Mieszkasz w pobliżu centrum handlowego i dysponujesz masą wolnego czasu bądź jesteś fanem „shoppingu”? W takim razie masz świetną okazję, aby poza zakupami i zabiciem nadmiaru wolnego czasu popracować nad własnymi umiejętnościami podrywu.


SPIS TREŚCI:
1. Gdzie szukać kobiet?

2. Temat do rozmowy nasuwa się sam

3. Mów o swoich odczuciach i zapytaj o jej zdanie

4. Przenieście waszą rozmowę do pobliskiej kawiarni1. Gdzie szukać kobiet?

Kobiet możesz z sukcesem szukać w sklepach z odzieżą bądź księgarniach. W tych punktach znajdziesz ich najwięcej, poza tym te punkty w galerii handlowej dają ci świetne możliwości do nawiązania poważniejszej rozmowy.


Jeszcze nie wiesz, jak to zrobić? Nie przejmuj się. Przeczytaj kolejny punkt

i wszystko się wyjaśni.


2. Temat do rozmowy nasuwa się sam

W sklepie z odzieżą zawsze możesz poprosić piękną nieznajomą

o wyrażenie opinii na temat dwóch produktów albo tego, czy wybrany ciuch dobrze na tobie leży. Nic cię to nie będzie kosztowało, a poza tym kobiety są w tej dziedzinie ekspertkami.


Fabryka Siły Sklep

Możesz zawsze iść o krok dalej i poprosić o pomoc w wyborze odpowiedniej koszuli, doceniając przy okazji gust pani, która ci w tym pomaga.


Z kolei w punkcie z prasą, książkami czy filmami, możesz nawiązać do produktu, który właśnie przegląda. Daje ci to świetne pole do manewru, bowiem łapiesz pierwszy kontakt poprzez wspólne zainteresowania! Stąd już niedaleka droga do żywszej rozmowy i przenosin do pobliskiej kawiarni!


3. Mów o swoich odczuciach i zapytaj o jej zdanie

Staraj się mówić o swoich odczuciach. Mów o tym, w jakim jesteś nastroju, czy jak czułeś się, czytając książkę, którą ona trzyma w dłoni. Opowiedz o swoich wrażeniach, luźnych skojarzeniach z lekturą. 


Tutaj świetnie sprawdzi się nawiązanie do jakiejś śmiesznej anegdoty, np. z czasów dzieciństwa. Są to tematy uniwersalne i praktycznie każdemu dobrze się kojarzą. Wykorzystaj okazję i wciągnij ją w rozmowę. Niech sama opowie ci coś o swoim dzieciństwie, do czegoś nawiąże, albo opowie, jak czuje się pomagając nieznajomemu.


Bądź dowcipny – kobiety to uwielbiają!


4. Przenieście waszą rozmowę do pobliskiej kawiarni

Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem, pod pretekstem kontynuowania rozmowy i ewentualnie bliższego poznania się, możesz przenieść się ze swoją wybranką do kawiarni.


Jej obawy przed umówieniem się z nieznajomym pomoże złagodzić fakt, że już trochę się znacie i jesteście w miejscu publicznym. Poza tym zaintrygowałeś ją, a żeby nie uniknąć nudy na pierwszym spotkaniu, zawsze możesz dodać, że masz tylko 30 minut. Ona poczuje się bezpiecznie,

w końcu pół godziny minie bardzo szybko, a jeśli coś między wami zaiskrzy, będzie głodna kolejnego spotkania!