Udało się, w końcu przyjęła twoje zaproszenie na randkę. Czujesz się super, bo przecież twoje starania nie poszły na marne. Pierwsze problemy pojawiają się w momencie, gdy emocje powoli opadają. Niedługo randka! Jak zrobić na niej dobre wrażenie?

 

SPIS TREŚCI:
1. Aparycja to podstawa
2. Dobre perfumy
3. Dżentelmen dba o damę
4. Okaż jej zainteresowanie
5. Facet, wyluzuj

 

 

1. Aparycja to podstawa

Zanim wyjdziesz na spotkanie, najpierw musisz odwiedzić fryzjera. Dobra fryzura doda ci atrakcyjności.

 

Ubierz się odpowiednio do miejsca, w które idziecie. Zazwyczaj jest to restauracja bądź luźny spacer. Miejsca mało zobowiązujące, gdzie oboje będziecie się dobrze czuć. Twój strój powinien być przede wszystkim schludny. Wybierz najlepsze rzeczy, jakie masz w szafie. Takie, które podkreślą twój charakter i dodadzą ci uroku!

 

Jeśli takich nie masz, przed randką musisz odwiedzić jeszcze jedno miejsce – sklep z odzieżą!

 

2. Dobre perfumy

Każdy dbający o siebie mężczyzna ma w swojej kolekcji perfumy na wyjątkowe okazje. Właśnie nadszedł odpowiedni moment, aby po nie sięgnąć.

 

Zapach działa na kobiece zmysły. Pamiętaj, że ich węch jest o wiele bardziej wyczulony na bodźce zewnętrzne niż męski. W związku z tym nie wylewaj Fabryka Siły Sklep

na siebie hektolitrów perfum.

 

Wystarczy, że spryskasz miejsca strategiczne, takie w których zapach utrzymuje się najdłużej. Należą do nich nadgarstki, zgięcia łokci, skóra za uszami oraz szyja.

 

3. Dżentelmen dba o damę

Nadszedł czas spotkania. Wychodzisz z domu odpacykowany niczym

na najlepszy bal. Czujesz się dobrze sam ze sobą! Ciesz się, bowiem połowa drogi do celu jest za tobą!

 

Spotykasz ją. Buziak w policzek. Udajecie się w umówione miejsce. Pamiętaj wówczas o podstawowych zasadach dżentelmena. Jeśli się podczas spaceru zrobi się chłodno, daj jej swoją kurtkę, w restauracji pomóż zdjąć jej płaszcz oraz odsuń krzesło. Kartę menu pozwól otworzyć najpierw jej.

 

Mam nadzieję, że wiesz również o tym, że drzwi także należy otworzyć zgodnie z zasadą: kobieta idzie przodem!

 

4. Okaż jej zainteresowanie

Na spotkaniu spraw, by twoja wybranka spojrzała na ciebie zupełnie inaczej niż na pozostałych facetów. Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale większość facetów wykorzystuje randkę jako sposób na zaprezentowanie siebie w jak najlepszym, często przekolorowanym świetle. Jeśli należysz do tej grupy, skończ jak najszybciej z pustymi przechwałkami – to nie kręci kobiet!

 

Zamiast tego daj wam szansę się poznać. Dialog dwojga osób nie polega tylko na tym, że jedna z nich mówi, a druga słucha z uwagą. Masz niepowtarzalną szansę, by dowiedzieć się czegoś więcej o potencjalnej przyszłej partnerce.

 

Okaż zainteresowanie, zapytaj o jej hobby, dowiedz się, czy lubi zwierzęta oraz czemu ma bliznę na kolanie!

 

Trafny i niecodzienny komplement również zwiększy twoje szanse na kolejne spotkanie!

 

5. Facet, wyluzuj

Pamiętaj o tym, że to tylko randka. Nie narzucaj się kobiecie ze swoimi uczuciami oraz nie próbuj za wszelką cenę zaciągnąć jej do łóżka. Na wszystko przyjdzie czas. Nie bądź w gorącej wodzie kąpany.

 

Jeśli jeszcze tego nie wiesz, to niecierpliwy facet działa na kobiety odstraszająco. Poza tym brak cierpliwości poniekąd wiąże się z brakiem pewności siebie, a przecież nie chcesz wyjść na taką osobę w oczach swojej sympatii, prawda?