Białko to bardzo ważny czynnik w budowie masy mięśniowej. Odpowiednia dieta powinna dostarczyć wystarczającej ilości tego makroskładnika (białko). Jednak osoby, które mają wysokie zapotrzebowanie na białko, czyli osoby aktywne fizycznie, często wspomagają się odżywkami, dzięki którym w łatwy sposób mogą dostarczyć dużej ilości protein.

 

SPIS TREŚCI:
1. UNS Econo – właściwości
2. UNS Econo – zalety
3. UNS Econo – skład

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 


1. UNS Econo – właściwości
UNS Econo to pełnowartościowy preparat białkowy, który w każdej porcji zapewnia optymalną ilość dobrze wchłanialnego białka serwatkowego. Jest to szczególnie istotne dla osób aktywnych fizycznie, ponieważ dzięki stosunkowo szybkiej absorpcji tego rodzaju białka w okresie po treningu jesteśmy w stanie dostarczyć składników niezbędnych do wzrostu komórek mięśniowych.

 

Zawarte w suplemencie UNS Econo białko serwatkowe odznacza się bardzo wysoką zawartością aminokwasów rozgałęzionych BCAA i glutaminy o potwierdzonym działaniu antykatabolicznym. Osoby korzystające z tego rodzaju odżywek są w stanie pozytywnie wpływać na proces regeneracji organizmu.

 

Głównym składnikiem suplementu UNS Econo jest białko – komponent ten stanowi aż 80% całkowitej wartości preparatu. Warto dodać, że jest to wyłącznie koncentrat białek serwatkowych, uzyskiwanych metodą CFM, w produkcie nie ma białek pochodzenia roślinnego.

 

2. UNS Econo – zalety
Suplement powstał przede wszystkim z myślą o sportowcach oraz osobach aktywnych fizycznie, zarówno zawodowcach, jak i trenujących rekreacyjnie, dążących do szybkiej i trwałej budowy tkanki mięśniowej. Stosowanie produktu zaleca się osobom trenującym sporty siłowe oraz wytrzymałościowe. Dzięki optymalnej zawartości białka preparat uzupełnia niedobory białka, które stanowią efekt długich i intensywnych treningów.

Suplement UNS Econo to doskonały sposób, by dostarczyć do organizmu składników niezbędnych do syntezy białek ustrojowych. Dzięki temu suplement skutecznie wspiera budowę masy ciała.


3. UNS Econo – skład
Jedna porcja suplementu UNS Econo to 30 g. Opakowanie 1800 g zawiera 60 porcji suplementu. Wartość energetyczna jednej porcji preparatu UNS Econo zawiera zaledwie 117 kcal, 2 g tłuszczu i 21 g białka. Porcję suplementu należy rozpuścić w 200 ml zimnej wody lub mleka i sporządzić koktajl.

  Fabryka Siły Sklep