Łatwo można dać się porwać chwili namiętności. Zwłaszcza jeśli wcześniej wypiłeś nieco przy barze, a w tej chwili znajdujesz się w mieszkaniu kobiety, od której nie mogłeś oderwać wzroku przez cały długi wieczór. Udało się. Podryw okazał się skuteczny. Teraz pozostaje jedynie go sfinalizować! Stop, stop, stop… najpierw gumka!

 

SPIS TREŚCI:
1. Bądź gotowy na wszystko
2. Nie daj się ponieść emocjom
3. Zadbaj o to, aby prezerwatywa była dobrze założona
4. Nie daj się namówić na seks bez zabezpieczenia

 

 

1. Bądź gotowy na wszystko

Mężczyzna dbający o swoje dobre imię musi być przygotowany na wiele możliwych sytuacji. Jedną z nich jest spontaniczny seks, ale nawet wówczas nie można się dać bezwarunkowo ponieść emocjom, bo w przypadku jednorazowych akcji może zakończyć się to nawet ciężką chorobą przenoszoną drogą płciową.

 

Pewność w takich sytuacjach mężczyźnie daje odpowiednie zabezpieczenie w postaci prezerwatywy. Facet sięgający po prezerwatywę to również miód na serce napalonej kobiety. Dzięki temu daje jej on jednoznaczny sygnał, że dba o zdrowie obojga, a także pragnie zabezpieczyć ich przed niepożądaną ciążą.

 

2. Nie daj się ponieść emocjom

Emocje, emocje i jeszcze raz emocje. To one prowadzą jeszcze przed chwilą obce sobie osoby do łóżka. W ich natłoku nie wolno jednak zapomnieć o prezerwatywie.

 

Kobieta pod wpływem emocji działa instynktownie, jednak to facet mimo wszystko powinien zachować resztki zdrowego rozsądku i zabezpieczyć ich oboje, zakładając prezerwatywę. Oczywiście wszystko ma być zrobione na tyle sprawnie i naturalnie, by emocje nie opadły! Fabryka Siły Sklep

 

3. Zadbaj o to, aby prezerwatywa była dobrze założona

Wiele mężczyzn nie zdaje sobie z tego sprawy, ale najczęstszą przyczyną pęknięcia kondomów nie są zbyt szybkie i głębokie pchnięcia, tylko niezastosowanie się do podstaw, a więc odpowiedniego nałożenia prezerwatywy.

 

Jeśli postępujemy zgodnie z instrukcją, która powinna być zamieszczona na każdym opakowaniu, eliminujemy również kolejny ważny problem.

 

4. Nie daj się namówić na seks bez zabezpieczenia

Jeśli jest to tylko przygoda na jedną noc lub nie chcesz przedwcześnie zostać ojcem, uprawiając seks ze swoją kobietą, pod żadnym pozorem nie daj namówić się na stosunek bez odpowiedniego zabezpieczenia.

 

Wprawdzie żadna metoda antykoncepcji nie daje 100% pewności, że nie zostanie się rodzicami, niemniej, jeśli kobieta nie korzysta z żadnej z nich, to ciężar odpowiedzialności za to, co będzie działo się po upojnej nocy, spoczywa na barkach kochanka.