Mówi się, że każdy ma takiego partnera, na jakiego zasługuje. Niekoniecznie jest to prawda. Kobiety mają swoje własne standardy i oczekiwania wobec potencjalnych partnerów. Wiele z nich się powtarza. Prawdziwy mężczyzna, posiadający odpowiednie cechy, to zazwyczaj idealny kandydat, który zdaniem kobiety wie, jak stworzyć udany związek. Jeżeli zastanawiałeś się kiedyś, czemu nie idzie ci w podrywie – koniecznie musisz przeczytać ten artykuł.

 

SPIS TREŚCI:

1. Prawdziwy mężczyzna powinien być pewny siebie

2. Kobieta lubi śmiać się z ukochanym mężczyzną

3. Elegancki mężczyzna przyciąga kobiety

4. Dzisiejszym mężczyznom brakuje stanowczości

5. Przystojny mężczyzna musi być jeszcze zaradny

6. Nieudany związek to brak bezpieczeństwa

7. Udany związek partnerski buduje się na zaufaniu

8. Zakochany mężczyzna musi być wierny

 

 

1. Prawdziwy mężczyzna powinien być pewny siebie

Najbardziej pożądaną cechą idealnego mężczyzny zdaniem kobiet jest pewność siebie. Pewność siebie znalazła się na pierwszym miejscu na liście najbardziej atrakcyjnych męskich cech. To właśnie ona jest synonimem sukcesu, silnie zakorzenionych wartości oraz zasad, którymi facet kieruje się w życiu. Zdaniem pań działający na nie facet powinien po prostu wiedzieć, ile jest wart.


Pewny siebie facet ma jeszcze jedną atrakcyjną cechę – wie, czego wymaga od swojej kobiety, i dzięki temu zdaje sobie sprawę, jak zbudować udany związek.


2. Kobieta lubi śmiać się z ukochanym mężczyzną

Tuż za pewnością siebie na liście atrakcyjnych męskich cech znalazło się poczucie humoru. Podobno każdy dorosły facet ma w sobie coś z chłopca, wychodzi na to, że najlepiej gdyby to było poczucie humoru. Taki mężczyzna nie tylko potrafi rozbawić kobietę, ale również szybciej nawiązuje nowe znajomości, jest ceniony w swoim towarzystwie, a także ma większą szansę na odniesienie sukcesu w życiu zawodowym. Ponadto każdy lubi gości, którzy potrafią zachować zdrowy dystans do siebie i otaczającego ich świata. Wychodzi na to, że recepta na udany związek to wspólny śmiech.


3. Elegancki mężczyzna przyciąga kobiety

Dres jest dobry, o ile właśnie wybierasz na siłownię bądź dopiero ledwo wstałeś z łóżka. Uosobieniem męskiego kanonu piękna jest facet, który potrafi ubierać się elegancko, a przy tym posiada swój własny unikatowy styl, dzięki czemu jest w stanie wyrażać siebie. Nie ma co się oszukiwać, ludzie oceniają innych po wyglądzie. Sami też tak robimy. Pierwsze wrażenie jest ważne, dlatego należy dbać o to, jak się wygląda na co dzień. Dobrze skrojone i pasujące do siebie części odzieży to nie wszystko. Ważne są także buty, odpowiednia fryzura oraz wodzące za kobiecy nos perfumy. Fabryka Siły Sklep


4. Dzisiejszym mężczyznom brakuje stanowczości

Prawdziwy mężczyzna powinien być stanowczy. Musi wiedzieć, czego chce od życia oraz czego oczekuje od związku. Jak też przystało na samca alfa – powinien do tego dążyć, nie zważając na porażki, które pojawiają się na drodze. Udany związek jest wtedy, gdy facet potrafi powiedzieć „nie” i ma własne zdanie, którego nie zmieni kobiecy foch. Tak naprawdę w wielu przypadkach foch to tylko próba, czy facet faktycznie jest tak twardy. Po prostu ukochana chce mieć pewność, czy nikogo nie udaje, zanim w pełni utonie w jego silnych ramionach.


Przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest możliwa, aczkolwiek stanowczy facet nigdy nie zgodzi się na taki wariant, gdy dana dziewczyna mu się podoba. Będzie on stanowczo obstawał przy tym, że przyjaźń nie jest dobrym rozwiązaniem.


5. Przystojny mężczyzna musi być jeszcze zaradny

Co powinien umieć prawdziwy mężczyzna? Powinien radzić sobie w życiu, po prostu.


W związku dominującą stroną zazwyczaj jest facet. Pomimo upływu wielu lat niektóre rzeczy się nie zmieniają. Nadal społecznie wymagane jest to, aby mężczyzna był zaradny życiowo. Ma on za zadanie stworzyć nie tylko udany związek, ale również umieć odnaleźć się na rynku pracy, aby zacząć się piąć po szczeblach kariery czy też otworzyć własny prężnie rozwijający się biznes.


Sposoby na udany związek mówią o tym, że partner musi być zaradny. Zaradność to także większa pewność siebie, dystans do świata oraz umiejętność radzenia sobie z problemami. Ponadto zaradny facet potrafi oddzielić życie zawodowe od życia prywatnego.


6. Nieudany związek to brak bezpieczeństwa

Kobieta potrzebuje bezpieczeństwa. W objęciach swojego księcia z bajki musi się po prostu czuć bezpiecznie. Prawdziwy mężczyzna musi więc zapewnić to kobiecie, jeśli chce, aby była w związku szczęśliwa. Poczucie bezpieczeństwa w życiu dziś daje nie tylko siła fizyczna, ale również zaradność życiowa, pewność siebie, a także zaufanie oraz wierność.


Dzięki takiej mieszance dama jest praktycznie pewna, że wspólnie ze swoim ukochanym odnalazła przepis na udany związek!


7. Udany związek partnerski buduje się na zaufaniu

Sposób na udany związek to zadbanie o to, aby był on oparty na solidnych fundamentach. Pierwszym z czynników budujących jest zaufanie, to właśnie ono sprawia, że partnerzy w związku mogą na sobie polegać, być pewni stworzonej relacji oraz z podniesionym czołem rozpoczynać wspólnie każdy nowy dzień.


Zaufanie to bardzo ważna cecha. Bez niej trudno zbudować relację zapewniającą komfort psychiczny. Warto także pamiętać o tym, że gdy raz się zawiedzie czyjeś zaufanie, można go już nigdy nie odzyskać.


8. Zakochany mężczyzna musi być wierny

Różnice między kobietą a mężczyzną są czymś normalnym. Panie kierują się w życiu emocjami, zaś faceci wolą stawiać na chłodną logiczną kalkulację. Mężczyzna idealny wie o tym, dzięki czemu wie też, jak stworzyć udany związek. Zdaje sobie sprawę tego, że związek to obowiązki i wyrzeczenia. Jednym z wyrzeczeń są pozostałe kobiety.


Prawdziwy mężczyzna jest wierny nie tylko swoim ideałom, ale również kobiecie, z którą zdecydował się spędzić swoje życie. Nagi mężczyzna może więc ukazywać się w pełni tylko swojej wybrance. W tym przypadku może go tylko tłumaczyć dobrze płatna praca modela i udział w nagiej sesji. Inny wyjątek nie istnieje.