Dziś życie jest o wiele prostsze niż kiedyś. Dzięki postępowi technologicznemu żeby poznać idealną partnerkę, nie trzeba nawet wychodzić z domu. W końcu prawie każdy ma dziś dostęp do Internetu. Wystarczy wejść na jeden z portali społecznościowych i przejrzeć listę znajomych swojego najlepszego kumpla. Z pewnością wiele dziewczyn zwróci twoją uwagę. Jednak jak zrobić pierwszy krok?

 

SPIS TREŚCI:
1. Przejrzyj dokładnie jej profil

2. Szukaj informacji-kluczy

3. Napisz do niej i już tym się wyróżnij

4. Zadbaj o swój profil. Ma on robić dobre wrażenie

 

 

1. Przejrzyj dokładnie jej profil

Zanim padnie decyzja o wysłaniu wiadomości, należy dokładnie przyjrzeć się profilowi swojej wybranki. Najpierw powinieneś sprawdzić status dziewczyny, by nie wyszło tak, że będzie to próba uwodzenia zajętej kobiety.

 

Przeglądanie profilu będzie skuteczne wtedy, gdy zwrócisz uwagę

na informacje, dzięki którym uwodzenie online będzie łatwiejsze. Większość facetów nie poświęci czasu na zapoznanie się z czymś, co może ułatwić im podryw. Najczęściej wysyłają lakoniczne wiadomości w stylu: „Cześć maleńka. Fajna jesteś”.

 

Żadna szanująca się kobieta nie odpowie na tak słabe sieciowe uwodzenie. Na szczęście jest sporo szkół uwodzenia, gdzie takie osoby mogą szukać pomocy.

 

2. Szukaj informacji-kluczy

Działanie instynktowne nie jest wskazane. Sztuki uwodzenia dziś wprawdzie uczy się już nawet w szkołach, o czym wcześniej wspomniano, aczkolwiek

w wielu przypadkach jest to działanie pochopne. W końcu każdy ma coś do zaoferowania, wystarczy to sobie uświadomić i pozbyć się bariery, jaką tworzy wstyd. Niech nic nie powstrzyma cię przed poznaniem atrakcyjnej kobiety!

  Fabryka Siły Sklep

Informacje-klucze to informacje udostępnione przez obiekt westchnień na swój temat. Wystarczy dowiedzieć się kilku podstawowych rzeczy, które będą skuteczne w podrywie, mianowicie należy skupić się na wyszukaniu wspólnych miejsc, wspólnych pasji, niecodziennych zainteresowań uroczej nieznajomej.

 

Wspólne zainteresowania czy pasje to świetna podstawa rozwinięcia luźnej rozmowy, a także sprytne szukanie punktu zaczepienia. Osoby o podobnych poglądach, stylu życia od razu wydają się sobie bardziej atrakcyjne.

 

3. Napisz do niej i już tym się wyróżnij

Uwodzenie w sieci może być skuteczne, niemniej jednak trzeba trzymać się jasnych reguł. Jeśli już znalazło się pretekst, a więc wspólny temat,

to śmiało można rozpoczynać podryw. Szanse rosną, tym bardziej że wielu mężczyzn idzie na łatwiznę i ich wiadomości trafiają do kosza.

 

Uwodzenie w sieci skupia się przede wszystkim na słowie pisanym. Nie jest to uwodzenie dotykiem, co nie oznacza, iż jest ono pozbawione emocjonalności.

 

Żeby zwrócić w ogóle na siebie uwagę wybranki i zagwarantować szanse na otrzymanie odpowiedzi, pierwsza wiadomość powinna być zwięzła i nieco prowokacyjna w taki sposób, aby nakłoniła do wysłania informacji zwrotnej.

 

4. Zadbaj o swój profil. Ma on robić dobre wrażenie

Żeby wyróżnienie się spośród tłumu napalonych mężczyzn było skuteczne, należy spojrzeć na swój profil przez pryzmat kobiet. Zazwyczaj te ładniejsze otrzymują setki wiadomości od gości, którymi nie są zainteresowane. Samiec alfa uwodzenie ma we krwi, w związku z tym należy skupić się na tym, co na przedstawicielki płci pięknej może mieć działanie hipnotyczne.

 

Hipnotyczne działanie na kobiety ma ktoś, kto wyróżnia się spośród pozostałych mężczyzn własnym stylem, potrafi się ubrać, ma pasję, jest pewny siebie i posiada wysoki status społeczny, np. wśród grupy swoich znajomych.

 

W związku z tym należy pozbyć się z profilu wszystkiego, co może wpłynąć negatywnie na twój wizerunek. Musisz zamieszczać rzeczy, które z pewnością pokażą prawdziwe, dojrzałe oblicze pewnego siebie i zadowolonego z życia faceta. Faceta, o którym marzą kobiety.