Nie od dziś wam się nie układa. Nie czujesz już tego, co kiedyś i vice versa. Cóż, w takim przypadku nie ma sensu marnować dalej czasu i męczyć się ze sobą. Wyjdzie to na zdrowie zarówno jej, jak i tobie.


SPIS TREŚCI:

1. Szczerze porozmawiaj ze swoją partnerką
2. Powiedz, dlaczego chcesz zakończyć ten związek
3. Pozwól jej się wypowiedzieć1. Szczerze porozmawiaj ze swoją partnerką

Zakończenie raz na zawsze zażyłej znajomości z osobą, z którą spędziło się część swojego życia, z pewnością nie jest ani łatwe, ani miłe, niemniej jednak czasem nie ma innego wyjścia. Czas mija nieubłaganie, ludzie także się zmieniają, dojrzewają, mają inne priorytety i potrzeby. Poza tym, dopiero z czasem poznajemy drugą osobę na tyle, by móc określić, czy chcemy

z nią spędzić swoje życie.


Jeśli uznałeś, że czas najwyższy zakończyć swoją obecną relację, musisz pokazać charakter i nie bać się konfrontacji twarzą w twarz. Jesteś mężczyzną, przecież nie zakończysz tego związku jak rozkapryszone dziecko, pisząc SMS-a bądź zmieniając status na portalu społecznościowym. Wybierz miejsce, w którym nikt wam nie będzie przeszkadzał i właśnie tam zaproś swoją, jeszcze obecną, dziewczynę.


Przemyśl dobrze, czy faktycznie należy się rozstać, czy może rozmowa lub terapia może przywrócić wasz związek na właściwe tory. To bardzo ważne, bo jeśli tego nie przeanalizujesz, być może rozstanie będzie złą decyzją. Lepiej później nie żałować!


2. Powiedz, dlaczego chcesz zakończyć ten związek

Musisz wyrazić swoje myśli w jasny i zrozumiały sposób. Kobiety są bardzo emocjonalne, więc odnieś się również do tego, jak się czułeś przez ostatnie miesiące, a nawet lata. Daj jej też do zrozumienia, że dostrzegasz, jak cała sytuacja wpływa negatywnie nie tylko na ciebie, ale również na nią.


W czasie rozmowy bądź konkretny. Nie okazuj skrajnych emocji. Fabryka Siły Sklep

Nie podnoś głosu oraz nie denerwuj się. Staraj się za wszelką cenę kontrolować negatywne odczucia i nie pozwól sobie ich ujawnić.


3. Pozwól jej się wypowiedzieć

Związek partnerski tworzą dwie osoby, dlatego też, jak na mężczyznę

z klasą przystało, wyraź nie tylko własne zdanie, ale poznaj również zdanie drugiej osoby. Być może cała sytuacja okaże się jednym wielkim nieporozumieniem i jedną z wielu chwil słabości, która wystawiła na próbę wasz związek. Oczyszczenie atmosfery może przywrócić w waszym związku harmonię.


Przede wszystkim, nie przerywaj swojej partnerce i jej wysłuchaj. Okaż jej zrozumienie, ale z drugiej strony nie daj wciągnąć się w grę, w której cała wina za rozpad związku zostanie zwalona na ciebie.


Nie przywiązuj uwagi do negatywnych opinii na swój temat. Emocje mogą wziąć górę, w końcu kobiety to emocjonalne istoty. Niemniej jednak pamiętaj, że ty nie możesz dać ponieść się własnym emocjom!