Szczerość to mocny fundament solidnego związku dojrzałych osób. Niemniej jednak niektóre kwestie dla dobra własnego i partnerki lepiej przemilczeć, by móc dalej się cieszyć wspólnym życiem w ładzie i harmonii. Tylko czego facet nie powinien mówić kobiecie?

 

SPIS TREŚCI:
1. Licznik przygód zostaw dla siebie
2. Napisała ex? Co teraz?
3. Problemy w pracy rozwiązuj sam

 

 

1. Licznik przygód zostaw dla siebie

Nigdy nie wolno mówić kobiecie o tym, ile miało się partnerek przed nią. Oczywiście mowa o partnerkach typowo łóżkowych, z którymi spędziło się jedną noc, nic nieznaczące przygody. Takie kobiety po wejściu w poważny wartościowy związek powinny zostać wymazane z życiorysu. W końcu nie ma co wracać do przeszłości.

 

Wracając jednak do liczby kobiet – zbyt duża liczba będzie świadczyć o rozwiązłości i skłonności do częstych zmian partnerek, w związku z tym najlepiej nie mówić nic. Poza tym taka wiedza może wywołać w drugiej połówce wiele myśli, w tym kompleksów, przez co będzie się zastanawiać nad tym, czy jest w stanie spełnić oczekiwania swojego mężczyzny.

 

2. Napisała ex? Co teraz?

Ex, podobnie jak przygody na jedną noc, powinna odejść raz na zawsze
w zapomnienie. Czasem bywa tak, że drogi dwojga osób po prostu się rozchodzą i należy się z tym pogodzić. Niewskazane jest notoryczne grzebanie w starych brudach, bowiem zazdrosna ex jest w stanie rozwalić nawet istniejący związek, bo jej dawnemu partnerowi być może powodzi się lepiej niż jej! Faceci nawet nie zdają sobie sprawy z tego, do czego zdolne są zazdrosne kobiety.

 

Lepiej nie mówić obecnej partnerce o próbach kontaktu byłej dziewczyny. Pomoże to uniknąć niewygodnych pytań i podejrzeń. Próby kontaktu ze strony zazdrosnej ex należy zignorować. Wchodzenie w zbędne dyskusje będzie oznaczało słabość, a przy tym da byłej do zrozumienia, że jej dawnemu partnerowi nadal w jakimś stopniu na niej zależy. Fabryka Siły Sklep

 

3. Problemy w pracy rozwiązuj sam

Bardzo mądrą osobą jest ten, kto wypowiedział słowa, że nie należy przenosić spraw zawodowych do sfery prywatnej. Zgodnie z tym należy umiejętnie rozdzielić różne sfery życia, w tym sferę towarzyską, prywatną od sfery zawodowej.

 

Bez względu na wykonywany zawód w każdej pracy mogą pojawić się problemy, które z dnia na dzień będą przybierać na sile. Zamiast szukać pocieszenia w ramionach partnerki, o wiele lepiej jest wziąć sprawy w swoje ręce. Tak właśnie postępuje prawdziwy mężczyzna.

 

Prawdziwy wartościowy mężczyzna jest w stanie poradzić sobie z kłopotami, a przy tym odciążyć swoją kobietę, która, chcąc nie chcąc, bardzo emocjonalnie reaguje na wszystko, co się wokół niej dzieje, a problemy ukochanego mężczyzny w pracy z pewnością nie będą powodem do zadowolenia. Dostarczą jedynie niepotrzebnych zmartwień.

 

Dalsza część artykułu znajduje się w części numer 2.