Polski producent suplementów firma Megabol wypuściła na rynek produkt skierowany do każdego, kto potrzebował wysokiej jakości odżywki białkowej za niewielką cenę. Korzystając z pomocy najlepszych specjalistów branży mleczarskiej i technologów żywności, stworzono WPC Łowickie 80, koncentrat białka serwatkowego wzbogacony o peptydy glutaminy, którego cena jest odwrotnie proporcjonalna do jakości.

 

SPIS TREŚCI:
1. Jaki jest cel stosowania WPC Łowickie 80?
2. Co wyróżnia WPC Łowickie 80?
3. Na co zwrócić uwagę podczas stosowania WPC Łowickie 80?

 


1. Jaki jest cel stosowania WPC Łowickie 80?
Dostarczenie organizmowi dodatkowej porcji białka to przeznaczenie WPC Łowickie, przeznaczenie sprawiające, że jest to idealny suplement dla wszystkich, którzy samą dietą nie są w stanie zaspokoić zapotrzebowania organizmu na białko. Szczególnie przyda się sportowcom, gdyż wysiłek fizyczny sprawia, że ich zapotrzebowanie na proteiny jest większe niż u osób niebędących aktywnymi fizycznie. Szczególnie sportowcy uprawiający dyscypliny siłowe oraz szybkościowo-siłowe oraz ci, którzy chcą zbudować pokaźną muskulaturę potrzebują dużej ilości białka. Białko serwatkowe jest przydatne nie tylko do budowania masy mięśniowej, ale również do szybszej regeneracji, przyczyniając się do sprawniejszej odbudowy drobnych zniszczeń struktur tkanki mięśniowej spowodowanych treningiem.

 

2. Co wyróżnia WPC Łowickie 80?
Pomimo swej niskiej ceny skład WPC Łowickie 80 nie jest wcale gorszy od innych, droższych suplementów. W stu gramach produktu znajdziemy aż 80 gramów białka i tylko 6 gramów węglowodanów, a zapłacimy tylko około dziewięćdziesięciu złotych za paczkę zawierającą 1800 g produktu. Taka proporcja makroskładników jest bardzo pożądana i stanowi rzadkość nawet w nieco droższych odpowiednikach, nie mówiąc o tańszych zamiennikach.


Naturalna zawartość witamin i mikroelementów w 100 g:
– witamina A 25,8 mcg,
– witamina E 0,0612 mg,
– witamina D3 2,11 mcg,
– witamina K1 0,07 mg,
– wapń 395 mg,
– fosfor całkowity 251 mg,
– potas 385 mg,
– magnez 58 mg,
– żelazo 1 mg,
– cynk 0,5 mg.

 

Również spojrzenie na aminogram pozwala zrozumieć, że skład WPC Łowickie 80 to coś rzadko spotykanego przy tej cenie. Podczas porównania z droższymi białkami widać, że WPC Łowickie zawiera niejednokrotnie taką samą, a często nawet wyższą ilość leucyny, izoleucyny, waliny, czyli najważniejszych aminokwasów pomagających budować suchą masę mięśniową.

 

Zawartość aminokwasów w 100 g białka:
– alanina 5,41 g,
– arginina 2,741 g,
– kwas asparaginowy 10,01 g,
– cystyna 2,25 g,
– kwas glutaminowy 20,60 g,
– glicyna 2,68 g,
– histydyna 1,46 g,
– izoleucyna 5,71 g,
– leucyna 10,03 g,
– lizyna 7,53 g,
– metionina 2,31 g,
– fenyloalanina 3,75 g,
– prolina 6,75 g,
– seryna 4,88 g,
– treonina 6,02 g,
– tryptofan 1,26 g,
– tyrozyna 2,78 g,
– walina 5,14 g.

 

3. Na co zwrócić uwagę podczas stosowania WPC Łowickie 80?
Podczas stosowania WPC Łowickie 80 należy rozmieszać 20–35 g produktu z 0,3 litrami wody, najlepiej trzy razy dziennie pomiędzy posiłkami, zachowując trzygodzinny odstęp pomiędzy spożyciem kolejnych porcji suplementu. WPC Łowickie jest po to, by pomóc dostarczyć odpowiednią ilość białka, a nie całkowicie zastąpić posiłki.

 

Dosyć przyjemne smaki do wyboru (kruche ciastko, banan, tiramisu), bardzo niska cena i dobry skład zapewniają WPC Łowickie 80 świetne opinie wśród wielu klientów.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy