Tak naprawdę ten poradnik możesz potraktować jako wskazówkę. Nikt przecież nie powiedział, że umiejętności, które są tu opisane, dadzą ci bezwarunkowe szczęście oraz powodzenie w życiu. Niemniej jednak

z pewnością wniosą do niego nową jakość!

 

SPIS TREŚCI:
1. Gotowanie to podstawa
2. Daj się ponieść muzyce
3. Kochanie, znowu zlew się zapchał!
4. Chwyć ścierkę i do boju!
5. Stań w obronie swojej rodziny

 

 

1. Gotowanie to podstawa

Jeżeli wychodzisz z założenia, że przy przysłowiowych garach ma stać wyłącznie kobieta, to niestety jesteś w bardzo dużym błędzie. Poza tym powinieneś nieco odświeżyć swoje poglądy. Obecnie większość kobiet realizuje się zawodowo, zarabia nie mniejsze pieniądze niż mężczyźni, czemu więc my jako faceci nie możemy zająć się choćby gotowaniem?

 

Gotowanie wbrew pozorom dodaje facetowi uroku. Przede wszystkim pokazujesz tym swoją zaradność i niezależność od kobiety. Ważne jest, by facet potrafił sam przyrządzić sobie, i ewentualnie swojej rodzinie, choćby najprostszy posiłek!

 

Kiedyś nasi praprzodkowie musieli polować, narażając niekiedy swoje życie bądź zdrowie. Dziś wystarczy, że nauczysz się gotować, a żadna kobieta ci się nie oprze!

 

2. Daj się ponieść muzyce

Kolejną cechą wpływającą bezpośrednio na atrakcyjność mężczyzny jest umiejętność poruszania się na parkiecie. Nie musisz być wprawdzie od razu tancerzem klasy światowej i znać wszystkich rodzajów tańca, aczkolwiek opanowanie podstawowych ruchów już bardzo dobrze o tobie świadczy i sprawi, że koleżanki twojej dziewczyny będą patrzeć z zazdrością, jak tańczysz z wybranką swojego serca.

 

Nie umiesz tańczyć? W takim razie naucz się! Nie ma rzeczy niemożliwych. Tańczyć możesz się nauczyć poprzez zapisanie się na kurs tańca, poproszenie o pomoc swojej koleżanki bądź dziewczyny. Zawsze też pomoże odpalenie odpowiedniego filmiku z sieci! Fabryka Siły Sklep

 

3. Kochanie, znowu zlew się zapchał!

Nie taki diabeł straszny jak go malują. Wystarczy przyjrzeć się konstrukcji rur odpływowych i nawet jeśli w majsterkowaniu jesteś kompletnie zielony, powinieneś sobie poradzić bez większych problemów.

 

W mało awaryjnych sytuacjach zawsze możesz wspomóc się środkami, które pomagają udrażniać zapchane rury, jednak niekiedy będziesz musiał wykazać się o wiele większą inwencją twórczą.

 

Wówczas zdejmujesz koszulkę, zakręcasz dopływ wody, rozkręcasz na części pierwsze rurę pod zlewem i ją najzwyczajniej w świecie oczyszczasz. Nie zapomnij tylko podstawić wiaderka, bo cała woda znajdująca się w ru-rach wyleje się na ciebie bądź na podłogę i narobisz sobie dodatkowego kłopotu.

 

4. Chwyć ścierkę i do boju!

Pomóż swojej kobiecie w domowych porządkach bądź sam się za nie weź.
W końcu ścieranie kurzy, mycie podłóg i okien nie jest czynnością wymagającą nie wiadomo jak dużych umiejętności manualnych.

 

Jako mężczyzna powinieneś poza tym dbać o porządek w swoich rzeczach
i w swoim mieszkaniu. Nigdy nie wiadomo, kto cię odwiedzi. Zwłaszcza że dziś mają wpaść do twojej dziewczyny jej znajome!

 

A co, niech zobaczą jakiego ma wspaniałego faceta!

 

5. Stań w obronie swojej rodziny

Nie każdy musi od razu walczyć tak jak Andrzej Gołota, lecz każdy facet ma obowiązek stawać w obronie słabszych, zwłaszcza swojej rodziny.

 

Oczywiście nie chodzi o to, abyś zaraz za sprawą kilku zręcznych ciosów powalił dziesiątki napastników, jak to ma miejsce w filmach akcji, aczkolwiek zawsze powinieneś przynajmniej słownie dać do zrozumienia niemiłemu kolesiowi, klejącemu się na dyskotece do twojej kobiety, że przekracza granice.

 

Jeszcze jedna ważna kwestia, prawdziwy zrównoważony psychicznie facet stara się za wszelką cenę nie dopuścić do rękoczynów. Niekontrolowanie własnych odruchów i dominowanie innych za pomocą siły fizycznej to nie kwestia męskości, lecz okazanie słabości psychicznej.