Mówi się, że faceci są z Marsa, a kobiety z Wenus. W tym powiedzeniu jest wiele racji. Pomimo dużej liczby podobieństw między kobietą a mężczyzną, jest również wiele różnic. Jacy są faceci? Tego do końca prawdopodobnie nie wiedzą nawet oni sami. Są jednak rzeczy, o których woleliby nie mówić. Sprawdź i przekonaj się, czy jesteś typowym facetem.

 

SPIS TREŚCI:
1. Fajni faceci nie mają problemów
2. Dlaczego faceci zdradzają?
3. Dlaczego mężczyźni kochają zołzy?
4. Faceci też mają kompleksy
5. Wolni faceci. Problemy w łóżku

 


1. Fajni faceci nie mają problemów
Facet pewny siebie, uśmiechnięty od ucha do ucha, zaradny życiowo. To opis mężczyzny pożądanego przez kobiety. Takich osób jest mało. Większość pań nie zdaje sobie sprawy z tego, że faceci niechętnie uzewnętrzniają swoje uczucia. 

 

Zarówno pewność siebie, jak uśmiech widniejący na twarzy nie świadczą

o tym, że facet jest ideałem. Podobnie jak w przypadku mężczyzn każda kobieta ma swoje problemy i kompleksy, z którymi nie chce dzielić się ze światem. Tacy już jesteśmy. Wszystkie przeciwności losu staramy się ukryć przed innymi i próbujemy samodzielnie je rozwiązać.

 

2. Dlaczego faceci zdradzają?
Internet jest pełny informacji o mężczyznach, którzy dopuścili się zdrady pomimo wieloletniego i szczęśliwego małżeństwa. Zdradzona kobieta dobrze wie, jak odegrać się na takiej osobie. Może pokusić się o kolejną zdradę, tylko po to, by wywołać zazdrość w niewiernym facecie.

 

Zemsta na facecie, który zdradził, nie jest czymś trudnym. Problem pojawia się w określeniu powodu zdrady. Nieprzestrzeganie własnych zasad, piętrzące się problemy, niezrozumienie w związku czy brak akceptacji ze strony dotychczasowej partnerki mogą pchnąć zdesperowanego mężczyznę w objęcia pierwszej lepszej dziewczyny, która się nim zainteresuje. Facet może być samotny nawet wtedy, gdy ma obok siebie ukochaną kobietę. Facet potrzebuje uwagi! Trzeba o tym pamiętać.

  Fabryka Siły Sklep

3. Dlaczego mężczyźni kochają zołzy?
Faceci kochają zołzy. Dlaczego? Ponieważ mają coś w sobie. Coś, czego zazwyczaj im brakuje. Co faceci lubią w kobietach takich jak te? Zołza jest pewna siebie, bezpośrednia, czasem bezczelna, a także słodka

i powabna. Żaden facet nie przyzna się do tego wprost, ale taka kobieta jest w stanie wnieść koloryt do jego nudnego i szarego życia. 

 

Mężczyzna jest w stanie wejść w taki związek mimo świadomości, że sielanka szybko może przerodzić się w coś, co będzie nie do zniesienia dla jednej ze stron.

 

4. Faceci też mają kompleksy
Kompleksy to temat, który nie pojawia się w męskich rozmowach. Można odnieść wrażenie, że nie ma mężczyzny, który nie uważa się za przystojnego, umięśnionego oraz zaradnego. Realia są jednak zupełnie inne. Tak naprawdę każdy facet nie mówi o tym, co go boli. Uważa, że lepiej jest robić dobrą minę do złej gry.

 

Kompleksy mogą prowadzić do zdrady, problemów łóżkowych, braku akceptacji samego siebie czy wręcz niemożności funkcjonowania

w społeczeństwie. To przekłada się na problemy w związku i w pracy.

 

5. Wolni faceci. Problemy w łóżku
Owłosieni faceci w bieliźnie? To nic zachwycającego. Dziś mężczyzna powinien być przede wszystkim męski, dobrze zarabiać i pamiętać o tym, że trzeba być pewnym siebie. Nie jest łatwo być facetem. Zdjęcia modeli na okładkach czasopism potrafią kreować zaburzoną wizję idealnego mężczyzny.

 

Na pewno żaden facet nie przyzna się do swoich kompleksów, zwłaszcza gdy te dotyczą jego dużego brzucha. Małe mięśnie także potrafią obniżyć męską samoocenę. Wady łatwiej jest odkryć u drugiej osoby niż u siebie. W taki sposób próbuje się zminimalizować swoje kompleksy.

 

Problemy w łóżku to temat tabu. Problemy z erekcją to coś, co może zdarzyć się każdemu. Zamiast szukać wymówek, o wiele lepiej udać się do specjalisty. Ten pomoże rozwiązać wstydliwy problem.