Kolejna część, dzięki której będziesz wyglądać o wiele lepiej. Lepszy wygląd to również większa pewność siebie, a to z pewnością przełoży się na lepsze życie towarzyskie, szybszy awans w pracy oraz lepsze stosunki z innymi ludźmi! Metamorfozę czas zacząć! Czas start!


SPIS TREŚCI:
1. Dodatki ważna rzecz
2. Zapach pobudza zmysły
3. Zdrowy uśmiech jest sexi
4. Wychodź ze znajomymi
5. Żart mile widziany1. Dodatki ważna rzecz

Co należy rozumieć przez określenie "dodatków" do stroju? Swoistymi dodatkami są wszystkie rzeczy, które są uzupełnienie stroju, dodają aparycji charakteru i wpływają pozytywnie na ocenę ogólną prezencji.


Można do nich zaliczyć: skórzany pasek, zegarek naręczny, naszyjnik, bransoletkę, kolczyki, choć te ostatnie nie są zbyt męskie zdaniem kobiet!


2. Zapach pobudza zmysły

Nic nie dodaje mężczyźnie tak uroku jak dobre, markowe, intensywne perfumy, oddające jego prawdziwy charakter.


Za sprawą dobrych perfum uzyska się oszałamiające efekty w kontaktach międzyludzkich. Przyjemny zapach unoszący się w pomieszczeniu, automatycznie będzie kojarzony z jego posiadaczem, dzięki czemu osoby znajdujące się w pobliskim otoczeniu od razu będą taką personę odbierać o wiele pozytywniej. Fabryka Siły Sklep


Dzieje się tak, bowiem przyjemność, jaką odczuwa się z wąchania dobrych perfum, podświadomie przenosi pozytywne emocje wywołane tym zapachem na osobę, która jest nim spryskana!


3. Zdrowy uśmiech jest sexi

Uśmiechnij się przed lustrem i oceń stań swojego uzębienia.


Jeżeli regularnie uczęszcza się do dentysty, to nie ma powodów do większych zmartwień. Uśmiech takiej osoby prawdopodobnie jest w świetnym stanie. Z kolei jeśli od dawna nie gościło się w gabinecie dentystycznym, czas najwyższy udać się z wizytą do swojego dentysty!


Za wszelką cenę należy dbać o swój uśmiech! Obowiązkiem jest wyleczenie wszystkich chorych zębów, usunięcie kamienia czy zdecydowanie się na aparat korekcyjny, jeśli uzębienie jest krzywe, a nawet zainwestowanie w wybielanie zębów, jeśli ich naturalny odcień pozostawia wiele do życzenia!


Wiele osób jest zdania, że piękny uśmiech to zdrowy uśmiech. Jest w tym wiele prawdy, gdyż uśmiech to jedna z tych rzeczy, na którą szczególną uwagę zwracają kobiety!


4. Wychodź ze znajomymi

Bądź duszą towarzystwa! Możliwość poznania nowych osób ma się nie tylko dzięki nudnym imprezom pracowniczym, ale również przynajmniej raz w tygodniu wychodząc w gronie swoich znajomych do pubu bądź na imprezę.


W ten sposób wymieni się swoje poglądy z innymi, nabędzie się ogłady towarzyskiej, poprawi umiejętność nawiązywania kontaktów, w tym umiejętność prowadzenia interesujących rozmów (szczególnie przydatne w trakcie uwodzenia!) oraz da się sobie szansę na zresetowanie po ciężkim dniu w pracy.


Warto wziąć to pod uwagę, w końcu kobieta może odejść, a prawdziwy kumpel zawsze zostanie u boku!


5. Żart mile słyszany

Poczucie humoru to jedna z najczęściej wymienianych cech przez kobiety
w kontekście tego, co pociąga je u faceta.


Mężczyzna z poczuciem humoru odnajdzie się w każdej sytuacji, o wiele lepiej zjednuje sobie pozostałych ludzi, jest atrakcyjniejszy, czuje się lepiej w swojej skórze, a także pokazuje, że ma dystans do siebie i otaczającego go świata.


Trzeba jednak uważać na to, żeby nie przesadzić ze swoimi żartami, bo bardzo łatwo można przekroczyć granicę dobrego smaku. Wtedy zamiast wizerunku atrakcyjnego mężczyzny, będzie się postrzeganym zupełnie odwrotnie. Osoba przesadzająca z żartami jest widziana przez innych jako błazen i nikt nie będzie takiego kogoś traktował poważnie.