Sprawienie przyjemności swojej partnerce dla wielu panów wydaje się zadaniem prostym jak zawiązanie buta, aczkolwiek ten, kto jest przekonany

o swoich ogromnych zdolnościach w łóżku, może stracić podwójnie. Przyjemność z kontaktu powinny czerpać obie osoby, a żeby wiedzieć, jak sprawić przyjemność partnerce, trzeba najpierw dowiedzieć się, co kręci kobiety w łóżku.

 

SPIS TREŚCI:
1. Pomoc w domu jest seksowna
2. Odpowiednia atmosfera to jest to
3. Urozmaicona gra wstępna

 

 

1. Pomoc w domu jest seksowna

Większość kobiet twierdzi, że elementem wprowadzającym je w nastrój do figli, a przy tym zwiększającym atrakcyjność partnera, jest jego wkład

w codzienne obowiązki, tj. sprzątanie, gotowanie, zmywanie i inne prace porządkowe.

 

Nie wygląda to na zabieg czysto psychologiczny, przecież żadna kobieta, która wyraża taką opinię, nie ma na myśli tego, by nagle każdy facet zamienił się w domową gosposię, lecz warto się postarać. Na jednym ruszcie można upiec dwie pieczenie – dom nie tylko będzie czysty, ale również zapewnimy sobie wdzięczność partnerki.

 

2. Odpowiednia atmosfera to jest to

Temperaturę w sypialni z pewnością podkręci odpowiednia atmosfera. Przede wszystkim mieszkanie musi być dokładnie wysprzątane. Świetnym rozwiązaniem jest wspólne zjedzenie własnoręcznie przygotowanej kolacji. Oczywiście nie można zapomnieć o świecach. Warto wybrać świece aromatyczne, np. o zapachu wanilii, który według badań jest najbardziej przyjemnym zapachem dla ludzkiego nosa. Doskonale w całość wkomponują się przygaszone światło i spokojna nastrojowa muzyka.

 

3. Urozmaicona gra wstępna Fabryka Siły Sklep

Gra wstępna nie może trwać 5 minut. Oczywistością jest, że mężczyzna tak naprawdę nie potrzebuje nawet tyle czasu, aby być gotowym na łóżkowe igraszki, jednak należy pamiętać o partnerce. Kobiety o wiele wolniej wprowadzają się w odpowiedni nastrój do wspólnych zabaw.

 

W związku z tym podczas gry wstępnej niewskazany jest pośpiech. Należy w pełni swoją uwagę skupić na partnerce. W celach wprawienia partnerki w idealny nastrój warto zgasić światło. Elektryczną żarówkę lepiej zastąpić świecami, których odpowiednia liczba przyniesie oczekiwany rezultat. Atmosferę wzbogaci muzyka, która powinna grać bez przerwy od momentu wspólnej kolacji!

 

Idealnie na zmysły partnerki może wpłynąć masaż. Potrzebne będą do tego równe, niezbyt twarde podłoże, dwa ręczniki oraz olejek do masażu. Masując partnerkę, należy pamiętać o tym, by zimnego płynu nie lać bezpośrednio na plecy, tylko najpierw rozgrzać go w dłoniach.

 

Jeśli partnerka będzie gotowa na więcej, sama da znać, że czas przejść

o krok dalej.

 

Dalszy ciąg artykułu w następnej części.