Uwodzenie kobiet to temat, którego mężczyźni woleliby unikać. Pierwsza randka w ciemno to oprócz szansy na poznanie ciekawej kobiety sytuacja,

w której wielu facetów nie wie, jak się zachować. Kobietom uwodzenie, choćby wzrokiem, przychodzi o wiele naturalniej, jednak często ich sygnały są źle rozumiane bądź niezauważane. A czy ty wiesz, jak poderwać dziewczynę i czym jest kobieca mowa ciała?


SPIS TREŚCI:

1. Podryw nie jest prosty

2. Mowa ciała – patrz na nią i czytaj jak z książki

3. Skuteczna rozmowa, czyli słuchaj tego, co i jak mówi

4. Wyłapuj oznaki zainteresowania

5. Uwodzenie przez Internet – czym jest e-podryw?1. Podryw nie jest prosty

Ten, kto twierdzi, że podryw kobiet jest prosty jest albo niezwykle skutecznym uwodzicielem, albo bardzo bogatym i przystojnym facetem. Tak naprawdę podrywanie jest sporym kłopotem dla większości mężczyzn. Sukces przychodzi często po wielu trudach. Dobre teksty na podryw to zbyt mało. Tego typu sposoby na podryw są mało skuteczne, przez co większość dziewczyn odrzuca takiego chłopaka już w przedbiegach!


Wiele mówi się o tym, iż prawdziwych mężczyzn nie ma już na świecie,

a władzę dzierżą kobiety. Jest w tym wiele prawdy, aczkolwiek zmieniający się świat nie wymaga już silnych psychicznie i fizycznie mężczyzn. Stąd takie, a nie inne zmiany. Ponadto kobiety przez wiele lat zaciekle walczyły o swoje prawa i wreszcie doszły do głosu. Z tego powodu musiały przyswoić wiele cech męskich, przez co dawne różnice pomiędzy płciami po prostu się zatarły.


W obecnym świecie trudno jest być prawdziwym mężczyzną i zbudować sobie wysoką pozycję. Równie ciężko jest zdobywać serca pięknych i inte-ligentnych kobiet, które mają wygórowane oczekiwania względem potencjalnego partnera.


Na pomoc początkującym adeptom podrywu przychodzą ci, którzy nie mają większych problemów z uwodzeniem. Nazywają się oni specami od relacji damsko-męskich. Pracują jako trenerzy uwodzenia. Ich szkolenia, książki, filmy video czy blogi cieszą się wielką popularnością.


Wbrew temu, co się powszechnie mówi - kobiety można zrozumieć, a sztuki skutecznego podrywu można się nauczyć. Sztuka podrywu stała się więc nauką. Po takich kursach wiadomo, że tanie teksty na podryw utrudniają tylko flirtowanie z dziewczynami.


Podstawowe kwestie kobiecej mowy ciała oraz tego, w jaki sposób  prowadzą one swoją grę znajdują się poniżej. Dzięki nim poradzisz sobie nawet z najbardziej opornymi randkowiczkami. W końcu prawdziwy mężczyzna to zdobywca, a nic nie sprawia takiej satysfakcji jak zdobycie serca upragnionej kobiety.


2. Mowa ciała – patrz na nią i czytaj jak z książki

Mowa ciała może niekiedy powiedzieć więcej o tym, co kobieta naprawdę myśli niż jej słowa. Warto zapoznać się z podstawowymi gestami, aby móc dowiedzieć się tego, co siedzi w jej głowie bez zadawania niewygodnych pytań w stylu „Czy ja ci się naprawdę podobam?”


Warto zatem poznać gesty, które oznaczają zainteresowanie, jak i te, które jasno powinny dać delikwentowi do zrozumienia, że dana kobieta nie jest nim po prostu w tej chwili zainteresowana.


Oznaki zainteresowania: Fabryka Siły Sklep

– malowanie ust szminką;

– uśmiech;

– patrzenie w oczy rozmówcy;

– dotykaniem dłońmi swojego ciała;

– nakręcanie na palec loków;

– uważne słuchanie.


Oznaki braku zainteresowania:

– zdawkowe odpowiedzi;

– patrzenie na zegarek;

– ogólna nerwowość i nerwowe ruchy;

– spoglądanie za okno;

– unikanie kontaktu wzrokowego;

– głośne wypuszczanie powietrza nosem;

– ziewanie;

– odwracanie głowy w bok;

– nie słuchanie rozmówcy;

– sprawdzanie czegoś w telefonie.


3. Skuteczna rozmowa, czyli słuchaj tego, co i jak mówi

Uwodzenie słowami to bardzo ważna umiejętność. Jedna z głównych zasad mówi, że aby randka się udała, należy umiejętnie prowadzić rozmowę. Niestety w tym przypadku większość mężczyzn zapomina, na czym polega interesująca rozmowa. Zamiast ciekawej konwersacji zaskoczonym kobietom często serwowany jest długi monologu, którym mężczyzna stara się siebie jak najlepiej zareklamować. Takie zachowanie może być na tyle nieatrakcyjne, iż szanse na drugą randkę spadają do zera!


Sprawdzone sposoby na uwodzenie kobiety mówią o tym, aby monolog zastąpić rozmową, w której obie strony dają z siebie tyle samo, ale i zwrócić uwagę na to, w jaki sposób wyraża się dziewczyna. Ważna jest tutaj nie tylko sama wypowiedź, ale również jej ton, ukryta intencja, dwuznaczność niektórych sformułowań.


To właśnie rozmowa w połączeniu z mową ciała daje pełen obraz drugiej osoby. Może zdarzyć się tak, że mowa ciała zdradzi to, iż wypowiedź jest nieprawdą.


4. Wyłapuj oznaki zainteresowania

Wszelkie oznaki zainteresowania ukryte są w mowie ciała oraz w rozmowie. Warto je wyłapywać, bowiem takie zachowanie daje kobiecie do zrozumienia, iż wybrała się ona na randkę z naprawdę wyjątkowym facetem. Ponadto mało mężczyzn tak naprawdę rozumie kobiety i potrafi się z nimi skutecznie porozumiewać.


Artykuł i zawarte w nim informacje to ważna teoria, ale w przypadku podrywu najważniejsza jest praktyka. Warto chodzić na randki i cieszyć się

z możliwości poznawania nowych kobiet. Wśród nich z całą pewnością znajduje się ta jedyna!


Wymarzona romantyczna randka, to na pewno nie zrządzenie losu czy czysty przypadek. Idealna randka to przede wszystkim zasługa dwóch osób. Warto o tym pamiętać!


5. Uwodzenie przez Internet – czym jest e-podryw?

E-podryw to nic innego jak uwodzenie słowami pisanymi na forach internetowych, czatach oraz portalach społecznościowych. To taka swoista randka w sieci. W dobie wszechobecnej technologii praktycznie każda osoba ma konto przynajmniej na jednym portalu społecznościowym. Otwiera to możliwości przed mężczyznami, którzy chcą poznawać kobiety bez wychodzenia z domu. Z pewnością wymaga to mniej odwagi, szlifuje podstawowe umiejętności w uwodzeniu, ale prędzej czy później taką relację będzie trzeba przenieść do realnej rzeczywistości. Tutaj niezbędne już będą głęboko rozwinięte umiejętności interpersonalne!