Wiele mówi się o tym, iż prawdziwych mężczyzn już nie ma. Świat, a zwłaszcza kobiety cierpią, ponieważ coraz mniej osobników płci męskiej nie tylko nie jest w stanie sprostać ich wymaganiom, ale również nie wie, jak je zaspokoić. Po przeczytaniu tego artykułu i wprowadzeniu w życie opisanych wskazówek, możesz być pewny, iż twoja kobieta będzie z ciebie dumna.

A ty przecież chcesz dać jej to, czego ona potrzebuje, prawda?


SPIS TREŚCI:

1. Czy wiesz, że kobiety…

2. Co kręci dziewczyny w facecie?

3. Czy kobiety podnieca to samo, co kręci facetów w łóżku?

4. Jak rozegrać grę?1. Czy wiesz, że kobiety…

… nie powiedzą mężczyźnie o swoich pragnieniach i skrytych fantazjach, mając najczęściej nadzieję na to, że sam je odkryje? Najgorsze, że to, co kręci facetów, niekoniecznie jest tym, co kręci kobiety!


Panie często próbują przekazać takie informacje swoim zachowaniem bądź nie mówią o nich wprost. Mężczyźni wobec takich przekazów pozostają niewzruszeni. W wielu przypadkach nie są oni nawet ich świadomi. Niestety, Matka Natura przez wieki nie wyposażyła rodzaju męskiego w tak rozwinięty zmysł intuicji oraz interpretacji otoczenia, jaki posiadają kobiety. To dlatego pojawia się tyle nieporozumień w kontaktach damsko-męskich. Jest to jak najbardziej naturalna rzecz, patrząc na proces ewolucyjny obu płci.


Wszystko zaczęło się tak naprawdę tysiące lat temu. W momencie, gdy pierwszy praprzodek musiał polować na zwierzynę i bronić swojej jaskini przed innymi osobnikami, zadaniem kobiety było zadbać o potomstwo, dzięki czemu na przestrzeni wieków ona i jej następczynie rozwinęły w sobie niezwykłą intuicję, która ułatwia im komunikację i interpretację otaczającego ich świata. Teraz wiadomo, skąd matka wie, czy jej dziecko płacze. Czy dlatego, że jest głodne, czy dlatego, że coś mu dolega! Większość mężczyzn nigdy nie będzie w stanie rozróżnić płaczu dziecka i nie ma co ich za to winić!


Dzięki poniższym radom, będziesz miał okazję przełamać lody łączące obie płcie i wpłynąć na wyobraźnię kobiety! Podryw przy znajomości kilku elementarnych zasad przychodzi naturalnie i nie jest trudną sztuką. Dowiedz się, co kręci kobiety w facecie oraz co podnieca je w łóżku – stań się obiektem westchnień!


2. Co kręci dziewczyny w facecie?

W tym przypadku bez znaczenia jest to, czy jest się singlem i szuka się potencjalnej partnerki, czy od dłuższego czasu jest się w związku. Najważniejsze, aby wszystkie wymagane korekty wprowadzać w swoje życie stopniowo i zadbać o to, aby pozostały one w nim na zawsze, co zagwarantuje szczęście oraz radość z kontaktów z płcią przeciwną.


Oczywiście każda kobieta ma swój ideał faceta, z którym chciałaby spędzić życie. Niemniej jednak są cechy, które po prostu w wielu przypadkach na tyle wpływają na instynkt kobiety, że traci ona głowę dla mężczyzny i nawet nie wie, czemu tak się dzieje.


