Twoja eksdziewczyna nie daje ci spokoju? Masz jej dość? W takim razie musisz podjąć zdecydowane kroki – przecież taka sytuacja nie może ciągnąć się w nieskończoność. Nie wiesz, co masz zrobić? Spokojnie, odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz w poniższym artykule.


SPIS TREŚCI:

1. Daj jej jasno do zrozumienia, że to koniec
2. Zablokuj ją na portalach społecznościowych
3. Zablokuj jej numer telefonu
4. Nie zwracaj uwagi na jej próby powrotu do ciebie1. Daj jej jasno do zrozumienia, że to koniec

Jesteś mężczyzną, jeśli coś ci nie odpowiada, po prostu to zmieniasz. Podobnie postępuj w przypadku swojej byłej. Nie może być mowy

o jakiejkolwiek taryfie ulgowej, gdy dziewczyna, pomimo zakończenia związku, swoimi brudnymi buciorami nadal wchodzi w twoje życie!


Umów się z nią na spotkanie i w grzeczny oraz kulturalny sposób daj jej do zrozumienia, że nie życzysz sobie takiego zachowania. Zakończyłeś ten związek i nie chcesz wracać do przeszłości.


Pamiętaj, by nie dać się sprowokować, ponieść emocjom. Bądź na poziomie, ale swoje zdanie wygłaszaj na tyle stanowczo, by zrozumiała,

że tym razem nie żartujesz.


2. Zablokuj ją na portalach społecznościowych

W dobie wszechobecnego internetu głównym źródłem wspomnień

po partnerach nie są już listy czy wspólne albumy, a obecność byłych partnerów na tych samych portalach społecznościowych.


Fabryka Siły Sklep

Jeśli twoja była umieszcza na twoich profilach smutne wpisy, komentuje twoje nowo dodane zdjęcia i nadsyła niezliczoną liczbę wiadomości online, oznacza to, że czas najwyższy podjąć radykalne kroki.


Nie ma innego wyjścia, jeśli chcesz zachować twarz i postawić na swoim. Wystarczy, że zdecydujesz się ją zablokować. Nie musisz przecież od razu usuwać jej ze znajomych. Jeśli pogodziłeś się z rozstaniem, to tym bardziej nie jest to wskazane. To nie czasy gimnazjum, że dziewczynę, z którą już nie jesteś, wyrzucało się z grona swoich znajomych. Tak nie postępuje dojrzały i pewny siebie mężczyzna.


3. Zablokuj jej numer telefonu

Po raz kolejny zostałeś obudzony telefonem w środku nocy? Nie nadążasz

z kasowaniem wiadomości z zapełnionej skrzynki odbiorczej, a przewa-żająca część z nich pochodzi od ekspartnerki, z którą nie chcesz już mieć do czynienia?


I na to wymyślono sposób. Jest on dość prosty i w zasadzie zapewni ci spokój na długi czas, chyba że twoja ex zdecyduje się na zakup nowego numeru telefonu. Będzie cię to kosztowało trochę czasu i nerwów, ale była

w końcu się zniechęci.


Wystarczy, że skontaktujesz się z operatorem swojej sieci i poprosisz
o zablokowanie połączeń oraz wiadomości przychodzących z danego numeru. Jeśli twoja była jest bystra i dzwoni z zastrzeżonego numeru,

to również poproś o zablokowanie takich połączeń.


4. Nie zwracaj uwagi na jej próby powrotu do ciebie

Musisz być głuchy na prośby o kolejną szansę i próby powrotu. W ten sposób, pomimo że początkowo twoja niedostępność ją nakręci, będzie musiała odpuścić.


Poza tym, okazując emocje w jakimkolwiek kontakcie ze swoją byłą, dajesz jej do zrozumienia, że nadal coś dla ciebie znaczy. W końcu osoby, które są nam obojętne, nie wzbudzają w nas silnych emocji! Od dziś masz być obojętny. To może być twoja ostatnia deska ratunku. Dziewczyna będzie musiała w końcu zrozumieć, że to definitywny koniec.