Suplement diety UNS Mass Shocker należy do grupy gainerów, przeznaczonych dla osób starających się o zbudowanie dużej masy mięśniowej w możliwie krótkim czasie. Suplement UNS Mass Shocker stosuje się w cyklach masa–rzeźba. Skład UNS Mass Shocker został tak przygotowany, by maksymalnie ograniczać efekt uboczny, jakim jest rozwijanie się tkanki tłuszczowej, i maksymalizować przyrost suchej masy mięśniowej.

 

SPIS TREŚCI:
1. UNS Mass Shocker – porcja białek i aminokwasów
2. UNS Mass Shocker – węglowodany
3. UNS Mass Shocker – sposób przyjmowania
4. UNS Mass Shocker – przechowywanie i środki ostrożności

 


1. UNS Mass Shocker – porcja białek i aminokwasów
Jednym z dwóch najważniejszych składników suplementu diety UNS Mass Shocker są białka połączone z aminokwasami. Białka mają kluczowe znaczenie dla rozwoju mięśni, ponieważ stanowią dla nich bezpośredni budulec. Nawet najlepiej skomponowana dieta nie jest w stanie sprawić, by organizm miał do dyspozycji odpowiednią ilość białek dla efektywnego budowania nowych mięśni.

 

Warto zaznaczyć, że białka zawarte w suplemencie UNS Mass Shocker to białka z serwatki, czyli oczyszczone z wszystkich innych składników białka pochodzenia mlecznego. Ten rodzaj białek został wybrany dlatego, że wchłania się praktycznie w całości, co chroni organizm przed powstawaniem toksyn związanych z rozkładającym się w układzie pokarmowym białkiem, które nie zostało wchłonięte.

 

Białka z suplementu UNS Mass Shocker to też białka, których struktura atomowa jest bardzo zbliżona. W ten sposób organizm dostaje białka niemal idealnie dopasowane do mięśni. Oznacza to wyraźne przyspieszenie procesu budowy mięśni i ogranicza czas potrzebny do ich regeneracji.

Dodatkiem do białek są aminokwasy. Aminokwasy to cegiełki, z których składają się białka. Budowa mięśni w dominującej części oznacza przekształcanie białek poprzez dołączanie i odłączenie od nich aminokwasów. W suplemencie UNS Mass Shocker znajdują się najważniejsze dla mięśni aminokwasy, czyli aminokwasy egzogenne z grupy BCAA. Aminokwasy z grupy BCAA muszą być podawane z pożywieniem, ich brak sprawia, że mięsień nie może być rozbudowany i prawidłowo się regenerować.

 

Pozostałe aminokwasy są znacznie mniej istotne, ale ich duża podaż oznacza zazwyczaj przyspieszenie procesu budowy mięśni, więc jest bardzo korzystna dla osoby trenującej. Aminokwasy same w sobie są obecne w bardzo niewielkich ilościach w organizmie, co pozwala na stosunkowe zwiększanie ich ilości do bardzo wysokich poziomów bez realnego wpływania na bilans energetyczny organizmu czy wywoływanie skutków obocznych.

 

2. UNS Mass Shocker – węglowodany
Kluczowym składnikiem suplementu diety UNS Mass Shocker są węglowodany, czyli substancje energetyczne, zapewniające mięśniom odpowiednią ilość mocy do treningu.

 

Węglowodany w UNS Mass Shocker podzielone są na dwie grupy. Pierwsza grupa składa się z węglowodanów prostych, czyli z cukrów, a druga grupa to węglowodany wielkocząsteczkowe.

  Fabryka Siły Sklep

Węglowodany o prostej budowie wchłaniane są przez organizm bardzo szybko i niemal natychmiast trafiają do mięśni. Stanowią one stosunkowo niewielki odsetek wszystkich węglowodanów podawanych razem z suplementem diety UNS Mass Shocker. Nie może być ich dużo, ponieważ pojawienie się dużych ilości węglowodanów o prostej strukturze powoduje presję na ich magazynowanie, czyli na przekształcanie w tkankę tłuszczową. Nie ma zresztą potrzeby podawania ich w dużych ilościach. Węglowodany proste potrzebne są do uzupełnienia zapasów glikogenu po treningu, co pozwala organizmowi na wykonanie prawidłowej regeneracji mięśni bez rozkładania tkanki mięśniowej.

 

Węglowodany o dużych cząsteczkach są paliwem dla organizmu na czas budowy mięśni, czyli na okres odpoczynku lub spokojnej aktywności organizmu. Takie węglowodany są uwalniane bardzo powoli, dzięki czemu organizm nie próbuje ich magazynować, tylko w niewielkim stopniu zasilają tkankę tłuszczową. Ich podstawowa część wykorzystywana jest do zasilania procesu syntezy białek mięśni i rozbudowy tkanki mięśniowej. Ten rodzaj węglowodanów wykorzystywany jest także do prac związanych z naprawą mięśni po treningu.

 

3. UNS Mass Shocker – sposób przyjmowania
Suplement diety UNS Mass Shocker sprzedawany jest w dużych opakowaniach zawierających nawet kilka kilogramów proszku. Porcja suplementu UNS Mass Shocker to 100 g. Miarka służąca do odmierzania porcji odpowiedniej wielkości dołączona jest do każdego opakowania UNS Mass Shocker.

 

Porcję UNS Mass Shocker należy bardzo dokładnie rozmieszać w 250 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Zalecana jest woda. Mleko wpływa na wzrost kaloryczności. Ze względu na bardzo wysoką zawartość węglowodanów suplement diety UNS Mass Shocker jest słodki. UNS Mass Shocker jest zazwyczaj pod tym względem bardzo dobrze oceniany na tle podobnych produktów.

 

Dziennie należy przyjmować 1–3 porcje suplementu UNS Mass Shocker. Zawsze UNS Mass Shocker powinien być przyjmowany zaraz po treningu, najlepiej nie później niż 20–30 minut po zakończeniu wysiłku. Druga dawka powinna być przyjmowana rano. Jeśli dobrze wytrenowany sportowiec zdecyduje się także na podanie trzeciej dawki, czas jej podania należy dostosować tak, by pomiędzy poszczególnymi dawkami upłynęło możliwie dużo czasu. Zazwyczaj oznacza to podanie drugiej dawki w godzinach południowych.

 

4. UNS Mass Shocker – przechowywanie i środki ostrożności
UNS Mass Shocker jest bardzo łatwy do przechowywania. Wystarczy zostawić go w opakowaniu, w którym został zakupiony. Jest szczelne i jeśli zostanie prawidłowo zamknięte, do suplementu nie przedostanie się ani wilgoć, ani powietrze.

 

Ważne jest, by zwłaszcza po otwarciu suplement UNS Mass Shocker był przechowywany w miejscu zacienionym. Wysokie temperatury i nagrzewanie przez słońce mogą uszkodzić składniki suplementu i pogorszyć jego jakość.

 

UNS Mass Shocker jest suplementem diety tylko dla osób dorosłych i nie powinien być podawany dzieciom. Oznacza to konieczność chronienia suplementu przed dziećmi. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące nie powinny stosować tego suplementu.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy