Prawdziwy mężczyzna wie, jak należy dbać o swoją kobietę. Przepis na udany związek ma we krwi. Jeżeli twoja kobieta jest zdania, że poświęcasz jej zbyt mało uwagi, to ten artykuł jest dla ciebie. Dzięki niemu poznasz sekret życia w szczęśliwym związku. Przeczytaj ten artykuł i zadbaj o swoją kobietę tak, jak na faceta przystało! Chyba że wolisz dalej wysłuchiwać narzekań swojej ukochanej...


SPIS TREŚCI:
1. Bądź szarmancki
2. Naucz się jej słuchać
3. Ona również ma swoje potrzeby
4. Cierpliwość to cnota
5. Kobieta musi czuć się bezpiecznie1. Bądź szarmancki

Jednym ze sposobów na udany związek jest bycie szarmanckim dla swojej drugiej połówki. Kobiety uwielbiają być adorowane i czuć się atrakcyjne dla mężczyzn! Jeszcze bardziej kochają, gdy przystojny mężczyzna, potrafi zatroszczyć się o nie jak o prawdziwe damy. Jak więc pokazać kobiecie swoje dobre wychowanie i zyskać więcej w jej oczach?


Wbrew pozorom, dla kobiet duże znaczenie mają działania niezbyt skomplikowane. Te można praktycznie od razu wprowadzić w życie. Do nich należą m.in. otwieranie drzwi przed kobietą, odsuwaniu i przysuwanie krzesła od stolika, pomoc przy zdejmowaniu i zakładaniu płaszcza, podanie dłoni w czasie schodzenia ze schodów, pożyczenia płaszcza w chłodny wieczór czy otworzenie drzwi samochodu.


Wszystkie powyższe czynności nie stanowią dla faceta nic nadzwyczajnego. Wiele jednak znaczą dla kobiety. Tak częściowo wygląda recepta na udany związek. W życiu najważniejsze są małe gesty, w których można ukryć duży przekaz. Warto mieć to na uwadze, bowiem dla kobiety takie zachowania są przejawem troski i miłości.


2. Naucz się jej słuchać
Wielu mężczyzn skupia się wyłącznie na własnej codzienności i na swoich problemach, zapominając o tym, że w ich życiu jest jeszcze inna osoba. Osoba, która czeka na to, aż zostanie zauważona. Mowa o życiowej partnerce, która potrzebuje u swego boku silnego mężczyzny, wykazującego się odrobiną empatii oraz będącego w stanie jej wysłuchać, gdy zajdzie taka potrzeba.


Dla kobiety nie jest ważne to, aby facet nosił ją na rękach i rozwiązywał za nią wszystkie jej problemy. Czasem potrzebuje po prostu osoby, która pomoże pozbyć się negatywnych emocji. Właśnie tutaj pojawia się miejsce dla troskliwego partnera, który zawsze będzie służył dobrą radą i opako-waniem chusteczek.


Fabryka Siły Sklep

3. Ona również ma swoje potrzeby
W czasie wspólnego życia nie liczy się tylko to, co jest istotne dla faceta. Nie możliwe jest budowanie związku, lekceważąc potrzeby kobiety. Idąc tym tropem, facet musi wykazać się umiejętnościami kreatywnego myślenia i ak-tywnego słuchania. Musi mieć otwarty umysł i nauczyć się czytać między wierszami.


Życie w związku nie ogranicza się do posiadania jednakowych potrzeb. Zdarza się, że mężczyzna nie marzy o niczym innym, niż o spotkaniu z kum-plami przy kilku butelkach piwa. Podobnie jest w przypadku kobiet. Od czasu do czasu potrzebują iść na romantyczny film z ukochanym, jak i spę-dzić wieczór przy lampce czerwonego wina w gronie przyjaciółek.


Jak widać, pomimo że dzieli się wspólne życie, to każda ze stron związku chce zachować z niego coś dla siebie. Facet musi to zrozumieć. W prze-ciwnym razie nie pozna odpowiedzi na pytanie, jak mieć udany związek.


4. Cierpliwość to cnota
Mężczyzna, zdobywając kobietę, musi wykazać się ogromną dawką cierpliwości. Często bywa tak, że po podjęciu decyzji o wspólnym życiu, cierpliwość jest marginalizowana. To błąd. Brak cierpliwości  w odniesieniu do zachowań partnerki może mieć negatywny wpływ wzajemne relacje.


Kobieta potrzebuje uzewnętrznić swoje emocje. Zwykle dotyczy to kwestii gorszego dnia w pracy. Partner w takiej sytuacji nie powinien wchodzić jej

w drogę. Nie od dziś wiadomo, że w kłótni z kobietą mężczyzna jest zawsze na przegranej pozycji. Dlatego zdecydowanie lepiej jest się uzbroić w cier-pliwość i czekać, aż partnerka da upust swoim emocjom.


5. Kobieta musi czuć się bezpiecznie
Zdaniem kobiet, udany związek jest wtedy, gdy czują się w nim m.in. bezpiecznie. W dzisiejszych czasach mężczyzna jest w stanie zapewnić swojej wybrance bezpieczeństwo, nie tylko za sprawą siły fizycznej, ale poprzez zaradność życiową. Innymi słowy, zapewnienie bezpieczeństwa może przejawiać się umiejętnością zdobywania pieniędzy, prężnym rozwojem zawodowym oraz umiejętnością radzenia sobie w skrajnie trudnych sytuacjach.


Dzisiejszy mężczyzna powinien być romantyczny wyłącznie dla swojej kobiety. Dla pozostałych osób musi być na tyle twardy i stanowczy, by brać

z niego wszystko, co zapragnie. Prawdziwy facet wie, jak zapewnić byt sobie i swojej rodzinie. Potrafi oddzielić życie zawodowe od życia osobistego. To właśnie przy takim mężczyźnie kobieta czuje się bezpiecznie. Może być pewna spokojnego jutra, a przy tym być kochaną, szanowaną i darzoną zaufaniem.


Dowiedziałeś się, jak należy zadbać o swoją kobietę. Jak widzisz, nie jest to takie trudne. Poznałeś jego podstawy. Teraz wiesz już, jak stworzyć udany związek, w którym bezpieczeństwo będzie jednym z fundamentów.