Pasek to elementarna część męskiego stroju, ale czy wiesz, jak odpowiednio go dobrać? Jeśli nie, nie przejmuj się. Większość mężczyzn nie ma o tym zielonego pojęcia. Nasz artykuł na pewno ci pomoże!


SPIS TREŚCI:

1. Spójrz na buty
2. A jaki pasek do garnituru?
3. Kolorowy pasek do spodni – stanowczo nie
4. Skórzany pasek – uniwersalny wybór1. Spójrz na buty

Nie wiesz, jak dobrać kolor paska do swojego stroju? Świetnym rozwiązaniem jest w tym przypadku kolor twoich butów. Służy on w pewien sposób za wskazówkę. Jeśli nosisz brązowe buty, załóż brązowy pasek, jeśli czarne, to czarny itd.


Takie połączenie z całą pewnością nie umknie oczom przechodzących obok ciebie na ulicy kobiet. Uwierz, że zwracają one na takie detale dość dużą uwagę, a dobrze ubrany facet jest rzadkością.


2. A jaki pasek do garnituru?

Do garnituru surowo zabronione jest używanie pasków w innym kolorze niż czarny. Wyobrażasz sobie faceta ubranego całego na czarno z białym paskiem? Ja też nie, chyba że jest to dość słaba komedia w kinie.


Ponadto pamiętaj o tym, że nie przejdzie również używanie tego samego paska, co do tradycyjnych jeansów. Co z tego, że jest czarny? Jako elegancki mężczyzna powinieneś raz na zawsze zapamiętać sobie, że do garnituru należy dokupić czarny skórzany pasek, pasujący do takiej odzieży. Jest on z pewnością cieńszy i bardziej gustowny od swojego znoszonego casualowego odpowiednika. Fabryka Siły Sklep


Kolor czarny wybiera się nie bez przyczyny. Jest to kolor elegancji. Świadczy o dobrym guście właściciela i jego wysokim statusie społecznym.


3. Kolorowy pasek do spodni – stanowczo nie

Dorosłemu mężczyźnie nie przystoi zabawa z kolorami pasków. Paski

w kolorze zielonym czy jaskrawym różowym jak najbardziej odpadają!


Nie chcesz przecież, aby tak ważny dodatek do twojego stroju stał się powodem drwin współpracowników i obiektem plotek koleżanek, a wśród nich tej, która od tak dawna ci się podobała i myślałeś o tym, aby zaprosić ją na kawę.


4. Skórzany pasek – uniwersalny wybór

Oczywiście nie jest to sztywna zasada, niemniej jednak do wielu strojów wypada założyć pasek tylko i wyłącznie skórzany. Wyrzuć ze swojej szafy wszystkie ekstrawaganckie materiałowe paski z nadrukami czaszek czy napisami. Są dobre dla dzieci bądź osób, które nie przywiązują uwagi do wielu rzeczy, w tym swojego stroju, a ty przecież taki nie jesteś, prawda?