Ostatnio wiele zmieniło się w twoim związku. Twoja partnerka nie jest tą samą osobą, którą była jeszcze miesiąc temu. Dzięki naszemu artykułowi dowiesz się, o co tak naprawdę chodzi. Jeśli wszystkie logiczne możliwości, np. zmiana pracy na lepszą, czy wygranie dużej sumy pieniędzy na loterii nie wchodzą w grę, być może ona ma kogoś na boku? Nie zwlekaj. Przekonaj się o tym.


SPIS TREŚCI:

1. Jest obojętna
2. Zapisała się na siłownię
3. Zostaje po godzinach w pracy
4. Makijaż to codzienność
5. Nie ma ochoty na igraszki1. Jest obojętna

Twoja partnerka stała się wobec ciebie obojętna. Nie pyta, co u ciebie słychać, nie interesuje się twoimi sukcesami, a wyjście na piwo z kumplami nie jest już kłopotem, nawet jeśli wcześniej planowaliście wspólne wyjście do kina. Można powiedzieć, że twoja partnerka zupełnie nie zwraca na ciebie uwagi. Czym w takim razie jest tak zajęta?


2. Zapisała się na siłownię

Jeśli do tej pory stroniła od wszelkiego wysiłku fizycznego i nigdy nie dała się namówić na wspólny trening, a teraz sama korzysta z usług pobliskiej siłowni, coś musi być na rzeczy. Być może twoja partnerka robi to dla siebie i zmieniła podejście, ale równie dobrze powodem może być ktoś trzeci.


Na wszelki wypadek sprawdź, co twoja wybranka robi na siłowni i przede wszystkim, z kim się tam spotyka. Wszystko może okazać się fałszywym alarmem, bo może chodzić tam również w celach czysto towarzyskich, by poplotkować na bieżni ze swoimi znajomymi. Fabryka Siły Sklep


3. Zostaje po godzinach w pracy

Pomimo że od lat pracuje w tym samym miejscu, nagle, często jak nigdy dotąd, musi pracować po godzinach, bo szef zaczął więcej wymagać. Wolne dotąd weekendy stały się nagle dniami pracującymi. Czy aby na pewno chodzi tylko i wyłącznie o dodatkowe obowiązki zawodowe?


4. Makijaż to codzienność

Do tej pory twoja sympatia nie używała zbyt dużych ilości kosmetyków. Stawiała bardziej na urodę naturalną. Nie wiesz, co masz myśleć, gdy

ni stąd, ni zowąd zaczęła stosować mocniejsze kolory, aby bardziej podkreślić walory swojej urody?


Bardzo możliwe, że robi to dla samej siebie, ale ludzie tak szybko się nie zmieniają. Może posłuchała koleżanki, była na spotkaniu ze sławną osobą ze świata mody, albo po prostu chce się komuś przypodobać. A co, jeśli tym kimś nie jesteś ty?


5. Nie ma ochoty na igraszki

Wiadomo, zawsze boli ją głowa, jest zmęczona bądź „to nie jest odpowiedni moment". Jednak jeśli lista tych wymówek staje się coraz dłuższa, a ty nie pamiętasz, kiedy ostatni raz się kochaliście, najpierw postaraj się zbadać grunt.


Jeżeli okaże się, że twojej partnerce nic nie dolega, a jej własna ocena nie spadła drastycznie w dół, być może ma kogoś na boku i to właśnie on zaspokaja jej najskrytsze fantazje i pragnienia.


Kontynuacja artykułu znajduje się w części drugiej.