Najważniejsze jest, by facet był pewny siebie i posiadał własne wartościowe zasady, którymi kieruje się w życiu. Te dwie rzeczy działają na panie niczym magnes, ponadto znacząco ułatwiają funkcjonowanie na co dzień. Brak wartości jest czynnikiem, który może zaburzać funkcjonowanie i mieć negatywny wpływ na poczucie komfortu w życiu, co objawia się stresem, zdenerwowaniem oraz brakiem pewności siebie. Fabryka Siły Sklep


Prawdziwy mężczyzna odnosi się do innych kulturalnie, mówi dobrze o so-bie, swoich eks oraz przyjaciołach. Nie marnuje czasu na zajmowanie się plotkami i jest na tyle zajęty swoim życiem, że nie ocenia innych, tylko akceptuje ich takimi, jakimi są. Osoby, które mają dla niego wartość, zostają w jego życiu, z kolei osoby, które jej nie mają, odsuwa na dalszy tor, zachowując przy tym szacunek dla każdego.


W kwestii charakteru najważniejsze, poza wspomnianą pewnością siebie, są: umiejętność porozumiewania się z innymi, zaradność życiowa, odwaga, pracowitość, poczucie humoru oraz niezwykle cenna cecha, jaką jest umiejętność kontrolowania emocji. Prawdziwy mężczyzna nie popada ze skrajności w skrajność, np. jeśli chodzi o emocje. Takie zachowania zarezerwowane są dla kobiet i nie przystoją żadnemu szanującemu się facetowi.


Pożądany mężczyzna ma w życiu pasję. Nieważne, czy jest to zbieranie znaczków, podnoszenie ciężarów, gra w piłkę nożną czy budowanie od podstaw własnej repliki nieprodukowanego już auta. Ważne, by sprawiało mu to radość i by w tym kierunku się nieustannie rozwijał.


3. Czy kobiety podnieca to samo, co kręci facetów w łóżku?

Sprawy łóżkowe to temat-rzeka, aczkolwiek w tym punkcie zostaną streszczone najważniejsze rzeczy, które mają wpływ na jakość intymnego życia partnerów.


Każda kobieta pragnie poznać mężczyznę, który nie tylko oczaruje ją swoją osobowością i stylem życia, ale również będzie w stanie najpierw odkryć, a następnie spełnić z nią jej erotyczne fantazje. Jeśli kobieta mówi, że takowych nie ma, to albo kłamie, albo czas najwyższy, aby ktoś wyprowadził ją z błędu.


W momencie, gdy wszystko prowadzi do nieuniknionego, najważniejsza jest pewność siebie. Kobiece ciało jest niczym księga, z której wprawny kochanek czyta ze zrozumieniem każdą stronę. Aby zostać dobrym kochankiem, należy na samym początku obserwować zachowania kobiety

i poznawać, co sprawia jej przyjemność, a co nie.


Przydatne będzie tu poznanie stref erogennych, a więc tych szczególnie wyczulonych na pieszczoty podczas igraszek. Niezwykle wyczulone w przy-padku niektórych kobiet są stopy.


Bardzo ważne jest to, aby przy każdym ruchu nie pytać o to, czy jej się to podoba oraz czy można to zrobić. Takie zachowanie w oczach kobiety jest niedopuszczalne i obniża wartość mężczyzny jako partnera łóżkowego. Jeśli coś będzie nie tak, kobieta da o tym znać w wymowny sposób.


Jeszcze jedno, jeśli chce się zawładnąć zmysłami kobiety, to po całym akcie mężczyzna nie powinien po prostu iść spać. Podniecenie kobiety opada o wiele wolniej, oczekuje ona czułych słówek oraz potrzebuje ciepła również po seksie. To odróżnia wprawnego kochanka od typowego faceta.


4. Jak rozegrać grę?

Zasada jest prosta. Warto pamiętać, że flirt jest niczym gra. Kobieta będzie stosować różne sztuczki, aby sprawdzić, czy faktycznie jej wybranek zna się na rzeczy. Warto trzymać się swoich zasad i w ten sposób udowodnić wysoką wartość. Taki facet to dziś skarb.


Bądź więc dla niej nagrodą, o której marzy. Życzę tego tobie i twojej partnerce!