Kobiety są skomplikowane, o wiele bardziej skomplikowane niż mężczyźni. Przyzna to każdy facet, jednak bez nich świat byłby szary, a życie nie miałoby sensu. Z drugiej strony byłoby też mniej problemów, ale ze wszystkim można dać sobie radę! W jaki sposób przekonać do siebie kobietę, nie zwariować od wahań jej nastrojów i pokazać jej, że jest ważną osobą w życiu? Wszystko znajdziesz w dzisiejszym artykule.

 

SPIS TREŚĆ:
1. Nie bierz na serio wszystkiego, co mówi
2. Okaż zainteresowanie wtedy, kiedy potrzeba
3. Dbaj o nią
4. Staraj się z nią spędzać wolny czas
5. Zawsze pamiętaj o ważnych datach i nie tylko!

 

 

1. Nie bierz na serio wszystkiego, co mówi

Kobiety są o wiele bardziej emocjonalne niż mężczyźni, w związku z tym w swoim postępowaniu i w wypowiedziach częściej kierują się nie zdrowym rozsądkiem, a właśnie emocjami. Dlatego też nie można brać na serio wszystkiego, co mówią. Zwłaszcza jeśli kilka zbędnych słów pada podczas kłótni.

 

Podobnie sprawa wygląda w przypadku podrywu. Kobiety zazwyczaj świadomie lub nieświadomie sprawdzają mężczyznę, wystawiając go na szereg prób. Mało wprawiony gracz prędzej czy później polegnie, dzięki czemu tylko prawdziwi faceci, godni zainteresowania, przejdą bez szwanku przez masę testów.

 

2. Okaż zainteresowanie wtedy, kiedy potrzeba

Kobieta potrzebuje zainteresowania do szczęścia i spełniania w związku. Nie należy czekać do momentu, gdy o uwagę zacznie się wręcz upominać, bo to źle świadczy o facecie, który uwagę skupia w takim przypadku w głównej mierze na sobie i swoich sprawach.

 

Nie wszystko, czym zajmuje się dziewczyna, musi interesować jej partnera, zwłaszcza jeśli jest fryzjerką, kosmetyczką czy projektantką damskiego bikini, ale warto wykazać zainteresowanie tym, co mówi. Ona w końcu bez narzekania wysłuchuje opinii o fajnym, ale również bajońsko drogim samochodzie, czy o tym, jak na siłowni udało ci się pobić rekord. Fabryka Siły Sklep

 

3. Dbaj o nią

Kobiety, mimo powierzchownej twardości, w środku są bardzo czułe i dlatego tak ważny jest dla nich nieprzesadny romantyzm i prowadzenie w życiu. Kochający mężczyzna zawsze powinien otwierać drzwi swojej kobiecie, nosić za nią ciężkie siatki z zakupami, schodzić przed nią i wchodzić za nią po schodach, pomóc wysiąść z auta czy zdjąć płaszcz.

 

Dbanie o drugą połówkę to również odbieranie ją z damskich wieczorów czy bronienie przed nachlanym typem, który próbuje się do niej przystawiać.

 

Są to niewielkie gesty, które jednak mają duże przełożenie na jakość relacji i na to, jak facet jest postrzegany przez swoją partnerkę.

 

4. Staraj się z nią spędzać wolny czas

Aktualnie wolny czas jest przywilejem, który dotyczy nielicznych. Większość osób pracuje od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. Wszystko po to, aby dalej się rozwijać i osiągnąć sukces zawodowy, bo między innymi właśnie to w dzisiejszym świecie wyznacza spełnienie w sferze zawodowej, godziwe zarobki oraz status specjalisty z danej dziedziny.

 

Jednak mimo tych wszystkich przeciwności losu, należy znaleźć tyle wolnego czasu, by przynajmniej raz w tygodniu wyjść ze swoją partnerką na randkę. W trakcie oczywiście wszystkie kwestie zawodowe, rozwojowe, wizje przyszłości, bogactwa itp. odchodzą w niepamięć. Wystarczy skupić się tylko na sobie.

 

5. Zawsze pamiętaj o ważnych datach i nie tylko!

Wspólna rocznica, imieniny i urodziny ukochanej, inna ważna data dla kogoś bliskiego – mało kto o tym pamięta. Ponadto o wiele lepsze w takim zapamiętywaniu liczb i wiązaniu ich z poszczególnymi osobami są kobiety. Dlatego facet postanawiający przełamać utarte standardy jest na wagę złota. Pokazuje on, że w życiu pamięta jeszcze o kimś innym niż o sobie.

 

Poza tym niezobowiązująca róża wręczona bez żadnego powodu z pewnością wywoła uśmiech na twarzy partnerki. Takie małe prezenty pokazują kobietom, że nadal są dla swoich mężczyzn ważne, a oni sami nie spoczęli na laurach i robią wszystko, by istniejące uczucie nie wygasło.