Pierwszy pocałunek z dziewczyną zostaje w pamięci na całe życie. Całowanie ust partnerki jest oznaką miłości i daje jej poczucie bezpieczeństwa. Istnieje wiele technik całowania, niemniej jednak, aby zostać mistrzem w tej sztuce, nie musisz znać każdej z nich! Nie wierzysz? Przekonaj się!

 

SPIS TREŚCI:

1. Pocałunek – jak jest odbierany ze względu na płeć?

2. Czym tak naprawdę jest pocałunek?

3. Jak dobrze to robić?

 

 

1. Pocałunek – jak jest odbierany ze względu na płeć?

Całowanie się jest wspaniałe, niemniej jednak mężczyźni muszą zrozumieć jedną szalenie istotną rzecz. Pocałunek jest zupełnie inaczej odbierany przez kobiety. Niewinny całus w policzek dla faceta może oznaczać zainteresowanie ze strony kobiety i od razu traci on dla niej głowę, ale dla kobiety może to być jedynie okazanie wdzięczności czy po prostu koleżeński pocałunek w policzek. Podsumowując – nic wielkiego!


Dlaczego tak się dzieje?


Warto zwrócić uwagę na fakt, który w prosty sposób wyjaśnia to zjawisko. Pocałunek dla kobiety jest czymś o wiele bardziej naturalnym i spontanicznym niż dla mężczyzny. Przykładem niech będzie to, iż niewinny pocałunek w życiu kobiety jest obecny od najmłodszych lat. Małe dziewczynki o wiele chętniej okazują w ten sposób uczucia rodzicom czy później tak witają się w szkole z koleżankami.


Z kolei w przypadku chłopców pocałunek obecny może być tylko w wieku dziecięcym, kiedy to rodzice w ten sposób wyrażają swoją miłość względem dziecka. Następnie dla faceta zjawisko to zanika aż do momentu, w którym zaczyna interesować się on płcią przeciwną w okresie dojrzewania.


Patrząc przez pryzmat powyższego opisu, nikogo już nie powinien dziwić fakt, iż dla kobiet pocałunek jest czymś innym niż dla mężczyzny. Kobieta często może nawet nie zwrócić uwagi na to, że dała całusa facetowi, dla niego z kolei będzie to sygnał do działania, najczęściej fałszywy. Sam pocałunek jeszcze o niczym nie świadczy, gdyż ważne jest także to, w jakich okolicznościach do niego doszło i czy był to jedynie koleżeński całus, czy oznaczał dla kobiety coś więcej.


Dla jasności – namiętny pocałunek z języczkiem już o czymś świadczy i ma dla kobiety znaczenie! Jednak jeśli miał on miejsce w klubie, a dziewczyna była podchmielona, znajomość w zależności od intencji może skończyć się „jedynie” lub „aż” romansem.


2. Czym tak naprawdę jest pocałunek?

Pocałunek dla kobiety z całą pewnością jest mniej intymną czynnością niż dla mężczyzny. Oczywiście nie należy tego generalizować, choć nie sposób nie zauważyć, iż dla panów całowanie się z języczkiem z obcą dziewczyną w klubie w rytmach głośnej muzyki techno jest prawie identyczne jak całowanie po szyi wieloletniej partnerki tuż po wejściu do domu z zakupów. Mianowicie w wyobrażeniach panów najczęściej takie czynności prowadzą do jednego – do finału w łóżku!


3. Jak dobrze to robić?

Spójrz jej w oczy. Powiedz, że nie dasz jej buziaka i zapytaj, uparcie patrząc jej w oczy, czy całowanie to grzech? Następnie złap ją delikatnie za włosy, odchyl jej głowę do tyłu i bez pytania przejdź do całowania z języczkiem…Stop! Tylko żartowałem! Fabryka Siły Sklep


Ważna informacja – usta kobiety są strefą erogenną, oznacza to, iż są one wyczulone na jakikolwiek kontakt. W związku z tym namiętny pocałunek należy rozpocząć od muskania jej warg swoimi ustami. Dla kobiet jest to bardzo przyjemne, więc warto się postarać. Oczywiście zarówno pośpiech, jak i nerwy nie są wskazane. Najważniejsze jest, by w pełni delektować się chwilą.


Jeśli wszystko będzie zrobione z wyczuciem, kobieta sama przejdzie do bardziej namiętnego całowania. Wówczas należy wczuć się w jej rytm

i odwzajemnić pocałunek. Ważne jest, aby od razu nie wsadzać języka do gardła wybranki! Cała sztuka polega na tym, aby stopniowo rozwijać sytuację, co kobiecie sprawi frajdę, a ona sama uzna, że ten facet naprawdę zna się na tym, co robi.


W przypadku gdy dziewczyna jest nieśmiała, ale jednak doszło do pocałunku w usta, należy samemu delikatnie przeprowadzić ją od punktu startu, a więc od muskania warg do fazy finalnej, którą jest pocałunek francuski. Dzięki tak odważnemu zachowaniu, w którym jednak należy pamiętać o delikatności, chłopak z pewnością zyska w oczach wybranki.


Można być pewnym, że takie całowanie na pierwszej randce zapadnie dziewczynie w pamięć i zwiększy szansę na kolejne spotkanie.

W przypadku związku zmiana podejścia partnera do pocałunku może wnieść coś odświeżającego i nowego.