Jeśli trening na siłowni ma być efektywny, musi być realizowany z największą starannością, ponieważ tylko wtedy możemy oczekiwać, że przyniesie takie wyniki, na jakich będzie nam zależało. Oczywiście jeśli nie mamy odpowiedniej mocy, ewentualnym rozwiązaniem mogą być dostępne na rynku suplementy, które mogą stanowić istotne wsparcie dla organizmu, mogą sprawić, że realizowane treningi przyniosą jednak nieco więcej efektów. Jedną z kategorii dostępnych na rynku suplementów diety są preparaty przedtreningowe, które zawierają wiele składników aktywnych wykazujących pozytywny wpływ na pracę naszego organizmu, między innymi układu mięśniowego oraz nerwowego. Do tego typu produktu możemy zaliczyć odżywkę White Flood, która cieszy się bardzo dużą popularnością.

 

SPIS TREŚCI:
1. White Flood – charakterystyka odżywki
2. Jakie działanie gwarantować może White Flood
3. Składniki White Flood
4. Dawkowanie White Flood

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. White Flood – charakterystyka odżywki
Przedstawiany preparat White Flood przeznaczony jest do stosowania przed treningiem, ponieważ wtedy sprawdza się doskonale. Dzięki niemu będziemy w stanie dostarczyć dokładnie takich składników, które będą bezpośrednio wpływać na funkcjonowanie organizmu, a osiągane rezultaty będą lepsze. Trening może być dzięki tym składnikom zdecydowanie bardziej efektywny i satysfakcjonujący, powinniśmy być zadowoleni z tego, co uda się nam wypracować.

 

2. Jakie działanie gwarantować może White Flood
Składniki aktywne zawarte w preparacie wykazują szereg pozytywnych działań na nasz organizm. Do najważniejszych z nich zaliczamy wpływ na układ nerwowy oraz zwiększenie siły oraz wytrzymałości mięśniowej. Dodatkowo dzięki stosowaniu opisywanego preparatu możemy wspierać pracę naszych mitochondriów, które zaangażowane są w przebieg wielu procesów odpowiedzialnych za produkcję energii w naszym ciele. Jak większość preparatów, które zaleca stosować się przed treningiem, również White Flood powoduje pobudzenie organizmu, dzięki czemu jesteśmy w stanie efektywniej trenować.

 

3. Składniki White Flood
Jeśli chodzi o zestawienie składników w White Flood, jest ono bardzo bogate. W składzie preparatu znajdują się między innymi kofeina, winian L-karnityny, L-cytrulina, beta-alanina, glukuronolakton. Do tego również pojawia się zestawienie składników witaminowych i mineralnych, które wspierają pracę naszego organizmu.

  Fabryka Siły Sklep

4. Dawkowanie White Flood
White Flood to preparat przedtreningowy, dlatego zaleca się go stosować wyłącznie w dni treningowe. Stosujemy zawsze 1 albo 2 porcje tego preparatu około pół godziny przed wysiłkiem. Nie przyjmujemy tego preparatu w dni, gdy treningu nie będziemy realizować. Odpowiednie nawodnienie ma bardzo istotne znaczenie przy stosowaniu tego suplementu.