Praca to miejsce, w którym powinno skupić się na zarabianiu pieniędzy, rozwoju kariery zawodowej oraz zapewnieniu sobie w miarę dostatniego życia. Doświadczenie wyniesione z pracy na etat można przełożyć na własny intratny biznes. Co jednak w przypadku, gdy na horyzoncie pojawi się piękna współpracowniczka? Odpuścić sobie czy ją zdobyć?

 

SPIS TREŚCI:
1. Szansa na wyższe stanowisko
2. Ciekawa przygoda na całe życie
3. Utrata pozycji w firmie

 

 

1. Szansa na wyższe stanowisko

Nawiązanie płomiennego romansu z szefową bądź koleżanką na wyższym stanowisku może przełożyć się na szansę uzyskania awansu w pracy. Czy jednak należy torować sobie drogę kariery przez łóżko?

 

Wszystko zależy od własnej moralności. W końcu romans nie musi kończyć się na kilku nocach i może przerodzić się w naprawdę udany i pełen namiętności związek dwojga ludzi, którzy poznali się pracy.

 

2. Ciekawa przygoda na całe życie

Nawet jeśli znajomość nie przetrwa próby czasu, a początkowe pożądanie szybko minie, nie ma co się martwić. Żyje się w końcu raz, dlatego warto korzystać z uroków życia. Z pewnością dodatkowym smaczkiem jest wspomnienie romansu w pracy. Wielu facetów marzy o takiej sytuacji, ale tylko nielicznym udaje się takie niecodzienne marzenie spełnić.

 

3. Utrata pozycji w firmie Fabryka Siły Sklep

Romans w pracy niestety nie zawsze prowadzi do awansu, związku bądź gorących wspomnień. Niekiedy przeobrażenie się stosunków zawodowych w bardziej zażyłą znajomość może prowadzić do utraty pozycji w firmie.

 

Zakończenie romansu z szefową może prowadzić w skrajnych przypadkach nawet do utraty pracy z błahego powodu. Ponadto jak na swojego szefa będą patrzeć jego pracownicy, jeśli dowiedzą się, że dał on awans nowej pracownicy tylko dzięki stosunkom wykraczającym poza kontakty zawodowe?

 

Utrata wizerunku w oczach zarówno przełożonych, jak i współpracowników z pewnością obniży morale. Dawni koledzy z pracy nagle się odwrócą i pozostanie walczyć o zmianę swojego wizerunku, co z pewnością nie będzie łatwe, poddać się i zaakceptować zaistniałą sytuację lub zmienić pracę na inną. Jednak wieść o łóżkowych podbojach może ciągnąć się za pracownikiem również w kolejnych miejscach pracy. W końcu świat, wbrew pozorom, jest bardzo mały!