Żyjemy w dobie wszechobecnego dostępu do internetu. Większość z nas, korzystając z jego zasobów, zakłada prywatne konta na portalach społecznościowych, udostępniając siebie w wirtualnej rzeczywistości. Również tutaj można odnaleźć i poznać ciekawe kobiety. Ale najpierw należy zadbać o swój profil.


SPIS TREŚCI:
1. Zdjęcia profilowe
2. Pozostałe zdjęcia
3. Napisz coś o sobie
4. Wykaż się zainteresowaniami1. Zdjęcia profilowe

Zdjęcie profilowe powinno odznaczać się dwiema cechami: powinno przedstawiać ciebie (dla niektórych to wcale nie takie oczywiste!) oraz świadczyć o tym, że nie jesteś przeciętnym facetem. Świetnym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na zdjęcie studyjne.


Badania wykazały, że kobiety preferują mężczyzn, którzy na fotografiach zachowują powagę (świadczy to o wysokim statusie i niedostępności) oraz znajdują się na błękitnym tle (ten kolor dodaje uroku facetowi). Kieruj się tymi wskazówkami, dobierając własną fotografię.


2. Pozostałe zdjęcia

Pozostałe zdjęcia powinny ukazywać cię takiego, jakim jesteś. Jeśli ćwiczysz na siłowni więcej niż przynajmniej rok i możesz pochwalić się startem w zawodach, wrzuć na swoje konto społecznościowe fotografię z samych zawodów bądź przygotowań, dodaj do niej ciekawy podpis, który będzie dopełnieniem zdjęcia.


Jeśli masz swojego pupila, umieść również jego zdjęcie. Facet, który potrafi zająć się zwierzęciem, automatycznie staje się o wiele bardziej atrakcyjny dla kobiet. Świadczy to o jego odpowiedzialności i zaradności, Fabryka Siły Sklep

a także o tym, że nie będzie miał problemu z zajęciem się potencjalną partnerką oraz przyszłym potomstwem.


3. Napisz coś o sobie

Popełnisz ogromny błąd, jeśli zostawisz rubrykę „o sobie” pozbawioną szerszego opisu na swój temat. Nie wstydź się tego, kim jesteś, daj poznać się innym. W kilku prostych zdaniach powiedz, jaki jesteś na co dzień, czym się zajmujesz oraz jakie są twoje pasje.


To pokaże osobie odwiedzającej twój profil, że znasz swoją wartość, a przy okazji masz dystans do siebie, bo niestety większość osób wstydzi się bądź nie chce opowiadać o sobie. Ty bądź inny. Już tym wyróżnij się w tłumie.


4. Wykaż się zainteresowaniami

Prawdziwy mężczyzna ma swoją pasję. Rozwijaj się w swoim hobby. Przykładowo, jeśli jesteś fanem sportów sylwetkowych, polub fanpage znanych osobistości ze świata fitness, wrzuć zdjęcie z treningu oraz pokaż, że żyjesz tym sportem, biorąc czynnie udział, np. przy organizowaniu międzyszkolnych zawodów w wyciskaniu sztangi!