Okres wakacji jest wspaniały – słońce, plaża, rozpalone dziewczyny i całonocne imprezy w gronie znajomych. Pierwszy wypad na wakacje ze swoją ukochaną to poważny test dla waszego związku. Jak wszystko zorganizować tak, aby nie zakończył się on totalną klapą? Wspólne wyjazdy na wakacje mogą być niezapomniane – po przeczytaniu tego artykułu możesz mieć pewność, że właśnie takie one będą!

 

SPIS TREŚCI:

1. Wakacje – wypad z paczką znajomych to jest TO!

2. Pomóż jej z bagażami

3. Twoja kobieta oczekuje odrobiny uwagi

4. Nie pij za dużo – to nie jest mile widziane

5. Spędźcie trochę czasu tylko we dwoje

6. Miejsce + wspólne wyjścia = wakacyjny sukces

 

 

1. Wakacje – wypad z paczką znajomych to jest TO!

Pierwszych wakacji w życiu ze swoją drugą połówką nie powinno się spędzać tylko i wyłącznie w swoim towarzystwie. Od siedzenia w swoim własnym towarzystwie przez okres 24 godzin dziennie przez 7 dni w ty-godniu można dostać zawrotu głowy. Niewskazane jest to zwłaszcza w przypadku osób, które nie znają się długo. Taki wypad po prostu mógłby niepotrzebnie zaszkodzić ich związkowi, zanim jeszcze tak naprawdę wystarczająco się poznają, bym móc wiedzieć o sobie przynajmniej tyle, co druga osoba lubi, jak chce spędzać wolny czas etc.


W takim razie jaki wyjazd na wakacje jest najlepszy? Oczywiście z paczką najbliższych znajomych, tylko w taki sposób miło spędzi się czas w dobrze dobranej grupie osób. Idealnie sprawdza się to w przypadku par, które mają tych samych przyjaciół.


2. Pomóż jej z bagażami

Pierwsze zadanie, które należy wykonać, aby zyskać w oczach dziewczyny – to bagaże. Wiadomo nie od dziś, że wyjazd dla kobiety związany jest z za-braniem ze sobą stosu ciuchów, kosmetyków oraz innych dodatków, z któ-rych i tak połowa nie zostanie użyta. Nie oznacza to jednak, że prawdziwy mężczyzna nie pomoże swojej wybrance z bagażami.


Najważniejsze jest to, aby wybranka serca nie musiała sama tachać ciężkich walizek. W końcu wystarczy na nie spojrzeć, aby przekonać się, że nawet dla wysportowanego faceta mogą być one nie lada wyzwaniem.


3. Twoja kobieta oczekuje odrobiny uwagi Fabryka Siły Sklep

Wspólne wakacje w gronie najbliższych znajomych to świetna okazja, aby choć na chwilę zapomnieć o troskach codziennego życia i nic nie robić poza notorycznym lenieniem się. W końcu to idealna okazja, by naładować baterię aż do kolejnych wakacji.


Bawiąc się ze znajomymi w najlepsze, warto pamiętać również o tym, że jest wśród nich jedna osoba, która oczekuje ciut więcej uwagi od pozostałych. Jak nie trudno się domyślić, tą osobą jest partnerka. Nie oczekuje ona tego, aby spędzać tylko z nią cały boży dzień, ale by nieco razem się powygłupiać, szepnąć jej miły komplement oraz dać do zrozumienia swoim zachowaniem, że jest naprawdę ważna.


4. Nie pij za dużo – to nie jest mile widziane

Wiadomo, że wakacje to czas imprez do białego rana. Alkohol na takich wieczorach potrafi lać się strumieniami, a śpiewy przy ognisku wydają się nie mieć końca. Bardzo łatwo można przeholować z trunkami i przed-wcześnie skończyć imprezę, aby nowy dzień przywitać z ogromnym bólem głowy.


Wakacje nie dają jednak przyzwolenia na to, aby wlewać w siebie alkohol bez opamiętania. Warto pamiętać przynajmniej o tym, że obok jest dziewczyna, która wszystkiemu się przygląda. Jeżeli jej stosunek do alkoholu jest negatywny, to z pewnością picie na umór nie przekona jej do chłopaka, z którym przyjechała odpocząć nad polskie morze.


5. Spędźcie trochę czasu tylko we dwoje

Fakt faktem – na wakacje lepiej jechać większą grupą. Zapewnia to lepszą zabawę oraz co również ważne minimalizuje wydatki związane z wyjazdem. Niemniej jednak warto znaleźć czas, aby przynajmniej kilka chwil spędzić tylko we dwoje. W końcu zakochana para również potrzebuje czasu tylko dla siebie. Świetnym rozwiązaniem może być wieczorny spacer nad brzegiem morza czy zwyczajne leżenie na nagrzanym piasku ciemną nocą i wspólne wpatrywanie się w gwiazdy.


6. Miejsce + wspólne wyjścia = wakacyjny sukces

Gdzie na wakacje w Polsce? Najchętniej wybierane przez wczasowiczów miejsca to morze, góry bądź słynące z przepięknych jezior Mazury. Zdecydowanie to najbardziej zaludnione miejsca w naszym pięknym kraju podczas wakacji.


Tanie wakacje w Polsce nad polskim morzem mogą być świetnym rozwiązaniem, o ile rezerwacji dokona się kilka miesięcy wcześniej. Warto wspomnieć, iż ze względu na równie małe koszty wielu Polaków decyduje się na wakacje za granicą, przykładowo ogromną popularnością cieszą się wakacje w Grecji czy wakacje w Chorwacji.


Najlepiej jednak wybierać takie miejsca, które odpowiadają każdemu i które są przede wszystkim bezpieczne – przykładowo wyjazdy last minute do Egiptu czy Tunezji mogą nie być dobrym ruchem ze względu na obecną sytuację polityczną wspomnianych krajów.


Bardzo ważna zasada, która wielu osobom może nie wydawać się tak oczywista. Nieważne, co można robić w wakacje – ważny, aby robić to razem! Bez względu na to czy jest to ognisko, grill, wypad na miasto – zarówno ty, twoja dziewczyna, jak i reszta grupy musicie wyrazić aprobatę dla pomysłu.


Należy pamiętać o tym, że wspólne wakacje to również wspólne wyjścia. Niedopuszczalna jest sytuacja, gdy panowie zostają w domu sącząc piwko, a dziewczyny idą wyszaleć się do klubu. Może to prowadzić do zbędnych konfliktów oraz podziału grupy.


Warto więc wyznawać zasadę – przyjechaliśmy razem, więc bawimy się razem.