Przez oglądanie filmów porno, które kreują bardzo nagiętą rzeczywistość i wyrabiają złe przekonania w kwestiach relacji łóżkowych, mnóstwo facetów popadło w kompleksy. Zdaniem wielu osób rozmiar naszego „przyjaciela” ma znaczenie. Nic bardziej mylnego!

 

SPIS TREŚCI:
1. Skąd takie poglądy?
2. Męskie ego
3. Jeśli nie rozmiar, to co?

 

 

1. Skąd takie poglądy?

Mylne poglądy na temat rozmiarów prącia biorą się przede wszystkim z kolorowej prasy oraz filmów o wiadomej tematyce, dedykowanych wyłącznie osobom + 18.

 

Dzieje się tak, ponieważ w tego typu materiałach na siłę propagowana jest przejaskrawiona rzeczywistość, która niestety mylnie oddziałuje na nasze poglądy. Przez to oczekiwania kobiet idą zwiększają się, zaś morale mężczyzn drastycznie spadają. Jest to również źródło wielu tak naprawdę zbędnych i niemających odzwierciedlenia w rzeczywistości kompleksów.

 

2. Męskie ego

Nie zapominajmy o męskim ego, przez które facet musi być najlepszy we wszystkim, dosłownie we wszystkim, co pozytywnie wpłynie na jego wizerunek i sprawi, że będzie bardziej męski.

 

Z męskością nierozerwalnie związane są rozmiary członka, co tak naprawdę jest bajką. Mężczyzna ma potrzebę doceniania ze strony innych, bo przecież nie może zawsze i wszędzie doceniać sam siebie. Stąd pragnie również, aby jego partnerka doceniła jego męskość. Brak komplementów pod tym kątem może rodzić kompleksy oraz negatywnie wpływać na relacje w związku. Fabryka Siły Sklep

 

Ustalmy jedno. Na twoją męskość nie ma wpływu rozmiar twojego członka, lecz zasady, którymi kierujesz się w życiu, pewność siebie, cierpliwość, upór w dążeniu do celu, opinia na swój temat oraz to, jak traktujesz innych.

 

3. Jeśli nie rozmiar, to co?

Jeśli właśnie czytasz, że tak naprawdę główną rolę w kwestiach łóżkowych nie odgrywają gabaryty twojego „przyjaciela”, to co w takim razie jest ważne?

 

Prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy, że najbardziej unerwione punkty w pochwie kobiety znajdują się już zaledwie 3 cm od jej wejścia, tak więc już członek o wielkości 5 cm bez problemów byłby w stanie dać jej rozkosz.

 

Tym stwierdzeniem z pewnością cię uspokoiłem. Średnia wielkość penisa w stanie zwodu to około 11–12 cm. Zdecydowana większość facetów mieści się w tej granicy! Ty również nie powinieneś mieć powodów do kompleksów. Kolejna dobra wiadomość dla ciebie.

 

Co jednak odgrywa dużą rolę w łóżku? Nie rozmiar, lecz sposób, w jaki traktujesz swoją partnerkę. W głównej mierze od twojej pewności w działaniu oraz umiejętności podniecenia własnej kobiety zależy sukces w waszej sypialni.

 

Swoich niepowodzeń nie zwalaj więc na rozmiar penisa. Najpierw poszukaj problemów w swoim podejściu, nie tylko do własnej fizyczności, ale do relacji łączących cię z twoją partnerką. Prawdziwy seks zdecydowanie różni się od tego na ekranie monitora. Im szybciej sobie to uświadomisz, tym lepiej dla ciebie.