Największe problemy podczas treningu? Brak energii, niedostateczna koncentracja, zbyt wolna regeneracja mięśni i przede wszystkim brak siły, aby wycisnąć z siebie wszystko. Jeśli taki scenariusz jest ci znany, to znak, że czas sięgnąć po Shock Therapy. To prawdziwa dawka uderzeniowa dla twojego organizmu, co potwierdzają opinie o Shock Therapy wśród użytkowników. Ten suplement w formie instant doda mocy, o której nawet nie marzyliśmy.

 

SPIS TREŚCI:
1. Shock Therapy – dlaczego warto?
2. Co warto wiedzieć o Shock Therapy?
3. Jak stosować Shock Therapy?
4. Gdzie kupić Shock Therapy?

 

 

1. Shock Therapy – dlaczego warto?
Opinie o Shock Therapy są bardzo pozytywne, co udowadnia jego działanie. Dzięki złożonej nowoczesnej formule (NO Super Pump Volumizing Complex, Muscle Strength Blend, Entertropic & Antioxidant Complex, Electrolyte & Delivery Complex) możliwe są fenomenalne efekty Shock Therapy. Co do nich zaliczamy? Lista jest długa, dlatego warto wymienić najważniejsze z nich. To przede wszystkim efekt tak zwanej pompy mięśniowej podczas treningu, błyskawiczna regeneracja mięśni pomiędzy seriami, zwiększona koncentracja, niespożyta dawka energii. Ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Działanie Shock Therapy opiera się również na realnym zwiększeniu siły i masy mięśniowej poprzez wsparcie procesów anabolicznych.


2. Co warto wiedzieć o Shock Therapy?
Przed rozpoczęciem dawkowania Shock Therapy pamiętajmy o zapoznaniu się z etykietą. Warto sprawdzić, czy nie jesteśmy uczuleni na żaden ze składników produktu. Pamiętajmy również, że produkt przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, nie powinno się go podawać kobietom w ciąży i dzieciom. Nie wolno suplementu przyjmować również 6 godzin przed snem.


3. Jak stosować Shock Therapy?
Dawkowanie Shock Therapy polega na przyjmowaniu jednej zalecanej porcji produktu około 30 minut przed treningiem. Jego przygotowanie jest bardzo proste: wystarczy jedną miarkę produktu, czyli około 20 gramów, rozpuścić w wodzie. Wymieszany produkt utworzy łatwy do przyjęcia roztwór. Odżywka dostępna jest w kilku wariantach smakowych. Do wyboru jest np. lemoniada, brzoskwinia czy winogrono.


4. Gdzie kupić Shock Therapy?
Shock Therapy znajdziemy w ofercie sklepów z wysokiej jakości suplementami dla sportowców. Najprostszym rozwiązaniem będzie kupno produktu online, ponieważ sklep sprzedający Shock Therapy w Internecie może zaoferować korzystne rozwiązania cenowe. Co prawda, cena Shock Therapy jest bardo przystępna, ale zawsze można skorzystać z promocji. Jeśli chodzi o wydajność tego suplementu, to jedno opakowanie może zawierać 840 gramów produktu. To sprawia, że wystarczy na 42 treningi. Nie da się ukryć, że przy takiej wydajności cena Shock Therapy, która wynosi około 140 zł za 840 g jest doprawdy bardzo korzystna (dostępne jest również 200 g za około 50 zł). Nie powinno więc nikogo dziwić takie zainteresowanie tym konkretnym produktem. Jeśli więc zaintrygowało cię działanie Shock Therapy, nie ma co zwlekać – trzeba ten suplement wypróbować.