W tej części artykułu poznacie kolejne zasady budowania na nowo starej relacji partnerskiej. Pomogą one nie tylko uniknąć wielu pułapek, ale także sprawią, że powrót do partnerki zakończy się szczęśliwie.

 

SPIS TREŚCI:
1. Jakie są wasze oczekiwania?
2. Nie nastawiajcie się na wielkie rezultaty
3. Znajomi nie zawsze są fair
4. Wylogujcie się do życia
5. Dogadajcie się w łóżku

 

 

1. Jakie są wasze oczekiwania?

Spisanie wspólnych zasad to nie wszystko. To jedynie jeden z wielu kroków, dzięki którym powrót po rozstaniu będzie miał faktycznie sens.

 

Jest szansa na to, że wszystko dobrze się ułoży, niemniej jednak należy poświęcić nieco uwagi drugiej osobie i przede wszystkim skonfrontować ze sobą wspólne oczekiwania względem związku. Kto wie, być może szczęście właśnie dlatego do tej pory omijało szerokim łukiem ten związek?

 

2. Nie nastawiajcie się na wielkie rezultaty

Nie można oczekiwać niczego wielkiego od samego początku. Wprawdzie pojawiła się niepowtarzalna szansa, którą szkoda zmarnować, jednak należy podejść do tego z głową. Tylko wspólna praca i przede wszystkim małe kroki stawiane razem pomogą przejść przez ciężką próbę, jaką jest powrót po rozstaniu!

 

Powroty rzadko kiedy się zdarzają, więc tym bardziej należy docenić drugą stronę, która postarała się o to, by ponowne patrzenie na siebie bez grymasu na twarzy było możliwe. Fabryka Siły Sklep

 

3. Znajomi nie zawsze są fair

Znajomi to bardzo ważna część życia. W końcu człowiek jako istota społeczna zazwyczaj źle się czuje, jeśli żyje w samotności. Osoby najbliższe, takie jak przyjaciele czy bliżsi znajomi, powinny jednak być dobierane według sztywnych kryteriów.

 

Jest to przykre, ale właśnie to oni w głównej mierze mogą w wielu przypadkach utrudniać udany powrót po rozstaniu.

 

Czy ma to sens? Oczywiście, że nie, jednak wieloma osobami targa zwyczajna zazdrość. Zwłaszcza do tego niezaszczytnego grona zaliczają się koleżanki partnerki będące w nieszczęśliwych związkach bądź wiodące żywot singielek.

 

4. Wylogujcie się do życia

W odzyskaniu utraconej miłości z pewnością pomoże ograniczenie rozmów przez telefon i czasu spędzanego na przeglądaniu portali społecznościowych. Zamiast tracić czas na bezproduktywne ślęczenie przed ekranem, o wiele lepiej zainwestować w siebie.

 

Wyjście na siłownię, poranny spacer, nauka pływania czy gry na gitarze. Każda ze stron powinna mieć czas na to, aby rozwijać swoje pasje, wtedy zwiększa się szansa na udany powrót. Wprawdzie po rozstaniu już nic nie jest takie jak dawniej, ale w wielu przypadkach to nawet lepiej!

 

5. Dogadajcie się w łóżku

Gdzie się godzić jak nie w łóżku? Oczywiście temperatura w sypialni przenosi się bezpośrednio na zażyłość znajomości i poziom zadowolenia partnerów z relacji, dlatego warto wykorzystać ten fakt.

 

Świetnym sposobem na rozkręcenie partnerki może być masaż poprzedzony romantyczną kolacją przy świecach i wspólnym francuskim filmem o nieszczęśliwej miłości zakończonym happy endem. Postawienie na romantyzm i bliskość sprawia, że powrót i wspólne szczęście stają się możliwe bardziej niż kiedykolwiek.