O tym, jak rozkochać w sobie faceta, wie praktycznie każda dziewczyna. Z kolei mało który mężczyzna wie, jak rozkochać w sobie dziewczynę. Mówi się o tym, że miłość nie wybiera. Dużo racji jest jednak w tym, że istnieją pewne cechy, które zawsze będą atrakcyjniejsze dla płci przeciwnej. W niniejszym artykule znajdziesz informacje o tym, co powinien umieć prawdziwy mężczyzna, aby rozkochać w sobie kobietę.

 

SPIS TREŚCI:
1. Prawdziwy mężczyzna a plan na siebie
2. Przyjaźń między kobietą a mężczyzną
3. Różnice między kobietą a mężczyzną
4. Elegancki mężczyzna = modny mężczyzna
5. Zakochany mężczyzna – jakie popełnia błędy?

 


1. Prawdziwy mężczyzna a plan na siebie
Kobiety cenią mężczyzn, którzy mają plan na siebie. Oczywiście sam plan to nie wszystko. W końcu teoria bez działania na nic się zda. Bardzo ważne jest zatem to, aby swoje zamiary poprzeć czynami. Nieważne tak naprawdę jest to, co facet chce robić w swoim życiu.

 

Może on próbować swoich sił jako sportowiec w ulubionej drużynie, pracować na własny rachunek lub pomagać innym, prowadząc fundację. Najważniejsze jest to, aby mężczyzna potrafił oddać się temu bezgranicznie i czerpał z tego dochody oraz niemałą satysfakcję. Atrakcyjne dla płci pięknej są takie wartości jak zaradność życiowa, wysoka kultura osobista, pewność siebie, dystans do otaczającego świata oraz kierowanie się w życiu własnymi zasadami.

 

2. Przyjaźń między kobietą a mężczyzną
Prawdziwy mężczyzna nigdy nie dopuści do tego, aby kobieta, na której mu zależy, została tylko przyjaciółką. Zdaje sobie również sprawę z tego, że nie jest możliwe oczarowanie wszystkich kobiet. Zawsze trzeba mieć świadomość ewentualnej porażki.

 

Kiedy twardo stąpający po ziemi mężczyzna decyduje się na podryw, nie zakłada porażki, ale również nie jest święcie przekonany o osiągnięciu sukcesu. Dzięki temu potrafi zachować atrakcyjny dla kobiet dystans, pozostać tajemniczym i nie zabiega sztucznie o jakiekolwiek oznaki zainteresowania. Nie jest przy tym nachalny. Nowo poznanych kobiet nie traktuje jako tych na całe życie.

  Fabryka Siły Sklep

3. Różnice między kobietą a mężczyzną
Życiowy partner powinien być przede wszystkim świetnym kompanem do rozmów. Jest to bardzo ważna cecha, która ma niebagatelny wpływ na trwałość związku. Jakie jednak cechy powinny odróżnić mężczyznę od kobiety? Które z nich są uznawane przez panie za atrakcyjne?

 

Przede wszystkim mężczyzna powinien w odróżnieniu od kobiet być stanowczy. Powinien być silny psychicznie, dzięki czemu partnerka zawsze będzie mogła na nim polegać i będzie miała pewność, że otrzyma wsparcie wtedy, kiedy będzie go potrzebować. Ponadto atrakcyjny mężczyzna powinien wyrażać swoje emocje i potrafić nad nimi panować. Emocjonalność podczas podejmowania decyzji to z kolei cecha zarezerwowana wyłącznie dla kobiet.

 

4. Elegancki mężczyzna = modny mężczyzna
Pierwsze wrażenie to najważniejszy moment podczas poznawania nowej osoby. W przeciągu pierwszych kilku sekund dokonuje się subiektywnej oceny drugiego człowieka. Określ się, czy jest to osoba atrakcyjna i w jakim aktualnie jest nastroju. W tym przypadku to właśnie kobiety szczególnie dobrze radzą sobie z odczytywaniem mowy ciała.

 

Elegancki mężczyzna powinien więc pamiętać o tym, aby regularnie uczęszczać na siłownię, nakładać na swój talerz głównie zdrowe jedzenie, zrezygnować z używek oraz regularnie odwiedzać fryzjera. Znajomość kanonów męskiej mody również jest w cenie. W końcu biały t-shirt, ciemne jeansowe spodnie, skórzana kurtka oraz czarne sztyblety od wielu lat budują wizerunek wielu mężczyzn.

 

5. Zakochany mężczyzna – jakie popełnia błędy?
Zakochany mężczyzna, który nie ma bogatego doświadczenia w relacjach damsko-męskich, zwykle popełnia szereg błędów. które zamiast przybliżać go do drugiej osoby, działają wręcz odwrotnie. 

 

Po pierwsze niedopuszczalne jest bycie nachalnym. Mężczyzna szukający za wszelką cenę zainteresowania ze strony kobiety zwykle dużo traci w jej oczach. Kobiety potrzebują mężczyzn honorowych i z silnym charakterem.

 

Prawdziwy mężczyzna wie również o tym, że nie powinien być tą osobą, która jako pierwsza inicjuje współżycie. Istnieje przekonanie, że to mężczyzna dąży do konsumpcji związku. Kobiecie zaś zależy na związku partnerskim. Nie okazując zainteresowania współżyciem, staje się jeszcze atrakcyjniejszy i jeszcze bardziej pożądany.

 

Po trzecie zakochany mężczyzna służy swojej partnerce. Mówi się wówczas, że jest pod pantoflem. Prawdziwy mężczyzna ma swoją godność. Nie może godzić się na takie traktowanie. Partnerski związek polega na wzajemnym poszanowaniu.