Udało się! Ona zawsze wzbudzała w tobie zachwyt, lubiliście ze sobą rozmawiać, a teraz nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok naprzód. Zaprosiłeś ją na spotkanie. Ku twojej uciesze, z uśmiechem na ustach przyjęła zaproszenie. Tylko teraz pojawia się kłopot. Co dalej? Jak sprawić, aby to spotkanie było wyjątkowe i zapadło jej w pamięć?


SPIS TREŚCI:
1. Gdzie iść? Wybierz niecodzienne miejsce
2. Jak się ubrać?
3. Zadzwoń, by potwierdzić spotkanie
4. Przejmij inicjatywę
5. Słowa – tym ją zdobędziesz, ale o czym rozmawiać?

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc1. Gdzie iść? Wybierz niecodzienne miejsce

Jeśli jest to pierwsza randka z nowo poznaną dziewczyną, często pojawia się odwieczny dylemat, gdzie z nią iść? Jej nadzieje są rozpalone

i każdy facet stanie na głowie, by dalej spełniać jej oczekiwania.


W takim przypadku należy zadbać o to, aby randka odbyła się w niecodziennym miejscu. Odpada kino oraz nudna restauracja, nawet jeśli serwują tam wyśmienite dania. O wiele lepszym posunięciem będzie spacer po romantycznym zakątku miasta. Będzie można lepiej się poznać, na spokojnie porozmawiać i przy okazji podziwiać przyrodę.


Być może brzmi to słabo, ale takie już są kobiety. One kochają niecodziennych romantyków, którzy nade wszystko są pewni siebie i znają ich potrzeby.


2. Jak się ubrać?

Ubierz się elegancko i adekwatnie do pogody. Samym strojem możesz już się wyróżnić i pokazać, że jesteś wyjątkowym facetem.


Zwróć uwagę na swoje buty. Jeśli jeszcze tego nie wiesz, to właśnie buty są wizytówką każdego faceta i nie umykają one uwadze dziewczyn. Należy również zadbać o swoje dłonie. Paznokcie mają być obcięte i odpowiednio spiłowane. Jeśli skóra dłoni jest nieprzyjemna w dotyku i szorstka, należy posmarować je kremem nawilżającym. Fabryka Siły Sklep


Jakość odzieży powinna być wysoka. Spodnie powinny być wyprasowane, podobnie koszula. Nie zapomnij o dodatkach – sportowym zegarku, męskiej biżuterii, jeśli ją nosisz.


3. Zadzwoń, by potwierdzić spotkanie

Godzinę przed spotkaniem należy zatelefonować do dziewczyny i w trakcie luźnej rozmowy dowiedzieć się, czy umówione spotkanie jest nadal aktualne oraz czy ma ona jakieś preferencje odnośnie miejsca spotkania.


Jeśli nie pojawią się żadne sugestie z jej strony, należy przejąć w 100% inicjatywę i zakończyć rozmowę, nie dając jednoznacznie do rozumienia, co czeka ją na randce. Odrobina niepewności bywa bardzo pociągająca.


4. Przejmij inicjatywę

Na spotkaniu wskazane jest pokazanie własnej wartości. Należy w przyjęty sposób zakomunikować, iż jest się facetem, na którym może ona polegać, dlatego tak ważne jest przejęcie inicjatywy. W końcu to samiec alfa daje poczucie spełnienia i bezpieczeństwa kobiecie, a także zna się na jej potrzebach.


Mężczyzna w czasie pierwszej randki powinien po krótkiej konsultacji nie tylko wybrać miejsce spotkania, ale również prowadzić rozmowę

z dziewczyną, poznać ją, a przy okazji uchylić nieco rąbka tajemnicy na swój temat. Na pierwszej randce nie jest wskazane zbytnie otwieranie się, opowiadanie o sobie. Bycie tajemniczym jest tym, co działa na dziewczyny.


Należy sprawić, by kobieta czuła się komfortowo podczas spotkania, dlatego tak ważne jest pokazanie, że jest się w stanie przejąć inicjatywę. Pierwsza randka buduje pozytywny bądź negatywny wizerunek w oczach kobiety.


Jeszcze jedna ważna kwestia. Kwiaty, kwiaty, kwiaty… tak naprawdę to, czy je kupić, zależy od stopnia zaawansowania relacji. Jeśli występuje już pewna zażyłość, albo wiadomo, że ta konkretna kobieta lubi kwiaty, wskazany będzie ich zakup. Jeśli jednak jest to mało zobowiązujące spotkanie, kwiaty będą zbędne. Mogą wprowadzić nerwową atmosferę.


5. Słowa – tym ją zdobędziesz, ale o czym rozmawiać?

W tym przypadku należy zwrócić uwagę nie tylko na to, co się mówi, ale również jak się mówi. W czasie rozmowy nie można dać po sobie poznać, że jest się zdenerwowanym bądź nie wie się, jak postępować

z kobietami. Takie zachowania są mało męskie i sprawiają, że pierwsza randka może być również ostatnią.


Świetnymi tematami do rozmowy są wspólne pasje i zainteresowania. Nie ma to być oczywiście wywiad, tylko luźna, niezobowiązująca rozmowa. Jak ognia unikać trzeba tematów dotyczących wspólnych znajomych (plotkowanie, obmawianie), religii, poglądów politycznych czy zasobności portfela.