Twoje randkowanie kończy się już po pierwszym spotkaniu? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że popełniasz jeden z podstawowych błędów. Pierwsza randka to nie okazja do autoreklamy, a czas, w którym należy się poznać. Obie strony powinny dać od siebie mniej więcej tyle samo. Wiesz, co możesz dać od siebie? Dowiedz się, czego kobieta oczekuje na randce!

 

SPIS TREŚCI:

1. Odpowiednie miejsce na randkę

2. Jaka powinna być idealna randka?

3. O czym rozmawiać na pierwszej randce?

4. Ile kosztuje pierwsza randka?

5. Idealna randka a bycie sobą

6. Gentleman dba o bezpieczeństwo kobiety na randce

 

 

1. Odpowiednie miejsce na randkę

Inicjatywa spotkania powinna wyjść od mężczyzny. To właśnie on na samym początku znajomości powinien pokazać kobiecie, że wie, jak należy się zachować. Powinien udowodnić, że jest pewny siebie i potrafi wziąć na swoje barki ciężar organizacji spotkania. Dzięki temu jego partnerka od pierwszej randki będzie mogła czuć się jak księżniczka.

 

Miejsce spotkania należy wybrać, biorąc pod uwagę nie tylko własne preferencje, ale i potencjalnej partnerki. Bazowanie jedynie na własnych przeświadczeniach może doprowadzić do rozczarowania. W przypadku gdy twoja wybranka ubóstwia sushi i romantyczne komedie, a ty wolisz zjeść wołowinę i cenisz filmy akcji, musisz poszukać alternatywnego rozwiązania, które zadowoli obie strony. Randka jest niczym związek – wymaga kompromisu.

 

Wybór miejsca nie jest wcale trudny. Można go sobie ułatwić i spróbować wspólnie ustalić najlepsze możliwe miejsce na randkę. W ten sposób przynajmniej mężczyzna będzie miał pewność, że nikt nie będzie zawiedziony po spotkaniu, a przy okazji pokaże partnerce, że jej opinia ma dla niego duże znaczenie.

 

Kobiety lubią mężczyzn, którzy mają własne zdanie. Nie oznacza to jednak, że ubóstwiają kogoś, kto w życiu kieruje się tylko swoimi opiniami i jednocześnie jest przeświadczony o swojej nieomylności. Tego typu postępowanie nie jest uznawane przez kobiety ani za męskie, ani za atrakcyjne.


2. Jaka powinna być idealna randka?

Nie musisz być księciem z bajki, aby zorganizować idealną randkę. Wymarzeni partnerzy najczęściej są nudni i rozczarowujący. Człowiekowi dodają uroku zarówno jego zalety, jak i wady. Każdy ma swoje mniej chlubne cechy. W związku z tym przed randką nie ucz się na pamięć przykładowych tematów do rozmowy, nie próbuj za wszelką cenę skupić na sobie całej uwagi i nie stresuj się przesadnie. W końcu masz okazję miło spędzić czas. Czy to powód do stresu?

 

Idealna randka zdaniem kobiety powinna być przede wszystkim romantyczna i lekko szalona. Co więcej, mężczyzna powinien zrobić pierwszy krok, aby przekonać do siebie partnerkę. Należy być pewnym siebie, uśmiechniętym, zawadiackim oraz pamiętać o tym, że prawdziwego mężczyznę są w stanie wyróżnić jego dobre maniery. Szczególnie istotne jest to w czasach, gdy wiele osób nie przykłada wagi do dobrego wychowania. Fabryka Siły Sklep


Warto pamiętać o tym, że kobiecie należy otworzyć drzwi, pomóc zdjąć płaszcz, odsunąć krzesło, a następnie przysunąć je oraz zadbać o to, by nie zmokła i nie zmarzła w czasie niepogody. Taki mężczyzna daje poczucie bezpieczeństwa, które dla kobiety jest szczególnie ważne.


3. O czym rozmawiać na randce?

Randka to nie pokaz umiejętności zaprezentowania siebie w samych superlatywach przy jednoczesnym szastaniu gotówką. Zainteresowania drugiej osoby i dobrze spędzonego czasu nie da się kupić.


