Pozytywne rezultaty treningowe uzależnione są od wielu czynników. Do najważniejszych możemy z pewnością zaliczyć to, w jaki sposób przebiega trening oraz czy nasza dieta dostarcza nam odpowiedniej ilości składników odżywczych. Każda osoba aktywna fizycznie, która chce podnieść wyniki swoich starań, poprawić regenerację oraz siłę i masę mięśniową, zastanawia się nad doborem suplementów dedykowanych w tym celu. Grupą produktów, które mogą pozytywnie wpłynąć na pracę naszego organizmu, są tzw. boostery testosteronu. Na pewno wśród produktów, którymi warto się zainteresować, znajduje się między innymi Xtreme Anabolic Stack, produkt wprowadzony do sprzedaży przez firmę FA Nutrition.

 

SPIS TREŚCI:
1. Xtreme Anabolic Stack – czym charakteryzuje się produkt?
2. Składniki Xtreme Anabolic Stack
3. Dawkowanie Xtreme Anabolic Stack
4. Jakie opinie o Xtreme Anabolic Stack

 


1. Xtreme Anabolic Stack – czym charakteryzuje się produkt?
Wprowadzony do sprzedaży przez FA Nutrition produkt to propozycja w formie doskonałego boostera testosteronu dla osób, które podejmują ciężki trening siłowy. Jeśli chcemy budować masę mięśniową i myślimy o tym, by rozwijać również siłę, Xtreme Anabolic Stack powinien się w takim przypadku doskonale sprawdzić. Dostajemy tam bogaty skład. Składniki aktywne zawarte w preparacie wykazują korzystne działanie względem układu hormonalnego, wpływają na produkcję testosteronu, a także należą do grupy związków zwalczających wolne rodniki.


2. Składniki Xtreme Anabolic Stack
Głównymi składnikami preparatu są przede wszystkim kwas D-asparaginowy (DAA) oraz ekstrakty korzenia różeńca górskiego oraz rdestu japońskiego. Rolą DAA w organizmie człowieka jest przede wszystkim wpływ na stymulowanie produkcji testosteronu, dlatego stosowanie preparatu Xtreme Anabolic Stack zalecane jest przede wszystkim mężczyznom. Różeniec górski to roślina słynąca przede wszystkim z pozytywnego działania na pracę układu nerwowego oraz działanie prowadzące do zwiększenia odporności na czynniki stresowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie poprawić między innymi regenerację potreningową. Oprócz tego mamy dodatki takie jak witaminę B6, kwas foliowy, witamina B12 oraz witamina D3. Takie zestawienie składników będzie gwarantować nam doskonałe działanie i świetne efekty.


3. Dawkowanie Xtreme Anabolic Stack
Przyjmowanie produktu nie jest kłopotliwe. Produkt bowiem przyjmujemy każdego dnia w postaci pięciu kapsułek albo rano, albo przed treningiem. Według badań największe korzyści z przyjmowania preparatów zawierających DAA uzyskuje się po okresie około 12 dni stosowania. Trudno oczekiwać efektywności tego preparatu już od pierwszej porcji, dlatego tak naprawdę wyłącznie dłuższy okres przyjmowania gwarantuje zadowalające rezultaty suplementacji.


4. Jakie opinie o Xtreme Anabolic Stack
Przede wszystkim produkt oceniany jest przez większość klientów pozytywnie. Mężczyźni zwracają uwagę na to, że stosując przez dłuższy czas taką właśnie suplementację, byli w stanie osiągnąć lepsze efekty na treningu, odczuwali więcej siły i tym samym ich możliwości treningowe również były znacznie większe.

  Fabryka Siły Sklep