Coraz więcej trenujących, np. amatorów sportów siłowych, zastanawia się nad wprowadzeniem do swojej diety specjalnie skomponowanych odżywek białkowych. Odpowiednie żywienie powinno pokrywać nasze dobowe zapotrzebowanie na proteiny, jednak osoby aktywne fizyczne, które regularnie trenują, sięgają po preparaty białkowe, aby dostarczyć porcji białka, która łatwo się wchłania w naszym przewodzie pokarmowym.

 

SPIS TREŚCI:
1. UNS Econo – charakterystyka
2. Składniki i dawkowanie UNS Econo
3. Opinie na temat UNS Econo

 

 

1. UNS Econo – charakterystyka
Ta odżywka to zupełnie nowe, specjalnie przygotowane białko, które oparte jest na koncentracie białka serwatkowego. W suplemencie UNS Econo nie ma białek roślinnych. Do pozytywnych efektów stosowania tego preparatu należy między innymi nasilenie syntezy białek mięśniowych. Oprócz dobrej ceny dostajemy produkt, który jakościowo jest doskonały. Produkt będzie dostarczał w każdej porcji dużą ilość pełnowartościowego białka zwierzęcego uzyskiwanego z serwatki.

 

Jeśli chodzi o białko serwatkowe, charakteryzuje się ono wysoką zawartością aminokwasów BCAA oraz glutaminy, dzięki temu mamy gwarancję, że ten właśnie produkt będzie wykazywał silne działanie antykataboliczne. Stosowanie białka serwatkowego po zakończonym wysiłku fizycznym może przyczynić się do przyspieszenia procesu regeneracji organizmu. Warto również podkreślić atrakcyjne smaki suplementu i fakt, że jest dobrze rozpuszczalny.

 

2. Składniki i dawkowanie UNS Econo
Głównym składnikiem UNS Econo jest koncentrat białka serwatkowego. Preparat UNS Econo charakteryzuje się małą zawartością węglowodanów i tłuszczu. Dawkowanie nie powinno stanowić problemu, ponieważ produkt powinno się przyjmować zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe w dawce 1–3 porcji w zależności od indywidualnego zapotrzebowania organizmu. Kobiety w ciąży powinny skonsultować stosowanie preparatu z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania przez małe dzieci.

 

3. Opinie na temat UNS Econo
Produkt UNS Econo to odżywka, która cieszy się dużym zainteresowaniem, sprzedaje się dobrze i zbiera wiele pozytywnych recenzji. W każdej porcji dostarcza wysokiej jakości białka serwatkowego, dlatego coraz więcej osób chętnie wybiera ten produkt. Warto również zauważyć, że cena UNS Econo jest bardzo przystępna.

  Fabryka Siły Sklep