Jak zatem zainteresować w takim przypadku kobietę? Oczywiście rozmową! Prawdziwy mężczyzna tak poprowadzi rozmowę, żeby zarówno on, jak i jego wybranka mogli do niej wnieść coś od siebie. Wskazane jest przede wszystkim wzajemne poznanie się. Należy wiedzieć, co druga osoba robi w wolnym czasie, jakie ma zainteresowania oraz co planuje robić w przyszłości. Ponadto warto często zmieniać tematy. Dzięki temu zabiegowi ludzie stają się sobie bliżsi.

 

4. Ile kosztuje pierwsza randka?

Warto również zwrócić uwagę na to, jaki jest koszt randki. Idealna randka to nie taka, na której można pochwalić się swoim dorobkiem. Są kobiety, które spotykają się z facetem tylko dlatego, że jest bogaty. Istnieją także mężczyźni, którzy spotykają się z dziewczyną głównie dlatego, że jest ładna. Zwykle to za mało, aby w takim przypadku można było mówić o szczęśliwym związku.


Kobieta, która zna swoją wartość i pragnie poznać wartościowego partnera, nie patrzy na zasobność jego portfela. Dla każdej wartościowej osoby jest to jedynie dodatek do całości. Najważniejszy jest jednak charakter drugiej osoby, czyli to, co ma do przekazania innym i w jaki sposób traktuje pozostałych.


Próby zaproszenia dziewczyny do drogiej restauracji czy wręczanie kosztownych prezentów mogą zostać źle odebrane. Partnerka może dojść do wniosku, iż jej partner zasłania się pieniędzmi, gdyż nie ma nic więcej do zaoferowania. Innymi słowy, pieniądze stanowią dla niego sposób na wyzbycie się licznych kompleksów.


5. Idealna randka a bycie sobą

Randka to dobra szansa na wspólne spędzenie kilku chwil w miłej atmosferze. Pewność siebie i poczucie humoru stanowią dwie cechy, które pomagają zwiększyć własną wartość w oczach pań. Mężczyzna, który ma dystans do siebie i potrafi śmiać się z żartów innych, jest znakomitym kompanem do spotkań.


Idealna randka musi być tak prowadzona przez mężczyznę, by obie strony dobrze się bawiły. Dzięki temu wzrasta szansa na kontynuowanie znajomości. Dobra zabawa to nie tylko żarty, ale również pokazanie partnerce, że potrafi się wyczuć moment, kiedy można żartować, a kiedy należy być poważnym.


Uśmiech i poczucie humoru, to dwie cechy, które pomagają stopić lód

w sercu każdej kobiety. Poza tym taka osoba czuje się o wiele lepiej

w towarzystwie kogoś, kto jest pozytywnie nastawiony do świata. Szybsze nawiązanie głębszej więzi pozwala wierzyć w to, że druga randka będzie równie udana co pierwsza.

 

6. Gentleman dba o bezpieczeństwo kobiety na randce

Od wieków nie zmieniło się jedno – kobieta musi się czuć bezpieczna przy swoim partnerze. Należy pamiętać, że randka to nie tylko szansa na wspólną zabawę, bliższe poznanie się i zalążek emocjonującej znajomości; to także okazja do tego, aby kobieta poddała potencjalnego partnera szeregowi prób, które musi przejść bezbłędnie.

 

Jak zadbać o to, aby kobieta czuła się przy tobie bezpieczna? Idź zawsze od strony jezdni, pomagaj jej wchodzić po schodach, złap ją za rękę i idź pierwszy przez tłum. Wbrew pozorom takie proste zachowania mają dla kobiet ogromne znaczenie. Kobieta nie pragnie w swoim życiu poznać księcia, tylko silnego mężczyznę, który będzie w stanie o nią zadbać.

 

Druga randka to nie przypadek. Bardzo dużo zależy od ciebie. Tylko ty możesz pokazać kobiecie, że masz cechy, których aktualnie poszukuje. Pamiętaj jednak o tym, że warto być sobą, a nie co chwilę zmieniać swoje stanowisko tylko po to, aby zaimponować partnerce. Takie zachowanie nie ma nic wspólnego z prawdziwą męskością.