Sposoby na podryw dziewczyny wydają się nie mieć końca. Wystarczy znać kilka prostych trików, gdy najlepsze teksty na podryw zawodzą, aby w umiejętny sposób zainteresować sobą nawet najbardziej oporną na męskie zaloty kobietę. Dzisiejszy artykuł poświęcony jest temu, jak rozpocząć interakcję z drugą osobą dzięki odpowiedniemu podejściu.

 

SPIS TREŚCI:

1. Wyróżnienie w tłumie. Daj jej się zauważyć

2. Patrz jej w oczy, po czym zniknij

3. Wykorzystaj dogodną chwilę i atakuj

4. Pamiętaj o mowie ciała, to ułatwia podryw dziewczyny

5. Bądź pewien siebie, żartuj oraz uśmiechaj się

 

 

1. Wyróżnienie w tłumie. Daj jej się zauważyć

Głośna muzyka zagłuszająca rozmowy osób stojących przy barze, roztańczony tłum szaleje na parkiecie, zapominając o troskach codziennego życia, a wśród tego tłumu – ona. Zjawiskowa, jej perfekcyjne kształty rzucają się w oczy z daleka. Cudowny uśmiech i ta słowiańska uroda. Polki są naprawdę najpiękniejszymi kobietami na świecie. Pierwsza część gry właśnie się rozpoczyna. Jak zwrócić na siebie jej uwagę?


Prawdziwy mężczyzna wie, jak zwrócić na siebie uwagę kobiet. Po pierwsze niezbędny jest odpowiedni strój – elegancki, taki, który pozwoli wyróżnić się z tłumu. Po drugie obowiązkowo ciało należy skropić dobrymi perfumami, to pomoże przy bliższym poznaniu. Po trzecie należy czuć się dobrze. Wejść w dobry nastrój może nam pomóc jeden drink – więcej nie jest wskazane. Już dzięki temu zyskuje się przewagę nad chmarą pijanych facetów, którzy dopiero po kilku piwach mają odwagę podejść do obcej dziewczyny.


Po wejściu do klubu, gdy spełniło się powyższe wytyczne, należy zająć miejsce, z które możliwe będzie obserwowanie całego parkietu. W ten sposób osoby tańczące bądź znajdujące się przy parkiecie bez problemu zauważą eleganckiego faceta, który stoi i obserwuje falujący tłum. Jak widać, podrywacze mogą zacząć podrywać dziewczyny bez słów – tak by same zapragnęły bliższego spotkania. Wyróżniający się koleś to zawsze łakomy kąsek wśród oparów uciekających procentów i mieszających się

w powietrzu perfum.


2. Patrz jej w oczy, po czym zniknij

W końcu i ona dostrzega przybysza, który zwrócił już uwagę większości tańczących kobiet. W tym momencie większość facetów rozpoczęłaby swój frontalny atak – przez tłum do tej upragnionej! Stop. Jeżeli naprawdę się chce zaintrygować kobietę, to należy umiejętnie grać jej na emocjach. Podrywacz nie może być taki sam jak inni faceci.


Gdy tylko spojrzenia się skrzyżują, należy pewnie i głęboko spojrzeć jej

w oczy, lekko się uśmiechnąć pod nosem i gdy tylko ona spuści wzrok bądź spojrzy w bok na koleżankę (na pewno tak będzie, w końcu dziewczyna się zmiesza), to po prostu zniknąć z pola horyzontu. Dziewczyna będzie miała mętlik w głowie i jej myśli skupią się wokół tajemniczego nieznajomego – dlaczego zniknął? Czy coś jest nie tak? Może mu się nie podobam? Fabryka Siły Sklep


3. Wykorzystaj dogodną chwilę i atakuj

Gdy tylko pojawi się szansa na podejście, należy ją wykorzystać. Warto zrobić to w taki sposób, aby nie przestraszyć dziewczyny, więc niewskazane jest podejście z boku bądź od tyłu. W ten sposób dziewczyna, która nie jest przygotowana na spotkanie, może zapomnieć o dobrym wrażeniu, jakie na niej wywołał tajemniczy facet obserwujący parkiet.


Sztuka podrywu w klubie wymaga odpowiedniego podejścia. Do kobiety, której już wcześniej zwróciło się uwagę, należy podchodzić nieco z boku (podejście naprzeciw siebie jest źle odbierane, bowiem jest to pozycja konfrontacyjna), aby dziewczyna miała szansę tuż przed kontaktem zauważyć chłopaka, który skradł jej myśli.


4. Pamiętaj o mowie ciała, to ułatwia podryw dziewczyny

Nie wiesz, jak podrywać dziewczyny w klubie jeszcze bez wypowiedzenia choćby jednego słowa? Zdajesz sobie sprawę, z czym związana jest wielka teoria podrywu? Głupie teksty na podryw dziewczyny to za mało, aby być prawdziwym wyjadaczem nocnych klubów.


Podrywanie dziewczyny bez słów? To możliwe, bowiem aż 55% kontaktów wysyła się innym osobom jedynie za pomocą mowy ciała. Osoba patrząca na innego człowieka jest w stanie stwierdzić nie tylko, czy jest on dla niej atrakcyjny, ale również w jakim nastroju jest ta osoba, czy jej zachowanie jest społecznie przyjęte oraz czy dobrze czułaby się w jej towarzystwie.


Podrywacze doskonale o tym wiedzą, dlatego pamiętają o odpowiedniej mowie ciała – wyprostowane plecy, broda do góry, wzrok skierowany przed siebie oraz ten zawadiacki uśmiech, na widok którego dziewczynom miękną nogi. Tak właśnie się podrywa.


5. Bądź pewien siebie, żartuj oraz uśmiechaj się

Niekiedy patrząc na to, jak chłopak podrywa dziewczynę w klubie, ręce same się załamują. Jak widać osoby, które na co dzień nie mają styczności z pięknymi kobietami – a doświadczenia z płcią przeciwną opierają o e-podryw mogą skutecznie pracować na to, iż w świecie panuje teoria, że męskość przeżywa poważny kryzys. Rozmowa w głośnym klubie to nie monolog czy nerwowe próby zaprezentowania własnych atutów. To nie żaden casting na fajnego kolesia. Podryw to gra.


Prawdziwy facet podczas rozmowy jest wyluzowany, pewność siebie nie opuszcza go nawet na chwilę. Potrafi żartować z dziewczyną, przy okazji nawiązując relację, w której obie strony dają z siebie mniej więcej tyle samo – bowiem wiadomo, iż to mężczyzna ma prowadzić rozmowę. W ten sposób pokazuje dziewczynie, iż wie jak należy zająć się kobietą. Poza tym ten jego uśmiech – przecież tak pozytywnie nastawiony facet to marzenie.


W czasie rozmowy należy unikać tematów smutnych bądź nudnych jak praca, nauka, polityka, śmierć czy wszelkiego rodzaju problemy. Udany podryw można zakończyć z numerem telefonu, adresem konta mailowego bądź zamianą klubu na mieszkanie jednej z zainteresowanych osób.