Kolorowy papier toaletowy to nie koniec działań osób, które swoimi twórczymi gadżetami chcą zachwycać miliony ludzkich istnień. Po nim przyszedł czas na złoty papier, który prawdopodobnie ze względu na cenę będzie do nabycia jedynie przez wąską grupę osób. Ostatnim hitem jest jednak papier toaletowy świecący w ciemności. Czy ten niecodzienny gadżet jest równie praktyczny co zwykła, dobrze znana rolka papieru? O tym w poniższym artykule.

 

SPIS TREŚCI:

1. Skąd pomysł na papier toaletowy, który świeci w ciemności?

2. Czy ten nowy gadżet może okazać się przydatny?

3. Gdzie można go nabyć?

4. Czy warto go kupić?

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 

 

1. Skąd pomysł na papier toaletowy, który świeci w ciemności?

Żyjemy w czasach szybkiego rozwoju każdej gałęzi nauki. Technika

z każdym dniem nieubłaganie zmierza do przodu. Dziś telefon komórkowy jest w stanie zastąpić laptopa, auta, dzięki wzbogaceniu o gadżety elektroniczne same są w stanie rozpoznać, kiedy należy włączyć światła, oraz to czy włączyć wycieraczki, bo zaczął padać deszcz.


Nowoczesny człowiek ma udogodnienia na każdym kroku. Kwestią czasu jest jedynie to, kiedy przedstawiciel ludzkości postawi nogę na innych planetach. Naukowcy prześcigają się w nowych innowacyjnych rozwiązaniach, a grupka osób postanowiła pójść zupełnie inną drogą

i stworzyć gadżet dla niektórych śmieszny, aczkolwiek niezwykle zwracający uwagę – papier toaletowy świecący w ciemności.


Jest to z pewnością nowość na rynku przyborów, które można kupić z myślą o swojej domowej toalecie, lecz jest on na wagę złota, gdy wysiadły korki,

a za potrzebą należy udać się do toalety. Z pewnością jest on bardziej zwracający uwagę zwykłego klienta niż papier toaletowy z nadrukiem czy papier toaletowy nawilżany, które można bez większych problemów nabyć podczas codziennych zakupów.


2. Czy ten nowy gadżet może okazać się przydatny?

Papier toaletowy świecący w ciemności to świetny prezent, który można zrobić znajomemu. Jest on nie tylko praktyczny, ale również dodaje ozdoby każdej łazience. Niemniej jednak warto dodać, iż papier toaletowy, który świeci, dzięki wzbogaceniu o farbę fluorescencyjną, świetnie sprawdzi się jako dodatek. Szczególnie przydatny może okazać się on w sytuacji awaryjnej, gdy nie będzie światła.


Świeci on dzięki prostej zasadzie. Jak wyżej wspomniano, jest pokryty farbą fluorescencyjną, dzięki czemu bazuje on na energii świetlnej. Czym dłużej będzie naświetlany, tym dłużej po zgaszeniu światła będzie rozbłyskiwał

w ciemnej toalecie własnym światłem. Fabryka Siły Sklep


Poza tym nie różni się on niczym od tradycyjnego papieru toaletowego. Ma dokładnie takie same wymiary, mieści się na każdy stojak, wieszak oraz uchwyt do papieru oraz ma takie samo zastosowanie. Nadal jednak zostaje po nim tradycyjna rolka jak po zwykłym papierze toaletowym. Cóż, można ją wyrzuć do kosza bądź zabawić się w orgiami i wykonać własne prace z rolek po papierze toaletowym.


3. Gdzie można go nabyć?

Najprostszym rozwiązaniem będzie zakupienie papieru na jednym ze sklepów internetowych. Można również natrafić na jego aukcję na najbardziej znanym w Polsce portalu poświęconemu internetowym zakupom. Wyjściowa cena przedmiotu według producenta oscyluje w granicach 10 dolarów amerykańskich, czyli stanowi równowartość ponad 30 polskich złotych. Można również spotkać oferty za około 30 złotych PLN.


4. Czy warto go kupić?

Oczywiście dla wielu osób, chociażby ze względu na różnicę w cenie, najlepszy papier toaletowy to ten, który można nabyć w stacjonarnych sklepach mający kolor biały bądź szary. Niemniej jednak jest to idealne rozwiązanie na śmieszny prezent czy ciekawy upominek.


Z pewnością podziw należy się dla osoby, która wpadła na tak niecodzienny pomysł i miała na tyle odwagi, aby wprowadzić go w życie. Jest to

z pewnością gadżet, na który warto zwrócić uwagę, gdyż nigdy nie wiadomo, kiedy można znaleźć się w sytuacji, gdy będąc w toalecie, nagle zagaśnie światło. Wówczas drogę oświetli wspaniały dodatek.


Na pewno z takiego rozwiązania najbardziej będą zadowolone dzieci, które już korzystają z toalety oraz są w stanie same poradzić sobie z użyciem papieru toaletowego. Oto idealny papier toaletowy dla dzieci!