Czy opaska na oczy do spania faktycznie zapewnia lepszy sen? Nie do końca, zwłaszcza gdy dana osoba uskarża się na bóle – ale branża technologiczna i na to znalazła rozwiązanie. Oto opaska na kolano Quell, która w kilka sekund poradzi sobie z bólem w trakcie snu, ale również usprawni zdrowe funkcjonowanie w czasie codziennych obowiązków. Więcej o innowacyjnym sprzęcie w artykule.


SPIS TREŚCI:

1. Czym jest opaska Quell?

2. W jaki sposób działa urządzenie?

3. Gdzie dostępna jest opaska elastyczna Quell?1. Czym jest opaska Quell?

Opaska uciskowa na kolano to przeżytek. Podobnie jak opaska magnetyczna. Dziś jest już nowszy sposób na radzenie sobie z problemami z bólem. Quell to innowacyjne rozwiązanie w walce z chronicznym bólem. Dzięki temu wynalazkowi możliwe ma być odstawienie na bok mogących uzależniać tabletek przeciwbólowych.


Elastyczny materiał przepuszczający powietrze zapewnia komfort użytkowania i daje gwarancję braku odparzeń przy długotrwałym stosowaniu gadżetu. Małe gabaryty pomagają schować opaskę pod nogawkę spodni. Jednak jej estetyczny wygląd nie szpeci ogólnej aparycji nawet w przy-padku, gdy założy się krótkie spodenki. Nic nie wiadomo o tym, czy opaska do biegania musi być zdejmowana, aczkolwiek jej codzienne stosowanie

i tak jest zupełnie wystarczające. Ponadto zamiast nosić opaskę w dzień można zdecydować się na nocne terapie podczas snu. Opaska do spania nie musi być bowiem zdejmowana.


Na jednym ładowaniu nowoczesna opaska pracuje około 40 godzin. Jedyny minus to koszty wymiany elektrody, która generuje sygnały wysyłane do mózgu. Należy przygotować się na to, iż już po 2 tygodniach niezbędne będzie wydanie równowartości 30 amerykańskich dolarów na 2 nowe elektrody, które mają starczyć na kolejny miesiąc. Producent zapewnia, że jeśli urządzenie nie przyniesie oczekiwanych rezultatów po 60 dniach, zwraca całość poniesionych przez klienta kosztów.


Bardzo ważne jest to, iż Quell za swoje właściwości uśmierzające ból otrzymał stosowny certyfikat potwierdzający jakość urządzenia. Oznacza więc to, iż nie jest to kolejna ściema producentów, którzy czyhają na pieniądze schorowanych osób. Urządzenie faktycznie działa tak, jak zapewnia producent!


2. W jaki sposób działa urządzenie?

Opaskę należy nałożyć tuż pod kolanem na górną część łydki. Quell emituje sygnały mające na celu łagodzenie nerwów i walkę z bólem. W przypadku wystąpienia bólu urządzenie zaopatrzone w elektrodę natychmiast wysyła do mózgu impuls, który blokuje nerwy przekazujące informacje o bólu. Opaska nie łagodzi więc bólu, a pozwala go zatuszować dla ludzkiego organizmu, co zapewnia komfort życia w ciągu dnia. Wystarczające zdaniem producenta mogą być już nocne terapie, dzięki czemu osoby, które nie chcą nosić opaski w dzień, po prostu nie muszą tego robić!


Dodatkowo urządzenie można połączyć ze swoim smartfonem lub tabletem z systmem iOS albo Android za pomocą bezprzewodowej łączności bluetooth. Konieczne w tym przypadku będzie również poprawnie dedykowanej dla Quell aplikacji multimedialnej, która dla wiadomości użytkownika udostępnia takie dane jak jakość pracy oraz wypoczęcia organizmu czy jakość snu. Dzięki temu wiadomo, kiedy należy dać odpocząć swojemu ciału.


Oczywiście aplikacja jest opcjonalna, bowiem samo urządzenie spełnia pokładane w nim nadzieje bez konieczności łączenia się z urządzeniem mobilnym! Fabryka Siły Sklep


3. Gdzie dostępna jest opaska elastyczna Quell?

Z pewnością polski nabywca nie znajdzie jej na allegro. Prawdopodobnie produkt będzie emitowany na wybrane rynki. Należy wziąć pod uwagę również to, że urządzenie powstało z myślą o 100 milionach Amerykanów, którzy narzekają na chroniczne bóle nie dające im spać spokojnie czy normalnie funkcjonować w ciągu dnia.


Projekt uzyskał całą kwotę, która zapewnia jego realizację. Można go także nabyć, dokładając swoją część do przedsięwzięcia crowdfundingowego na portalu indiegogo.com. Minimalny wkład w rewolucyjny produkt musi wynosić 250 dolarów amerykańskich, bowiem tyle ma kosztować jedna opaska Quell. Nie jest to zbyt wygórowana cena, patrząc na to, ile chory człowiek jest w stanie przeznaczyć na tabletki przeciwbólowe.