydła.

 

2. Poczucie humoru

Uśmiech wyróżnia ludzi, którzy dobrze czują się w swojej skórze. Poza tym naturalny uśmiech wynikający ze spełnienia w życiu i pozytywnego nastawienia działa na kobiety niczym wabik.

 

Facet posiadający dystans do siebie i otaczającego go świata to ktoś, kto nie tylko potrafi żartować, ale również nie bierze na poważnie humorków kobiet czy opinii innych. Taki ktoś ma własny świat i dlatego też jest tak szczęśliwy. Fabryka Siły Sklep

 

3. Zaradność życiowa

Prawdziwy mężczyzna kręcący kobiety nie narzeka na to, że nie ma pieniędzy. Szuka natomiast sposobu na zdobycie odpowiedniej sumy. Nie narzeka, że nikt go nie rozumie, bo zdaje sobie sprawę, że bycie indywidualnością na każdym kroku przysparza wrogów.

 

Zaradny życiowo facet potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji, kładzie nacisk na własny rozwój i nie zapomina o tym, jak ważne w dzisiejszym życiu zawodowym jest wyrobienie sobie sprawnie działającej sieci kontaktów.

 

4. Pasja, hobby – czyli sposób na wolny czas

Nie samą pracą i zasadami żyje facet. Musi mieć swego rodzaju odskocznię od codziennych zmartwień i trosk, coś, co pozwoli mu naładować akumulatory, by kolejnego dnia ponownie mógł stawiać czoła pojawiającym się wyzwaniom.

 

Sposobem na reset jest rozwijanie własnych pasji. Bez względu na to, czy jest to dbanie o swoje ciało na siłowni, czy granie w piłkę z kolegami. Takim czymś może być nawet składanie modelów statków w butelkach, byleby odnaleźć równowagę i zregenerować siły!

 

5. Bycie liderem

Lider to typowa cecha samca alfa, a więc kogoś, komu nie będzie w stanie oprzeć się żadna kobieta! Lider to osoba, która nie tylko pokieruje działaniami współpracowników, poprowadzi do sukcesu własną firmę, ale zapewni też mniej trosk swojej partnerce poprzez prowadzenie jej przez życie.

 

Kobiety marzą o pewnym siebie facecie, który pomoże im przejść przez życie, będzie chronił je przed zagrożeniami i wspierał, kiedy wymaga tego sytuacja. Lider to osoba, która nie tylko wie, jak kierować krokami swoimi i innych, ale również ktoś, kto potrafi w świetny sposób dodawać otuchy i motywować do działania.

 

6. Własne zasady we własnym życiu

Prawdziwy facet ma nie tylko własne życie, na które pracował w pocie czoła, ale również kieruje się w nim swoimi zasadami, o czym pokrótce wspomniano już w pierwszym punkcie.

 

Samiec alfa nie pozwala sobie na odstępstwa od własnych zasad. Jeśli zdecyduje, że nigdy nie będzie pił alkoholu, nie zrobi tego, choćby był namawiany do złamania swojej zasady przez najlepszego przyjaciela bądź partnerkę, która wie, jak go oczarować. Kierowanie się w życiu zasadami jest dla kobiet seksowne. Zwłaszcza, że dziś mało kto je w ogóle posiada.