Po raz kolejny przyjaciółka, w której podkochujesz się od lat, płacze przez słuchawkę telefonu, że została zraniona przez faceta. To już nie pierwsza taka sytuacja. Wkurzenie tym większe, że wiesz, że nikomu nie zależy na jej szczęściu tak jak tobie. Co robić, by przestała w końcu patrzeć na waszą relację jedynie przez pryzmat przyjaźni?

 

SPIS TREŚCI:
1. Czy możliwe jest uwiedzenie przyjaciółki?

2. Bądź niedostępny

3. Stań się bardziej tajemniczy

4. Zadbaj o siebie

5. Wywołaj w niej zazdrość

 

 

1. Czy możliwe jest uwiedzenie przyjaciółki?

Od przyjaźni do miłości – mało prawdopodobny scenariusz, prawda? Nic bardziej mylnego, wystarczy zmienić swoje postępowanie, aby wzbudzić w swojej jeszcze przyjaciółce zazdrość i pokazać jej, że nikt inny nie pasuje do niej lepiej niż jej od lat niedoceniany przyjaciel, który zawsze przy niej był i troszczył się o nią jak nikt inny.

 

2. Bądź niedostępny

Przyjaciel to osoba, która zawsze ma czas dla swojej przyjaciółki. Najwyższa pora to zmienić. Najlepszym sposobem będzie reorganizacja swojego czasu. Należy więcej czasu poświęcać nie jej, lecz sobie. Świetnym wyborem będzie zapisanie się np. na siłownię. Najważniejsze jest to, aby postawić na rozwój siebie i swoich pasji. Facet, który ma mało czasu, jest przez kobiety traktowany jako ktoś, kto ma szansę na odniesienie sukcesu zawodowego, w związku z czym staje się w ich oczach o wiele bardziej atrakcyjny.

 

3. Stań się bardziej tajemniczy Fabryka Siły Sklep

Tajemniczość to jeden z elementów przemiany z przyjaciela w kochanka. Facet, który nie mówi o sobie wszystkiego, nie odpowiada jednoznacznie na wszystkie pytania, jest pociągający dla kobiet. Facetom może się to wydawać irracjonalne, lecz kobiety w doborze partnera życiowego kierują się nieco innymi zasadami.

 

Osoba tajemnicza to zagadka, której rozwiązania kobieta podejmie się z ogromną przyjemnością. W końcu taki facet z pewnością ma wspaniałą osobowość, skoro zachowuje się zupełnie inaczej niż większość znanych mężczyzn.

 

4. Zadbaj o siebie

Jeśli do tej pory aparycja nie była mocną stroną kogoś, kto utkwił w pułapce damskiego przyjaciela, nadszedł odpowiedni moment, aby to zmienić.

 

Po pierwsze należy zadbać o widoczne defekty, jak np. odstający brzuch piwny, krzywe i zaniedbane zęby czy wypryski pojawiające się jeden za drugim na zbyt przetłuszczonej skórze twarzy.

 

Ponadto warto odwiedzić siłownię, zadbać o swój sposób odżywiania i odświeżyć szafę. To da potężnego kopa do działania i nie umknie uwadze kobiety, która jest kimś więcej niż tylko przyjaciółką.

 

5. Wywołaj w niej zazdrość

Była mowa o tym, że aby zdobyć zainteresowanie swojej przyjaciółki, należy zminimalizować czas. W takim razie czy wygospodarować go jedynie na rozwijanie siebie?

 

Oczywiście, że nie! Świetnym rozwiązaniem jest umawianie się na randki i poznawanie nowych kobiet. Zazdrość to potężna broń w walce o serce kobiety. To właśnie ona najczęściej prowadzi do tego, że dotąd niezauważany facet staje się księciem na białym koniu!