Ciężko jednoznacznie ocenić romans w pracy pod względem moralności. Nie jest tajemnicą, że zdania na ten temat są podzielone. Niemniej jednak, jeśli nowa koleżanka w pracy jest naprawdę atrakcyjna i fajnie się z nią rozmawia, to czemu nie spróbować swoich sił? Jak poderwać koleżankę z pracy? O tym poniżej. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję, zastanów się, czy wejście w taką relację ma sens. Zazwyczaj romanse w miejscu pracy nie są wskazane.

 

SPIS TREŚCI:
1. Bądź tajemniczy
2. Bądź inni niż reszta – wyróżniaj się
3. Żartuj i prowadź interesujące rozmowy
4. Dawaj jej mniej, niż oczekuje

 

 

1. Bądź tajemniczy

Kobiety pociąga tajemniczość. Niestety romans rządzi się swoimi prawami
i większość facetów nie jest nawet świadoma tego, że kobiety lubią poznawać mężczyznę kawałek po kawałku. Jeśli ten z kolei od razu się przed nimi odsłania, tracą po prostu zainteresowanie.

 

W sumie faceci mają podobnie. Bardzo lubią domyślać się tego, jakie są kobiety, mają tendencję do ich idealizowania, co nie jest zjawiskiem pozytywnym. Takie podejście może prowadzić jedynie do rozczarowania.

 

W związku z tym należy dać kobiecie szansę, aby sama małymi kroczkami mogła poznawać mężczyznę kawałek po kawałku. To zapewnia udany romans.

 

2. Bądź inni niż reszta – wyróżniaj się

Większość mężczyzn od razu okaże zainteresowanie atrakcyjną kobietą. Zaczną się komplementy, uśmieszki, dwuznaczne żarty i wszystko, co tylko w mniemaniu faceta pomoże przypodobać się koleżance z pracy.

 

Jak w takim przypadku się wyróżnić? Jeśli już taka sytuacja ma miejsce, przede wszystkim należy zachować się zupełnie inaczej niż większość facetów. Skuteczne będzie nieokazywanie jakiegokolwiek zainteresowania. To z pewnością da dziewczynie do myślenia – „Czemu ten facet zachowuje się zupełnie inaczej niż reszta? Jest on ponadprzeciętny. Ma swój styl. Jest kimś. Nie idzie za tłumem.” Fabryka Siły Sklep

 

Mężczyźni, którzy są inni od reszty, mają zdecydowanie większą szanse na romans. W tym oczywiście na romans w pracy.

 

3. Żartuj i prowadź interesujące rozmowy

Czy nieokazywanie zainteresowania wiąże się z unikaniem koleżanki

z pracy? Nie! Należy nie przywiązywać do tego większej wagi i nie oczekiwać przede wszystkim jak pozostali mężczyźni pozytywnego feedbacku.

 

Wskazane będą luźne, aczkolwiek interesujące rozmowy i przede wszystkim żarty, ale żarty z klasą, nie takie, które sprowadzają się tylko do jednego.

 

4. Dawaj jej mniej, niż oczekuje

W uwodzeniu bardzo ważne jest, by najpierw wzbudzić zainteresowanie, a następnie wprowadzać huśtawki emocjonalne, które mają za zadanie sprawić, aby kobieta nieustannie myślała właśnie o tym, a nie o innym mężczyźnie. Romans to gra, którą wygrywa najbardziej wprawiony gracz.

 

W związku z tym należy raz dawać jej naprawdę dużo, a następnie zabierać jej to. Przykładowo – można spędzić świetny wieczór na wspólnej kolacji i spacerze, a następnie przez jeden dzień nie dawać żadnego sygnału. Takie zachowanie sprawi, że dziewczyna będzie rozkojarzona. W końcu nie każdy właśnie tak się zachowuje, a co za tym idzie – jej myśli będą skupiać się tylko wokół jednego faceta. Świetna psychologiczna zagrywka, która zwiększa szansę na udany romans w pracy.