Dziś każdy ocenia każdego po wyglądzie. Już w ciągu pierwszych sekund od zobaczenia kogoś, jesteśmy w stanie wyrobić sobie o nim zdanie właśnie poprzez jego wygląd! Jak nie dać się zaszufladkować i wyjść pozytywnie z serii ocen? O tym poniżej!


SPIS TREŚCI:
1. Daj się poznać
2. Zadbaj o włosy
3. Depiluj się!
4. Nie omijaj siłowni
5. Odśwież szafę1. Daj się poznać

Jedno z ponadczasowych prawideł głosi, by zawsze być sobą. Jest w tym dużo prawdy, dlatego też warto dołożyć wszelkich starań, aby być najlepszą wersją siebie samego.


Nie należy kopiować zachowań innych ludzi, niewskazane jest zachowywanie się zgodnie z tym, co narzucają inni. Przez takie zachowanie wizerunkowo upodobni się do klauna w cyrku bądź marnego aktora, który nie może odnaleźć się w swojej roli.


Są osoby, które chcą poznać twoje prawdziwe oblicze. Daj im na to szansę.


2. Zadbaj o włosy

Niestety, potargane fryzury rodem z podstawówki, czy czysto wojskowe cięcie nie przejdą. Prawdziwy mężczyzna dba o swoją fryzurę.


Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku będzie wybranie się do renomowanego fryzjera, który pomoże dobrać idealną opcję, uwzględniając choćby kształt twarzy czy wysokość czoła. Fabryka Siły Sklep


Wprawdzie za takie usługi zapłaci się drożej, ale zwróci się to w postaci zalotnych spojrzeń mijanych na ulicy pań.


3. Depiluj się!

Czasy jaskiniowe dawno minęły. Obecnie nie ma również mody na nieogolonego brutala, więc koniecznie trzeba zadbać o swoje zbędne owłosienie. Warto pamiętać, iż dbający o siebie facet, jest bardzo atrakcyjny!


Po pierwsze, obowiązkowe jest zajęcie się wystającymi włosami z nosa i uszu. Następnie należy sprawdzić stan owłosienia pod pachami, w okolicach swojego największego skarbu oraz na plecach. Z tych miejsc również powinno pozbywać się zbędnych i nieestetycznie prezentujących się włosów.


Nieco inaczej można potraktować kwestię klatki piersiowej i brzucha. Tutaj wiele zależy już tylko od dobrej woli oraz własnego poczucia estetyki.


4. Nie omijaj siłowni

Chcesz być prawdziwym mężczyzną, za którym oglądają się kobiety i któremu zazdroszczą mężczyźni?


W takim razie czas zadbać o swoje mięśnie. Wskazane jest zafundowanie im tego, na co zasługują, a więc porządnego treningu na siłowni! Tylko w ten sposób wydobędzie się ze swojego ciała prawdziwy urok, a samemu poczuje się o niebo lepiej.


I jeszcze jedno, jeśli nosi się z zamiarem rozpoczęcia treningów bądź już regularnie uczęszcza się na siłownię, warto pamiętać, że dieta i regeneracja są równie ważne, co sam trening!


5. Odśwież szafę

Otwórz swoją szafę. Popatrz na to, co się w niej znajduje i zrób kompletny research własnej garderoby. Pozbądź się wszystkich ciuchów, które mają powyżej dwóch lat i tych, w których zupełnie nie chodzisz.


Odrzuconą odzież można oddać na cele charytatywne, np. wrzucić do pojemnika PCK z używaną odzieżą bądź kierować się bardziej materialnie i postarać się sprzedać stare rzeczy za rozsądną cenę na jednym z portali aukcyjnych.


Konieczny w przypadku modowej rewolucji będzie zakup nowych ciuchów. Każdy mężczyzna powinien patrzeć na to, co wkłada. Warto starać się ubierać szykownie i elegancko. Jeśli trening jest częścią życia, pomocny może być fakt, iż odrobina sportowej odzieży na co dzień nie zaszkodzi. Należy również zwrócić swoją uwagę na dodatki, jak np. zegarek, bransoletka lub naszyjnik.


Przegląd swojego obuwia będzie na pewno konieczny. Zadbane buty to wizytówka mężczyzny!


Dokończenie artykułu w części numer 2.