Zaskocz swoją ukochaną wyjątkowym wieczorem spędzonym tylko we dwoje. Nigdzie nie musisz wychodzić. Wykwintną kolację możesz przecież przygotować w domowym zaciszu. Spraw tylko, aby ten wieczór zarówno tobie, jak i jej na długo zapadł w pamięć!


SPIS TREŚCI:

1. Pierwszy krok: sprzątanie
2. Romantyzm jest wskazany
3. Poznaj jej kubki smakowe
4. Dobierz odpowiedni alkohol

5. Idź na zakupy
6. Postaraj się zrobić to sam
7. Nastrojowa muzyka
8. Zaraz wraca twoja ukochana!1. Pierwszy krok: sprzątanie

Najlepiej wybrać taki dzień, w którym będziesz miał pewność, że twojej partnerki nie będzie w domu, a ty w spokoju będziesz mógł wszystko zaaranżować.


Zacznij od generalnych porządków w mieszkaniu. Przygotuj rzeczy

do prania, ba, jeśli potrafisz, wypierz je i wyręcz w tym swoją partnerkę. Oczyść meble z kurzu, chwyć do ręki odkurzacz i przede wszystkim posprzątaj w kuchni, bo dziś głównie tam będziesz urzędował. Jeśli już skończyłeś z porządkami, czas przejść do kolejnego punktu.


2. Romantyzm jest wskazany

Odrobina romantyzmu nie zaszkodziła jeszcze żadnemu facetowi, dlaczego więc z tobą miałoby być inaczej? I tak będziesz musiał dziś wyjść do sklepu, więc pierwszymi pozycjami na twojej liście zakupów będą kwiaty oraz dwa rodzaje świec, jedne zapachowe, a drugie tradycyjne – zjecie przy nich swoją kolację. Jeśli którąś z tych rzeczy masz w domu, to świetnie się składa, bowiem będziesz miał mniej do niesienia w drodze powrotnej!


Większość kobiet podarunek bez okazji w postaci kwiatu, traktuje jako znak, że jest dla ciebie ważna oraz o niej pamiętasz. Świece zapachowe pomogą ci natomiast wypełnić posprzątane mieszkanie ulubionym zapachem twojej dziewczyny, tylko właśnie, jaki to będzie zapach? Fabryka Siły Sklep


Uniwersalnym wyborem wydaje się zapach wanilii. Jak dowiedli uczeni, jest to zapach najprzyjemniejszy dla ludzkiego nosa!


3. Poznaj jej kubki smakowe

Teraz test twojej pamięci, uwaga! Jaka jest jej ulubiona potrawa? Jeśli znasz już odpowiedź na to pytanie, jak najszybciej wygoogluj, w jaki sposób należy przygotować to danie. Sprawdź, które ze składników posiadasz, a brakujące pozycje dopisz do swojej listy zakupów. Spiesz się, czas ucieka!


4. Dobierz odpowiedni alkohol

Wieczór we dwoje przy świecach nie może obejść się bez dobrego alkoholu. Nikt nie zna twojej dziewczyny tak, jak ty i... jej najlepsza przyjaciółka. Jeśli masz problem z określeniem ulubionego trunku własnej dziewczyny, spory minus dla ciebie. Na szczęście nie wszystko jeszcze stracone. Takie informacje z pewnością zdobędziesz od jej najlepszej przyjaciółki!


5. Idź na zakupy

Jeśli skomponowałeś już swoją listę zakupów, czas najwyższy wyjść

z mieszkania. To dopiero początek. Twoje zadanie jest bardzo proste: musisz zaopatrzyć się we wszystko, co znajduje się na liście. Wieczór

ma być przecież dopięty na ostatni guzik, więc nawet najdrobniejszy szczegół ma ogromne znaczenie!


Najlepiej wybierz duże centrum handlowe, gdzie za jednym zamachem będziesz mógł kupić większość rzeczy. W końcu kto zliczyłby sklepy, które się tam znajdują? W ten sposób zaoszczędzisz przede wszystkim uciekający czas! Wracając do domu, nie zapomnij wstąpić do kwiaciarni.


6. Postaraj się zrobić to sam

Wróciłeś do domu. Wszystko udało się kupić, a dzięki twojej zapobiegliwości i zakupom w centrum handlowym, zaoszczędziłeś trochę czasu. Nie ma go jednak aż tak dużo, by teraz spoczywać na laurach. Odpalaj laptopa, włącz swoją ulubioną playlistę i bierz się za gotowanie!


W przepisie masz wyszczególnione krok po kroku, co należy robić,

więc nawet jeśli nie posiadasz umiejętności kulinarnych Karola Okrasy,

to bez większych problemów powinieneś sobie poradzić! Poza tym, kupowanie gotowego dania to pójście na łatwiznę, nie sądzisz?


7. Nastrojowa muzyka

Ważnym elementem waszego wieczoru będzie nastrojowa muzyka. Wyszukaj składankę zmysłowych utworów, które w wasz wieczór wprowadzą spokój, wyciszenie oraz romantyzm. Uwierz, że bez tego punktu wspólny posiłek nie będzie tak nastrojowy.


Ucho to jeden z najczulszych punktów w ciele kobiety. Odpowiednio

na nie oddziałując, możesz sprawić, że się odpręży, a po napełnieniu żołądka zechce spalić wraz z tobą nadwyżkę spożytych kalorii! Kluczem do tego będzie rzecz jasna odpowiednia muzyka!


8. Zaraz wraca twoja ukochana!

Potrawa jest już gotowa. Stół wygląda idealnie – biały obrus, dwie palące się świecie oraz dwa przygotowane z należytą starannością miejsca, wiadomo dla kogo. Czas na ostatnie porządki. Posprzątaj po sobie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, następnie zapal zapachowe świecie.


Jeszcze tylko musisz przygotować na tę kolację... sam siebie. Ułóż włosy tak jak ona lubi, załóż wygodne, a przy tym eleganckie ciuchy. Nie zapomnij delikatnie spryskać się perfumami, które podobają jej się najbardziej. Teraz pozostaje tylko czekać na powrót twojej ukochanej. Udanej kolacji

i smacznego wieczoru, albo na odwrót...