Kobiety bardzo dużą uwagę przywiązują do tego, czy mężczyzna wygląda schludnie. Patrzą na stan obuwia i odzieży, zadbane dłonie, a także jakość męskiego uśmiechu. Czy chcemy, czy nie, i tak nic nie umknie ich uwadze, dlatego zamiast uczestniczyć w nierównej bitwie, lepiej o siebie zadbać. 

 

SPIS TREŚCI:
1. Nie strzyż się na 3 mm, nie jesteś dzieckiem
2. Zadbaj o swój uśmiech
3. Buty to wizytówka mężczyzny
4. Odśwież swoją garderobę
5. Zawsze wychodź z domu czysty i pachnący
6. Człowiek schludny jest szczęśliwy i pewny siebie

 

 

1. Nie strzyż się na 3 mm, nie jesteś dzieckiem

Fryzura jest elementem dodającym uroku i podkreślającym naturalny kształt twarzy. W związku z tym warto zdecydować się na korzystanie z usług renomowanego fryzjera. Źle dobrana fryzura nie tylko odbiera punkty za wdzięk, ale również świadczy o tym, że jest się niechlujnym.

 

Prawdziwy mężczyzna jest schludny i dba o swoje włosy. Jedynym wyjątkiem odbiegającym od reguły jest strzyżenie się na krótko bądź łyso

w przypadku, gdy powoli zaczynają nam wypadać włosy.

 

2. Zadbaj o swój uśmiech

Chcesz być atrakcyjny? Przede wszystkim korzystaj z łazienkowego lustra. Wzięcie pod lupę swoich zębów oraz udanie się do specjalisty pozwoli cieszyć się zdrowym i śnieżnobiałym uśmiechem. W gabinecie dentystycznym należy usunąć kamień, wyleczyć chore zęby,

a także założyć aparat korekcyjny, gdy istnieje taka konieczność. Ostatnio coraz bardziej popularnym zabiegiem jest również wybielanie zębów.

  Fabryka Siły Sklep

3. Buty to wizytówka mężczyzny

Każdy facet powinien mieć w swojej szafie przynajmniej kilka par butów

na różne okazje. Znajdą się tam eleganckie skórzane półbuty, wyjściowe zamszowe półbuty, trampki do codziennego użytku, buty zimowe czy obuwie do biegania.

 

Chodzenie ciągle w tych samych butach nie tylko niekorzystnie wpływa na ich stan, ale świadczy również o braku gustu i podstawowej wiedzy na temat doboru obuwia do okazji oraz stroju. Białe adidasy i garnitur? Bardzo słabe połączenie!

 

4. Odśwież swoją garderobę

Z szafy powinny zniknąć wszystkie ciuchy, które mają więcej niż dwa lata, ale również ta odzież, która nie jest używana i jedynie zajmuje miejsce, które można przeznaczyć na nowe rzeczy.

 

Każdy zadbany mężczyzna powinien mieć w swojej szafie luźne gładkie

t-shirty, zasuwaną bluzę z kapturem, elegancki garnitur, marynarkę dzianinową, koszulkę polo, sweter, spodnie jeansowe o wygodnym

i modnym kroju, a także kurtkę lub płaszcz na chłodniejsze miesiące.

 

5. Zawsze wychodź z domu czysty i pachnący

Większość kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu po bułki bez podstawowej porannej toalety i delikatnego makijażu. A panowie?

Wprawdzie nie muszą się od razu malować, niemniej jednak powinni oni

o siebie zadbać w stopniu zadowalającym: wziąć prysznic i ogolić się.

Włosy należy odpowiednio ułożyć, dobrać strój i użyć ulubionych perfum.

 

6. Człowiek schludny jest szczęśliwy i pewny siebie

Warto o siebie dbać. Osoby zadbane są szczęśliwsze, zdrowsze i wręcz emanują większą pewnością siebie. Nie mają również większych problemów z nawiązywaniem kontaktów z innymi ludźmi, w związku z czym przekłada się to na sferę towarzyską oraz osiągnięcia zawodowe.

 

Nie pozostaje nic innego, jak być schludnym i zadbanym mężczyzną.