Na rynku dostępnych jest mnóstwo produktów przeznaczonych dla osób aktywnych fizycznie. Dziś każdy może sięgnąć po odżywki, by zwiększyć efektywność swoich treningów. Niełatwo jest dostarczyć sobie odpowiedniej dawki białka i innych składników odżywczych, dlatego poleca się stosowanie suplementów dla sportowców. Jednym z nich jest Whey C-6 – preparat dostarczający solidnej porcji łatwo przyswajalnego białka. W tym artykule dowiecie się, dlaczego warto stosować ten produkt, jakie przynosi efekty oraz w czym tkwi skuteczność jego działania. 

 

SPIS TREŚCI:
1. Kilka zalet Whey C-6
2. Co znajduje się w Whey C-6?
3. Whey C-6 – jak najlepiej go stosować?

 

 

1. Kilka zalet Whey C-6
Popularność Whey C-6 nie jest przypadkowa. Znajdują się w nim najlepsze składniki, które zostały tak dobrane, aby maksymalnie zwiększać efekty ćwiczeń. Bez odpowiedniej dawki białka w diecie nie będzie możliwe skuteczne rozbudowywanie mięśni.


Whey C-6 – działanie:
– dostarcza mieszaniny 6 rodzajów białek serwatkowych;
– zawiera zestaw witamin i minerałów, które są niezbędne do utrzymania dobrego stanu zdrowia;
– to pożywny posiłek, który pomoże w regeneracji organizmu;
– łatwo się wchłania, działa już po 15 minutach od spożycia.

 

To nie wszystko, co warto wiedzieć o Whey C-6. Cena jest bardzo korzystna, a produkt dostępny w opakowaniach różnej wielkości. Jedna wizyta w sklepie z suplementami pozwoli na zrobienie zapasów na dłuższy czas – można codziennie wspomagać organizm i czekać na upragnione rezultaty ćwiczeń.

  Tu kupisz ten produkt Hi Tec Whey C-6 - 1kg (worek) (4.39) Hi Tec Whey C-6 - 1kg (worek) 63,19 zł Sprawdź Teraz!

2. Co znajduje się w Whey C-6?
Oczywiście zapewnieniem skuteczności tego produktu jest doskonały skład. Znajduje się w nim około 85% białka serwatkowego. Oprócz tego formuła preparatu uwzględnia enzymy trawienne oraz wysoką zawartość L-leucyny i L-glutaminy. W tym połączeniu białko jest bardzo dobrze przyswajalne.
Ważna jest również obecność witamin, m.in. witamin: C, E, H (biotyna) oraz witamin z grupy B. Przyjmując preparat proteinowy, dostarczamy sobie jednocześnie innych składników istotnych dla organizmu, co jest ogromnie pomocne przy komponowaniu pełnowartościowej diety.


Dużą zaletą jest również wybór smaków Whey C-6. W sklepie z suplementami można znaleźć ich sporo – wybierzmy ulubiony lub kilka rodzajów, aby urozmaicić sobie codzienne posiłki. To duży plus, szczególnie jeśli mamy duże zapotrzebowanie na białko i przyjmujemy kilka porcji dziennie.

 

3. Whey C-6 – jak najlepiej go stosować?
Przyjmowanie odżywki białkowej to indywidualna sprawa, zależna od konkretnych potrzeb. Ilość powinniśmy dostosować do swojej wagi oraz diety. Często nie dostarczamy sobie odpowiedniej ilości białka w pożywieniu, szczególnie sportowcy mają większe zapotrzebowanie. Ile więc przyjmować Whey C-6? Dawkowanie zalecane przez specjalistów to 1–4 porcji dziennie. Jeśli w menu mamy zapewnione sporo białka, wystarczy jedna porcja, w innym razie można tę ilość zwiększyć.


Przygotowanie shake’a jest proste i polega na rozpuszczeniu w wodzie lub odtłuszczonym mleku 30 g Whey C-6. Opinie, które można przeczytać w Internecie, potwierdzają, że jest to produkt nie tylko skuteczny, ale i smaczny. Poleca się przyjmowanie go rano i po treningu. Wybierz smak dla siebie i rozpocznij skuteczną rozbudowę masy mięśniowej.

  Tu kupisz ten produkt Hi Tec Whey C-6 - 2250g (słoik) (4.39) Hi Tec Whey C-6 - 2250g (słoik) 141,09 zł Sprawdź Teraz!