Zdrada w związku nie bierze się z niczego. Brak czasu dla partnera, nieustanne kłótnie, a co za tym idzie – oddalenie się od siebie, sprzyjają zdradzie. Można jednak jej uniknąć. Nie jest to wcale takie trudne. Należy przestrzegać kilku zasad.

 

SPIS TREŚCI:
1. Jak zapobiec kobiecej zdradzie?
2. Jak zapobiec zdradzie męża?

 

 

1. Jak zapobiec kobiecej zdradzie?

Kobieta, aby być szczęśliwą w związku, oczekuje od partnera przede wszystkim wsparcia na co dzień, zrozumienia oraz ogromnej cierpliwości i szacunku. Drogie prezenty nie zastąpią bliskości i partnerstwa, które odgrywają równie ważną rolę.

 

Dla kobiet bardzo ważna jest emocjonalna więź, która przekłada się na poziom zadowolenia ze związku. Im wspomniana więź jest silniejsza, tym mniejsza szansa na to, że dojdzie do zdrady.

 

Mężczyzna musi pamiętać o tym, by nie przejawiać skłonności do skupiania się tylko na sobie. Bardzo ważne, by przynajmniej raz w tygodniu znalazł czas na wspólne wyjście na kolację bądź do kina, gdzie cała jego uwaga powinna być skupiona na drugiej połówce.

 

Kobiety uwielbiają być zaskakiwane. Wspólny niezaplanowany weekendowy wypad w góry czy bukiet czerwonych róż ofiarowany bez okazji sprawiają, że partner nieustannie daje do zrozumienia swojej kobiecie, że pomimo upływu czasu nadal jest ona dla niego atrakcyjna, a on sam wie, jak zadbać o kobietę i zabiegać o jej względy, minimalizując przy tym szansę na pojawianie się kobiecej zdrady.

 

2. Jak zapobiec zdradzie męża?

Mężczyzna przede wszystkim potrzebuje obok siebie kobiety, która będzie potrafiła go zrozumieć. Taka osoba wykaże się zaufaniem, gdy ten będzie musiał jechać na służbowy wyjazd, i przyjmie ze spokojem późny powrót z kumpelskiego spotkania w pubie. Wprawdzie odrobina zazdrości nikomu jeszcze nie zaszkodziła, lecz jej przesadna ilość skutecznie obniża zadowolenie partnera z związku.

 

Ponadto mężczyźni cenią kobiety zadbane, takie, które potrafią zadbać o siebie, gospodarować swoim czasem, są aktywne fizycznie, świetnie gotują i wykazują się ważnymi cechami – wspomnianą wcześniej wyrozumiałością i opiekuńczością. Fabryka Siły Sklep

 

Wprawdzie na przestrzeni lat wiele się zmieniło, tak więc w modzie jest nowoczesny związek, w którym partnerzy nie tylko spełniają się będąc ze sobą, ale również szukają szansy na rozwój zawodowy i kreują swoją karierę, wspinając się po jej kolejnych szczeblach.

 

Partner, by czuć się szczęśliwym, kochanym i spełnionym w relacji, potrzebuje jeszcze jednego – docenienia. Docenienie za pomoc w zakupach, docenienia za naprawę kranu czy zdobycie awansu w pracy – to właśnie jest ważne dla mężczyzny.