Kobieta z pewnością tego nie powie, będzie wysyłać sygnały i mieć nadzieję, że je odczytasz i zorientujesz się, co jest grane. Niestety w wielu przypadkach wszystko spełznie na niczym! Z pomocą tego artykułu dowiesz się, co wkurza twoją kobietę, nawet jeśli ona sama ci tego nie mówi. W końcu takie milczenie wcale nie oznacza, że nie ma problemu!

 

SPIS TREŚCI:
1. Brak zdecydowania to… damska cecha

2. Odpuszczenie sobie po wejściu w związek

3. Bałaganiarstwo zostaw dzieciom

4. Oglądanie się za innymi kobietami

5. Brak higieny osobistej

6. Depilacja to cichy przyjaciel mężczyzny

7. Zawsze podnoś, a później opuszczaj po sobie deskę w WC

 

1. Brak zdecydowania to… damska cecha

Wspólne zakupy. Wielu facetów tego nie lubi, jest to zupełnie zrozumiałe, bowiem zazwyczaj wystarczy wejść po to, czego brakuje, bez spędzania godzin na porównywaniu tych samych rzeczy po raz setny! Czasami nie ma jednak innego wyjścia. Popsuł się stary telewizor, czas więc kupić nowy.

 

W sklepie podchodzi sprzedawca. Zachwala wybrany model. Facet nieco grymasi. Pyta o dostępność innego koloru. Decyzja wydaje się już podjęta. Żona jeszcze się waha. Pyta swojego mężczyzny, co o tym sądzi, a on odpowiada na to: „nie wiem, zdecyduj sama”.

 

To facet ma podejmować decyzję za kobietę, gdy ta się waha, a nie na odwrót!

 

2. Odpuszczenie sobie po wejściu w związek

Mężczyźni mają to do siebie, że dopóki nie wejdą w stałą relację z kobietą, żyją swoim życiem – rozwijają się, uczą się obcych języków, ćwiczą na siłowni, nie zapominają o potrzebie zdrowego odżywiania się, imprezach z kumplami i męskich spotkaniach!

 

Wystarczy jednak, że taki ktoś wejdzie w związek i… jedyne, co robi, to chodzi do pracy i spędza czas przed telewizorem. Jest to stosunkowo częste zjawisko! Fabryka Siły Sklep

 

Życie nie kończy się w momencie zdobycia partnerki!

 

3. Bałaganiarstwo zostaw dzieciom

Dopóki nie jest się razem, wiadomo, trzeba się starać. Znoszone skarpetki i stara bielizna wędrują do kosza na brudną odzież. Wszystko, co nie nadaje się już do użytku, znajduje swoje miejsce w koszu. Jak najbardziej prawidłowo!

 

Wystarczy jednak wspólnie zamieszkać, by brudne skarpetki walały się po pokoju, majtki wisiały na oparciu krzesła, a koszulka była zakładana siódmy dzień z rzędu!

 

4. Oglądanie się za innymi kobietami

Skoro jest się z kimś w związku, należy starać się, aby druga osoba czuła się atrakcyjna, kochana i doceniania. Dzięki temu można liczyć na szczęśliwą relację dwojga szanujących się i rozumiejących osób.

 

Faceci mają to do siebie, że lubią popatrzeć na inne kobiety. Jest to typowy i naturalny odruch, należy jednak go powstrzymać, a najlepiej o nim zapomnieć w obecności swojej partnerki!

 

5. Brak higieny osobistej

Higiena osobista to podstawa! Prawdziwy facet nie wyobraża sobie wyjścia do pracy czy rozpoczęcia kolejnego dnia bez wzięcia prysznica i przeprowadzenia porannej obowiązkowej toalety!

 

Brudne przetłuszczone włosy, zapuszczona broda, niewyregulowane brwi
i nieumyte zęby – czy to jest wizytówką bożyszcza kobiet? Raczej nie.

 

6. Depilacja to cichy przyjaciel mężczyzny

Nawiązując do regulacji brwi z poprzedniego punktu, należy dodać, że dbający o siebie mężczyzna usuwa całe zbędne owłosienie.

 

Obowiązkiem jest więc przycinanie zarostu bądź golenie go, usuwanie wystających włosów z nosa, depilacja brwi czy golenie pach. Również należy usuwać owłosienie intymne bądź przynajmniej je przycinać!

 

Jeśli klatka piersiowa, brzuch bądź plecy są również zbyt owłosione, wówczas warto odwiedzić salon kosmetyczny, aby pozbyć się niechcianych włosów.

 

7. Zawsze podnoś, a później opuszczaj po sobie deskę w WC

Ostatni punkt, którego należy przestrzegać. Zasady korzystanie z WC są znane każdemu mężczyźnie, czemu więc wiele osób się do nich nie stosuje? To pytanie prawdopodobnie lepiej zostawić bez odpowiedzi.

 

W przeciwieństwie do kobiet facet ma ten przywilej, że podczas korzystania z ubikacji nie musi na niej siadać, choć zmienia się to w wielu krajach, bowiem jest to mało higieniczne! Niemniej jednak jest to najczęstsza metoda zaspokajania potrzeby fizjologicznej przez mężczyzn.

 

W związku z tym wskazane jest pamiętanie o innych. Przed załatwieniem potrzeby należy podnieść deskę, a po jej zakończeniu opuścić ją wraz z klapą!