Suplement diety Trec Whey 100 został stworzony z myślą o suplementacji białka w postaci, która jest łatwa do przyswojenia i wolna od innych, dodatkowych substancji. W ten sposób można znacznie lepiej zapanować nad dietą i skuteczniej osiągać założone przez siebie cele treningowe.

 

SPIS TREŚCI:
1. Trec Whey 100 – sucha masa mięśniowa
2. Trec Whey 100 – na przyrost siły
3. Trec Whey 100 – regeneracja po treningu
4. Trec Whey 100 – wspomaga leczenie
5. Trec Whey 100 – skuteczniejsza utrata wagi
6. Trec Whey 100 – białka i aminokwasy
7. Trec Whey 100 – sposób podania

 


1. Trec Whey 100 – sucha masa mięśniowa
Korzystając z suplementu Trec Whey 100, można budować suchą masę mięśniową, ponieważ w Trec Whey 100 występują tylko znikome ilości węglowodanów. Suplement Trec Whey 100 nie jest gainerem, co oznacza, że nie uzyska się dzięki niemu maksymalnej, teoretycznie możliwej, prędkości przyrostu mięśnia w treningu oporowym, przynajmniej nie bez dodatkowego wspomagania, ale nie dojdzie dzięki temu do otłuszczenia organizmu. Powoduje to, że Trec Whey 100 powinny przyjmować wszystkie osoby zainteresowane budowaniem suchej masy mięśniowej, czyli rozbudową swojego organizmu bez faz złego samopoczucia i złego wyglądu spowodowanego rozrostem tkanki tłuszczowej.

 

2. Trec Whey 100 – na przyrost siły
Suplement Trec Whey 100 to rozwiązanie dla osób, które liczą na poprawę swojej siły. Jest to opcja idealnie dopasowana do fizjologicznych procesów budowy tkanki mięśniowej, ponieważ białka z serwatki są dobrze przyswajalne i mają wysoką wartość biologiczną, co oznacza, że organizm jest w stanie zrobić z nich dobry użytek. Potwierdzono naukowo, że białka z serwatki to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich sportowców rozbudowujących masę mięśniową, nie tylko w przypadku klasycznego treningu oporowego. Z suplementu Trec Whey 100 mogą korzystać z powodzeniem wszystkie osoby, które są zainteresowane rozwijaniem mięśni w związku z uprawianym przez siebie sportem lub po prostu chcą, by trening wytrzymałościowy czy szybkościowy także skutkował odpowiednim rozwojem mięśni.

 

3. Trec Whey 100 – regeneracja po treningu
Znajdujące się w Trec Whey 100 białka są bardzo istotne dla odpowiedniej regeneracji po treningu. Zaraz po treningu organizm potrzebuje budulca dla odtworzenia wszystkich drobnych uszkodzeń mięśnia powstałych w wyniku wysiłku. Stosując suplement Trec Whey 100, mamy pewność, że już w kilka minut po jego przyjęciu do organizmu zacznie trafiać odpowiednia ilość białka, potrzebna do naprawy uszkodzeń. Organizm nie będzie ich szukał w innych źródłach, czyli nie będzie dochodziło do katabolizmu. W ten sposób poprawi się efektywność wszystkich rodzajów treningu związanego z budową mięśni. Dlatego Trec Whey 100 powinny stosować wszystkie osoby intensywnie trenujące, dla których ważna jest odpowiednia masa mięśniowa.

  Fabryka Siły Sklep

4. Trec Whey 100 – wspomaga leczenie
Zapotrzebowanie na białka wzrasta nie tylko w czasie rozbudowywania organizmu, ale także w czasie jego odbudowywania. Po suplement diety Trec Whey 100 powinny sięgać osoby, które muszą przejść proces rekonwalescencji. Mowa tutaj o wszelkiego rodzaju kontuzjach czy urazach, także tych niezwiązanych bezpośrednio ze sportem. Należy jedynie pamiętać, by przy poważnych urazach powstałych w wyniku wypadku lub po rozległych zabiegach medycznych skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem przyjmowania koncentratu białkowego Trec Whey 100. Duże ilości białka stanowią obciążenie dla nerek i wątroby, co dla zdrowego człowieka jest w zasadzie niezauważalne, ale w przypadku problemów ze zdrowiem może być istotne.

 

5. Trec Whey 100 – skuteczniejsza utrata wagi
Paradoksalnie, suplement diety Trec Whey 100 powinien być przyjmowany także przez osoby starające się pozbyć zbędnych kilogramów. Nie jest to aż tak dziwne, jeśli wziąć pod uwagę, że redukując masę ciała, stawia się na selektywne usunięcie z organizmu tkanki tłuszczowej, czyli materiału zapasowego. Trec Whey 100 zabezpiecza w tym czasie mięśnie, które zazwyczaj organizm stara się rozłożyć w pierwszej kolejności, widząc w nich element niepotrzebnie zużywający energię, której w czasie odchudzania otrzymuje zdecydowanie za mało. Trec Whey 100 sprawia też, że organizm posiada odpowiednią ilość białek do zadbania o swoje potrzeby i nie musi ich pobierać z samego siebie. W ten sposób istnieje mniejsza presja na katabolizm i możliwe jest realne spalanie tkanki tłuszczowej z zachowaniem mięśni. Jest to podwójnie ważne, ponieważ większa masa mięśniowa oznacza większe zużycie energii w czasie treningu, co dla osoby odchudzającej się ma duże znaczenie.

 

6. Trec Whey 100 – białka i aminokwasy
Skuteczność suplementu Trec Whey 100 bierze się nie tylko z tego, że zawarte w nim zostały białka z serwatki. Organizm do ich wykorzystania potrzebuje bowiem jeszcze aminokwasów, czyli substancji pomocniczych wykorzystywanych jako budulec dla białek. W największym uproszczeniu można powiedzieć, że białko to element składający się z odpowiedniej kompozycji aminokwasów. Trec Whey 100 zawiera także aminokwasy z grupy BCAA. Jest to grupa aminokwasów, których organizm nie może wyprodukować sam, więc jeśli ich potrzebuje, musi pozyskiwać je z pożywienia, a kiedy aminokwasów BCAA jest w pożywieniu za mało, zaczyna rozkładać własne mięśnie w celu ich pozyskania (katabolizm). Korzystanie z Trec Whey 100 sprawia, że dostarczamy odpowiedniej ilości aminokwasów BCAA i organizm może pracować z pełną wydajnością podczas naprawy i budowy tkanki mięśniowej.

 

7. Trec Whey 100 – sposób podania
Suplement diety Trec Whey 100 spożywa się w postaci koktajlu tworzonego przez rozmieszanie odpowiedniej porcji suplementu w wodzie lub w odtłuszczonym mleku.

 

Zalecana porcja Trec Whey 100 to 30 g produktu. Taką ilość proszku należy odmierzyć, korzystając z dostarczonej miarki, lub w inny sposób, i rozmieszać ją w 200 ml płynu. Bardzo ważne jest, by suplement został dobrze rozmieszany. Osoby intensywnie trenujące powinny przyjmować 3 porcje suplementu dziennie – po przebudzeniu, półtorej godziny po treningu oraz przed snem.