Poznałeś świetną dziewczynę. Spotykacie się od dłuższego czasu. Czujesz się jak zakochany nastolatek. Swojej nowej dziewczynie poświęcasz tyle uwagi, że zapomniałeś o kumplach. Sprawdź, czy ta znajomość ma szansę przetrwać!

 

SPIS TREŚCI:

1. W jakich warunkach się poznaliście?
2. Na czym głównie opiera się wasza więź?
3. Jak ona się zachowuje?

 

 

1. W jakich warunkach się poznaliście?

Przypomnij sobie wasze pierwsze spotkanie. Jak ono wyglądało, w jakich okolicznościach poznałeś się ze swoją obecną dziewczyną, ile czasu trwał proces poznawania się i czy w ogóle miał on miejsce oraz jak zachowywała się wówczas twoja dziewczyna?

 

Jeśli poznałeś ją na domówce, zaczęliście po prostu rozmawiać i rozmowa szła naprawdę świetnie, to plus dla ciebie. Jeżeli nie udało ci się jej od razu zaprosić na randkę, a jak już uległa twoim namowom, to spotykaliście się pół roku, zanim zostaliście oficjalnie parą, wszystko jest w porządku. Nie masz powodu do zmartwień. Ta kobieta jest warta zachodu, przynajmniej miałeś okazję ją poznać.

 

Natomiast jeśli już na domówce, ledwo się znając, spędziliście razem upojną noc, mimo że jeszcze dwie godziny wcześniej całowała się z innym facetem, to masz powody do obaw.

 

2. Na czym głównie opiera się wasza więź?

Przypatrz się temu, co was łączy. W zdrowej relacji pomiędzy kobietą

a mężczyzną występują zaufanie, szczerość, przywiązanie, zrozumienie, wspólne poglądy na ważne kwestie, cierpliwość, umiejętność rozmawiania się ze sobą i spędzania razem wolnego czasu, a także obecność wzajemnego pociągu fizycznego, który jest dopełnieniem wszystkiego, co zostało wcześniej przytoczone.

  Fabryka Siły Sklep

Jeśli praktycznie ze sobą nie rozmawiacie, a wspólny czas spędzacie głównie na imprezach i w łóżku, to ta relacja nie ma większych szans na przetrwanie. Pierwsze spięcie ochłodzi wasze stosunki, a gdy minie zauro-czenie, które utrzymuje się do sześciu miesięcy, zauważysz swój błąd i to wszystko, co was dzieli.

 

3. Jak ona się zachowuje?

Jesteście już ze sobą pół roku, a ty praktycznie nic o niej nie wiesz, nie znasz jej znajomych, nie miałeś okazji poznać jej rodziców, a na dodatek spotykacie się w tajemnicy. Wszystkie próby wyjścia na ciekawy film w kinie i tak kończą się w łóżku, a po wszystkim leżycie praktycznie bez słowa.

 

Próbuje coś na tobie wymuszać? Chce cię zmieniać pod swoje dyktando? Narzuca ci swoje poglądy? Olewasz to, bo przecież jest taka cudowna,
ale niestety nie chce poznać twoich kumpli. Często wychodzi sama na imprezy, nie odbiera telefonów, a relacje powoli się ochładzają. Zauważasz, że coraz częściej zarzuca ci, że to ty jesteś odpowiedzialny za jej błędy?

 

W takim razie ewakuuj się z tego związku jak najszybciej! Ta kobieta nie traktuje cię poważnie i nie ma pojęcia o prawdziwej głębokiej relacji łączącej dwoje ludzi! Lepiej dla was obojga będzie zakończyć ten związek. Jako mężczyzna zrób pierwszy krok. W przeciwnym wypadku lada moment zacznie przyprawiać ci rogi, jeśli już tego nie robi...