Suplementy diety dla osób trenujących cieszą się dużym zainteresowaniem. Wśród nich znajdują się preparaty, dzięki którym możliwe będzie zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej w organizmie. Wśród firm, które specjalizują się w takich suplementach, znajduje się również firma Olimp. Thermo Speed Extreme wykazujący działanie termogeniczne cieszy się obecnie sporym zainteresowaniem i wiele osób decyduje się na jego zakup.

 

SPIS TREŚCI:
1. Thermo Speed Extreme – czym charakteryzuje się suplement?
2. Czemu wybrać Thermo Speed Extreme?
3. Składniki Thermo Speed Extreme
4. Aktywne składniki w preparacie
5. Dawkowanie preparatu Thermo Speed Extreme
6. Dostępność i opinie o Thermo Speed Extreme

 


1. Thermo Speed Extreme – czym charakteryzuje się suplement?
Produkt firmy Olimp ma wiele zalet, ale to, co przede wszystkim powinno być dla nas istotne, to fakt, że lista składników, które się tam znajdują to starannie przygotowana kompozycja, w ramach której mamy naturalne termogeniki, między innymi ekstrakt z gorzkiej pomarańczy oraz ekstrakt pieprzu czarnego. Dzięki takiemu zestawowi składników dostajemy możliwość sprawnego redukowania tkanki tłuszczowej, co sprawia, że odchudzanie stanie się znacznie łatwiejsze.

 

Oprócz tego, że produkt będzie nas wspierał w odchudzaniu, ma także pozytywne działanie na budowę suchej masy mięśniowej oraz rekompozycję składu ciała. Warto także zauważyć, że ten przygotowany przez firmę Olimp preparat będzie zwiększał efektywność wykonywanego treningu, pozwoli nam kształtować sylwetkę w taki sposób, że będziemy mogli wyglądać według obecnego kanonu piękna. Szczególnie atrakcyjny będzie dla osób, które interesują się sportami sylwetkowymi. Dzięki Thermo Speed Extreme można oczekiwać, że uda się wypracować idealną formę na lato.

 

2. Czemu wybrać Thermo Speed Extreme?
Jeśli chodzi o Thermo Speed Extreme, jest to taki produkt, który będzie w stanie skutecznie intensyfikować spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Dostarczenie do organizmu składników, które pobudzają proces termogenezy, będzie bardzo istotne, ponieważ to właśnie one są w stanie sprawić, że odchudzanie będzie przebiegać sprawniej oraz będzie można mówić o większej efektywności realizowanego treningu.

 

3. Składniki Thermo Speed Extreme
Warto oczywiście zainteresować się składem produktu. Lista jest dość długa i prezentuje się następująco: L-tyrozyna, ekstrakt zielonej herbaty, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy, kofeina bezwodna, ekstrakt z nasion guarany, ekstrakt pieprzu czarnego, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik E 171).

  Fabryka Siły Sklep

4. Aktywne składniki w preparacie

 

Synefryna
To składnik, który znajduje się w gorzkiej pomarańczy, ma silne działanie stymulujące współczulny układ nerwowy podobnie jak adrenalina.

 

Ekstrakt zielonej herbaty
Tutaj najważniejszym składnikiem będzie EGCG, czyli galusan epigallokatechiny, która znajduje się w liściach zielonej herbaty, ma silne działanie przeciwutleniające. Dzięki swoim właściwościom uznawany jest za cenny składnik suplementów wspomagających odchudzanie.

 

Kofeina
Jest to składnik omawianego suplementu występujący w jego formule w formie bezwodnej oraz jako istotna część ekstraktu guarany. Charakteryzuje się silnym działaniem pobudzającym organizm. Kofeina jest związkiem, który skutecznie stymuluje termogenezę oraz hamuje apetyt. Dzięki temu można również liczyć na to, że efekty realizowanego treningu oraz diety okażą się lepsze.

 

Piperyna
To składnik znajdujący się w pieprzu czarnym. Bardzo cenny, ma istotne znaczenie, ponieważ dzięki niemu lepiej będzie zachodzić wchłanianie pozostałych składników preparatu. Można również oczekiwać, że piperyna będzie stymulować receptory adrenergiczne, a w dalszej perspektywie istotnie pobudzać lipolizę, zwiększać temperaturę ciała oraz poprawiać metabolizm organizmu.

 

5. Dawkowanie preparatu Thermo Speed Extreme
Przygotowany przez Olimp suplement będzie przygotowany do stosowania zarówno w dniu, gdy będzie realizowany trening, jak i w dni nietreningowe. W obu przypadkach należy się decydować na przyjęcie 1 kapsułki dwa razy dziennie. W dni bez treningu producent sugeruje jedną pojedynczą porcję przyjąć po śniadaniu, a drugą po obiedzie. W dzień treningowy można jedną porcję przyjąć na czczo, a drugą przed treningiem, zachowując odpowiedni odstęp czasu. Nie można przekraczać dawki polecanej przez producenta. Oczywiście preparat nie będzie odpowiedni dla kobiet w ciąży oraz karmiących, nie może być również stosowany przez dzieci oraz osoby cierpiące na schorzenia związane z układem krwionośnym.

 

6. Dostępność i opinie o Thermo Speed Extreme
Produkt jest bardzo dobrze oceniany przez użytkowników, którzy podkreślają wielokrotnie, że ten środek charakteryzuje się silnym działaniem i rzeczywiście zwiększa w sposób znaczący termogenezę i dlatego zasługuje na uwagę. Znajdziemy ten środek praktycznie w każdym sklepie z suplementami. Pojawia się również w sklepach internetowych. Za jedno opakowanie liczące 120 kapsułek trzeba zapłacić ok. 60 zł. Jest to produkt zdecydowanie wart swojej ceny.