Doskonale zestawione proteiny będą bardzo ważne dla wszystkich osób, które chcą pracować nad rozbudową masy mięśniowej. Praktycznie każda osoba stara się szukać dla siebie dobrze zestawionej odżywki białkowej, która dobrze sprawdzi się w praktyce. Jeśli chodzi o odżywki białkowe, najczęściej znajdują się w nich białka zwierzęce. Osoby stosujące diety wykluczające lub ograniczające spożywanie produktów zwierzęcych, takie jak dieta wegańska lub dieta wegetariańska, często mają problem z dostarczeniem odpowiedniej ilości białka. Szczególnie osoby będące aktywne fizycznie, które wykonują trening siłowy, wykazują zwiększone zapotrzebowanie na proteiny w swoim jadłospisie. Vegan Blend to doskonałe jakościowo białko roślinne, którego stosowanie może wspomóc proces budowy masy mięśniowej. Zdecydowana większość osób z wegańską dietą nie może wybrać dla siebie odpowiedniego produktu. W przypadku tej odżywki może być inaczej i ten produkt dobrze sprawdzi się w praktyce u osób, które nie chcą jeść mięsa, a myślą o budowie mięśni.

 

SPIS TREŚCI:
1. Vegan Blend – charakterystyka produktu
2. Składniki Vegan Blend
3. Dawkowanie Vegan Blend

 


1. Vegan Blend – charakterystyka produktu
Vegan Blend to świetna propozycja dla wszystkich osób szukających odżywki białkowej, dzięki której można dostarczyć niezbędnych aminokwasów do budowy komórek mięśniowych. Jednorazowa porcja preparatu zawiera 22 g białka. Źródłem protein w opisywanej odżywce są 3 frakcje białkowe: izolat białka grochu, koncentrat białka brązowego ryżu oraz białko z konopi. Jeśli chodzi o te dostępne propozycje, to w składzie znajduje się również ważne uzupełnienie w postaci witamin oraz minerałów, a także wielonienasycone kwasy tłuszczowe oraz dodatek błonnika. Zestawienie zostało przygotowane w taki sposób, by odpowiadało najbardziej wymagającym klientom.

 

Jednocześnie jest 100% gwarancji, że ten produkt będzie bezpieczny i stanowić będzie ważne wsparcie dla naszego organizmu. Dodatkowo produkt został wzbogacony o kompleks enzymatyczny, który wpływa na poprawę trawienia i wchłaniania odżywki w przewodzie pokarmowym.

 

2. Składniki Vegan Blend
Podstawowy składnik tego produktu to oczywiście białko. W składzie znajdują się także izolat białka grochu, białka brązowego ryżu oraz białko konopi. W taki sposób mamy gwarancję, że dostarczymy do organizmu wysokiej jakości białko o dobrym aminogramie. Inne składniki produktu są również cennym źródłem witamin, antyoksydantów, kwasów tłuszczowych oraz błonnika.

 

3. Dawkowanie Vegan Blend
Odżywkę należy stosować w 2–3 porcjach w zależności od indywidualnego zapotrzebowania. Miarkę rozpuszcza się w wodzie i spożywa zaraz po przygotowaniu. Preparat zaleca się stosować w porze okołotreningowej, np. po zakończeniu aktywności fizycznej.

  Fabryka Siły Sklep